Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tetsuo


Tetsuo
aktív tag

Gondolom először Samsung mobilokban tűnik fel.

(#2) C64 válasza Tetsuo (#1) üzenetére


C64
őstag

Meg az újabb szifonokban

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#3) #72042496 válasza C64 (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ha ez 10-12 GB-tal indul, akkor az iPhone-ok szerintem nem lesznek az első ilyennel szerelt telefonok közt. Legalábbis szokatlanul nagy váltás lenne 3-4 GB-ról hirtelen 10-12-re lépni.

(#4) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Gondolom ettől is csak drágábbak lesznek a csúcstelefonok, hiába kell kisebb alaplap hozzá.

(#5) Geri Bátyó válasza MeszesKPT (#4) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Hogyne lenne drágább! El tudod képzelni, hogy mennyi emberi erőforrást kell majd fizetni ahhoz, hogy megmagyarázzák, a kisebb alaplap mellett miért nincs jack csatlakozó és SD bővítési lehetőség? :Y

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6) opr válasza Geri Bátyó (#5) üzenetére


opr
veterán

+1, Illetve miert lett kisebb az akku, mikor a keszulek merete es ara nott.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#7) Malák


Malák
aktív tag

kialapítással inkább kialakítással akart lenni

Azt mondjuk személy szerint még mindig nem értem, hogy mi használ 10+GB RAM-ot egy androidos okostelefon esetében, nincs 10GB-nyi alkalmazásom a telefonomon, azt meg végképp nem kell állandóan a memóriában tárolni. (mármint azt értem, hogy a több jobb, meg így időtállóbb a vas, de úgy néz ki, hogy leragadtam egy olyan felhasználói szinten, ahol már 4GB is tök fölösleges)

Valaki mondjon már példát arra, hogy mihez kell ennyi, azon kívül, hogy így 15 helyett egyszerre 35 weblapot is tud tárolni a telefon és hú de jó, mind a 35 között úgy lehet váltogatni, hogy nem kell újratölteni. :F

(#8) #72042496 válasza Malák (#7) üzenetére


#72042496
törölt tag

Itt a Press Release, ebben említik. Szerintem az egyszerre 35 weblap is teljesen valid.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.