Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fücsök007


Fücsök007
őstag

Kíváncsi vagyok ezekre a Klevv ramokra, hogy mennyire jók valójában. :U

(#2) szebe


szebe
őstag

Vajon az új rivalnak az oldalsó gumiborítása mennyi idő alatt mállik le? :))

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Erősek ezek a skylake notik. :K Árban. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) Olajka02 válasza Fücsök007 (#1) üzenetére


Olajka02
aktív tag

Én is megnéznék egyet.
Szerintem igényesek, szépen formáltak és jó az áruk is.

(#5) hoffman_


hoffman_
nagyúr

hoppá, ez a Klevv Fit valami elképesztően szépre sikeredett.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Klassz az a braswelles Asus. Ára is nyerő.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#7) ANOka


ANOka
őstag

Valóban jó lenne egy teszt a Klevv ramokról!

(#8) Fücsök007 válasza Olajka02 (#4) üzenetére


Fücsök007
őstag

A tuning lehet még a döntő érv mellettük HA jóféle chipeket raktak a modulokra, de ezt még nem lehet tudni. Állítólag jönnek márciusban a ddr4-es legújabb AMD-s APU-k is, a legújabb GCN-nel, és AM4 foglalattal. Oda jól jönnének az olcsósított ddr4-es ramok jó tuningpotenciállal. :K

[ Szerkesztve ]

(#9) N!GhTyka


N!GhTyka
tag

Cikk írója milyen árakat néz? Én a gtx 960-at picivel 60 alatt láttam, nem 60 felett.

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

35k membranos hulladekert? LoL
A RAM engem is erdekelne mit bir. Bar most eleg jo aron mennek a ddr3 ramok.

N!GhTyka
Azok 2GB memoriaval vannak nem?

[ Szerkesztve ]

(#11) N!GhTyka válasza hemaka (#10) üzenetére


N!GhTyka
tag

Nem említi, hogy 4 vagy 2gb, de amit linkelt tesztet azok 2gb-osak.

(#12) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Semmi sem tudna rá venni,hogy 35e ft-ot adjak egy billentyűzetért,bár nagyon jól néz ki.

Wasabi...

(#13) b.


b.
félisten

nyami a Steelseries egér. Ez lesz a következő, ami váltja a Senseit. Engem megvett kilóra ez a márka, ilyen megbízható, pontos egerem nem volt mostanában.pedig jó pár megfordult a kezeim között. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#14) borg25


borg25
senior tag
LOGOUT blog

Jah, én is meglepődtem az áron. Szép csendben az elmúlt fél évben a RAM-ok ára megfeleződött :DD Én meg rosszkor vásároltam be, most kéne :) Ez a RAM jónak néz ki :)

(#15) davidsone


davidsone
addikt

a steelseries konti bejövős

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#16) greyslay


greyslay
aktív tag

ennek örömére meg is lepem magam egy gtx 960 al :DD

"embertelen ember munka"

(#17) Alchemist válasza Jim Tonic (#6) üzenetére


Alchemist
addikt

A drágább Asus laposokkal szemben ez még meg is éri a pénzét...

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#18) x_o_n


x_o_n
veterán

Én kb egy-két hónapja vettem SteelSeries Rival 300-at le voltak akciózva 39eu-ra,nem bántam meg,nagyon jó egér

(#19) b. válasza x_o_n (#18) üzenetére


b.
félisten

igen Én sem bántam meg hogy váltottam logitechről rájuk 15 év után. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#20) Jim Tonic válasza Alchemist (#17) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Egyetértek.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#21) x_o_n válasza b. (#19) üzenetére


x_o_n
veterán

Az tuti :) bár én mikor ezt vettem azt hittem valami 2 évvel ezelötti modell,nem értettem hogy került az akcióba,szerintem tévedés történt mivel amugy 69,90,-

Viszont egérpad nem tudom mi lenne jó alá..

STEELSERIES QcK Mass
ROCCAT Siru Pitch
TURTLE BEACH Traction L
TURTLE BEACH Drift M
ASUS ROG 90XB01L0-BMP000

ezek 9-12 eu között vannak,de bevallom dunsztom sincs melyik jó,és miért :)vagy melyik nem

[ Szerkesztve ]

(#22) trufa12


trufa12
addikt

Ahhoz a joy-hoz jár adapter pc-s használathoz ?

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#23) Douwd válasza x_o_n (#21) üzenetére


Douwd
tag

Mit játszol, mekkora a sensed? Csuklóból vagy alkarból játszol?

(#24) x_o_n válasza Douwd (#23) üzenetére


x_o_n
veterán

sw-tor , civ,cod,bf
6500cif 200ips
csukló

(#25) pomorski válasza greyslay (#16) üzenetére


pomorski
őstag

Nekem most volt akkora szerencsém, hogy alkalmam nyílt kipróbálni több különböző GTX 960-as kártyát mind munkához és mind játékhoz. Ezek alapján az én döntésem az ASUS GTX 960 TURBO-ra esett 4GB memóriával. Én ezt javasolom! Lehet, hogy van nála jobb ár/értékű kártya, vagy jobb kártya, stb., de nekem ez jött be, ezért választottam őt.

(#26) Douwd válasza x_o_n (#24) üzenetére


Douwd
tag

Nincs szükséged akkor nagy egérpadra, szerintem. Nekem nagyon alacsony a sensem, egy QCK+ egyik oldalától a másikig 360 fokot fordulok, nem kimondottan csuklós játékos vagyok. Én szövetből csak Qckt vennék, mondjuk én csézek, de azt jó rég óta :) Mass az én választásom.

[ Szerkesztve ]

(#27) nimfas válasza pomorski (#25) üzenetére


nimfas
addikt

Miért ez lett a kiválasztott? Ha nem titok persze...

(#28) F e Z o válasza Fücsök007 (#1) üzenetére


F e Z o
veterán

Árban és kinézetre is jónak tűnik, persze az első tesztekre én is kíváncsi vagyok.

H2O über alles!

(#29) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Ez aStratus XL nagyon tetszik! :K
Szerintetek megér ennyit, vagy van jobb is ennyiért? (pc-hez)

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#30) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Az eredeti Rival nem jobb kezes ergo design-os egér volt eredetileg? Abba kellett volna bele rakni inkább ezt a szenzort és azonos áron (vagy akár olcsóbban is) piacra dobni. Látom van Rival 100 is de az is a világítós/ambidex fajtából. Jöhetne egy épkézláb SS egér már, jobb kézre alakítva, normális szenzorral 14K körüli áron... Nem baj ha gyártanak ambidex egereket is, de ne kizárólagosan.

A 3D nyomtatós zsongatást meg most is egy elvétett ötletnek tartom, kinek van (lesz) ilyen otthon, pls...

A controller meg tetszetős darab, de mivel nem az XBOX-os kiosztást követi, nálam ki is esett... (Amúgy is van egy 360, ami már alapból szinte tökéletes...)

(#31) cinemazealot válasza Jim Tonic (#20) üzenetére


cinemazealot
addikt

Az Asus E403SA-t nézem én is, hogy amennyire az egyszerűbb belépőszintet képviseli, annyira masszívnak és kecsesnek is tűnik, ráadásul jó áron. Komolyan megfordult a fejemben, hogy ideje volna a 8 éves Core Duo (T2050) procis laptopom helyett valami hasonló méretű újabb gép, ami nem egy vagyon. :) Ebbe ugyan beszereltem már egy SSD-t, de még így is elég nyögve nyelősen megy rajta a 14.04-es Ubuntu.

[ Szerkesztve ]

(#32) b. válasza x_o_n (#21) üzenetére


b.
félisten

Nekem QcK-n kezdte a pályafutását,de nyereményjátékon nyerve hozzám került egy Roccat Sense naval Storm. Előrelépést jelent pontosságban és csúszásban a Senseivel, jobb szerintem. helyedben megpróbálnám a Roccatot.
Asust inkább ne....

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#33) greyslay válasza pomorski (#25) üzenetére


greyslay
aktív tag

Én a gigabyte oc 4gb ot választottam, mivel pár kört futottam a témában és érdemi különbségről nem nyilatkozott senki a tapasztalatai alapján.
Úgy hogy ha kifejtenéd hogy miért az azt megköszönném :R

"embertelen ember munka"

(#34) Jim Tonic válasza cinemazealot (#31) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Használj Lubuntut vagy Xubuntut. :)
Ha jól tudom, ezek a Braswellek a Core2Duok szintjén vannak, szóval némileg több CPU erőd lesz.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#35) pomorski válasza greyslay (#33) üzenetére


pomorski
őstag

...és válasz nimfas kérdésére is...

Tehát, mivel a kártyát munkához kértem, így a munkahelyem fizette. A főnököm egyik nap beállított több különböző gyártó által gyártott 4GB-os GTX 960 kártyával, hogy döntsem el, hogy milyen márkából vegyünk (és mennyit). Én mindenesetben egy szűz Ubuntu 14.04. LTS verzióból indultam ki, ami alatt az adott kártyát kipróbáltam. Volt olyan kártya, amivel az Ubuntu alá nem ment fel a nvidia-driver, vagy a cudás csomag, ezért ez egyből kiesett a pixisből. (Persze biztosan felment volna egy kis utánajárás után, de nem volt idő ezzel próbálkozni.) Ezek után kipróbáltam az Ubuntu alatt jól működő kártyákat (azaz a maradékokat) Win7x64 alatt a különböző általam preferált játékokkal ( ... ) és ezek után döntöttem végül az ASUS TURBO verzió mellett. Így végül mondtam a főnökömnek, hogy adja vissza a számítástechnikai cégnek az összeset, és rendeljen tőlük n darab 4GB-os ASUS GTX 960 TURBO kártyát. És így is tett. De, mint látható, esetemben az első szűrő a linux alatti szerencsétlenkedés volt. Ergo, könnyen lehet, hogy egy játékok alatt jobban teljesítő kártya azért lett kiszelektálva, mert gond volt vele a cuda toolkit-el, stb. Úgyhogy ezért is írtam előző hozzászólásomban, hogy "Lehet, hogy van nála jobb ár/értékű kártya, vagy jobb kártya, stb., de nekem ez jött be, ezért választottam őt.".: [link]

(#36) balint107


balint107
aktív tag

Ó hardver "Mikulásra" Lehetne "most vegyed, mert drágább" is a cím.

(#37) hallador


hallador
addikt

Érdekes ez az ASUS termék Asus E403SA, de egy windozt rátelepítve el is fogyott a hely, a 4 GB memória meg éppen elég lesz. Szóval ha ezen nem Linux fog futni a MS terminológiában ennek a gépnek semmi értelme nincs, már csak azért sem, mert ugyan tudjuk, hogy ma az MS szerint a tb-os tárolók világa van a gyártók mégsem így gondolják.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#38) cinemazealot válasza hallador (#37) üzenetére


cinemazealot
addikt

Igen, az a fránya 64 GB-os háttértár fájó pont. Nem is értem, miért hangoztatja az ASUS az oldalán azt, hogy Windows-t javasol rá. Win mellé már nem is férne fel rá más, legfeljebb a sokkal lassabb SD kártyára.

(#39) guitarguy


guitarguy
csendes tag

Tiszta röhej h mindig pont az ünnepi szezonban a legdrágább minden. gtx950-ből 52 ruppó a legolcsóbb. WTF?
Az Intel procikra is rátettek kb. 5 ruppós pluszt. Nem normálisak ezek.
Na majd januárban hátha visszaáll a rend.

(#40) trufa12 válasza guitarguy (#39) üzenetére


trufa12
addikt

Én is a januárt várom, remélem nem kell februárig várni , így szokott ez lenni, ilyenkor semmit sem szabad vásárolni...

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#41) ribizly válasza hemaka (#10) üzenetére


ribizly
veterán

Az tényleg a LOL kategória.
Mondjuk mechanikus billentyűért átlagár lehetne. Remélem a piac hamarosan ráébred, hogy ezek semmit sem érnek... ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#42) Dhampir válasza trufa12 (#40) üzenetére


Dhampir
félisten

Lehet, hogy ünnepek után megkapod majd a visszaküldött, visszacsomagolt termékeket olcsóbban.

(#43) Agyzuzo válasza x_o_n (#21) üzenetére


Agyzuzo
addikt

STEELSERIES QcK Mass + Rival kombón van, olyan precíz, hogy operálni lehetne vele. :)
Én inkább high sense-es vagyok, nem szeretem ha sokat kell húznom, tökéletes hozzá.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#44) zzola válasza Fücsök007 (#1) üzenetére


zzola
félisten

Arra én is, nem ismerem ezt a márkát...

(#45) F e Z o válasza guitarguy (#39) üzenetére


F e Z o
veterán

Nem éri meg 52k-ért 950-et venni, amikor 960-ak 60 körül már vannak.

H2O über alles!

(#46) DarkByte


DarkByte
addikt

Több éve vettem olyan Tenda 10/100-as switch-et. Mindenkit lebeszélnék róla. Nem a a minősége miatt, hanem a 10/100-as mivolta miatt. Gondoljatok a jövőre és ne vegyen senki nem gigabites eszközt. Én már megbántam hogy akkor nem adtam ki pár ezerrel többet érte.

(#47) truebaba8 válasza greyslay (#33) üzenetére


truebaba8
tag

Es is gigabyte 2oc 4gb-t vettem, pont ma jott meg. brutalis hutese van, es nagymeretu ventik.

[ Szerkesztve ]

-

(#48) F e Z o válasza truebaba8 (#47) üzenetére


F e Z o
veterán

Egy 120W TDP-jű kártyát azért nem művészet lehűteni.

H2O über alles!

(#49) x_o_n válasza Agyzuzo (#43) üzenetére


x_o_n
veterán

Ugyanez,köszi,meg is rendelem 10-eu igy szerintem jó vétel :)

(#50) truebaba8 válasza F e Z o (#48) üzenetére


truebaba8
tag

hát, attól függ, mennyire huzottat, meg mondjuk majd 30 fokban nyáron. A compact változatait, na azt biztos nem fogják az eredeti hűtésével nagyon huzogatni.

Ez 1279Mhz-tol indul, es 0.7 kilo

[ Szerkesztve ]

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.