Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Jók a Lexi nyomtatók :)

(#2) Teszla_


Teszla_
senior tag

Azt se tudtam, hogy ez a cég még létezik :)
Nekem is van itthon egy régi Lexmark tintasugarasom, és meg vagyok vele elégedve. csak a gyári patron 6-10e Ft-os ára sok.
Ezek, amik a cikkben is vannak, nem néznek ki rosszul, a patron is olcsó és sokat is lehet velük nyomtatni. Szerintem jó vétel lehet mindegyik. És a garancia se utolsó. Van még olyan gyártó, aki 5 év garit ad nyomtatóra?

(#3) QwErTy42


QwErTy42
addikt

105XL fekete! Viszont a színesek négyszer ennyibe kerülnek fajlagosan!
Ha már fele-fele arányban nyomtat valaki színesben és feketében, akkor nagyon nem gazdaságos.

Látjátok! Ez itt a parasztvakítás rész, mert a színes nyomtatási költségről erősen hallgatnak...
Szánalmas. :D

A férfiak kocsival kompenzálnak, a Lexmark meg 5 év garanciával.
Sem a nyomtatási, sem az összeszerelési minősége nincsen ott, ahol akár egy Epson, HP vagy Canon nyomtatónak.

"Kici, ócó" hulladék. :)

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#4) Revox66 válasza Teszla_ (#2) üzenetére


Revox66
aktív tag

Sajna nekem is ez a gondom a lexivel, itt van már régóta nekem egy X2650 -es, de 12-13ezer lenne bele a patron :U

(#5) Teszla_ válasza Revox66 (#4) üzenetére


Teszla_
senior tag

Én most vettem a Spar-ban 3db színes patront, mert le volt értékelve kőkemény 750Ft-ra :D Az egy darabig elég lesz. Utána meg max töltetem, az nálunk 2400Ft. Úgy már annyira nem vészes a dolog, azzal is szépen nyomtat és kibír 150 oldalt úgy, hogy színes céglogó van a papíron, plusz fekete szöveg. De amúgy tényleg ez a legnagyobb baj, hogy a gyári patron drága. De vannak olyan helyek, ahol 1, max 2ezerrel drágább, mint pl egy HP patron.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.