Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Az ötlet tetszik, az 5.25" kispórolásával egyedül a VGA marad ami keresztbe állva fogja a helyet, amúgy tök felesleges ilyen hagyományos vastagság a házaknak. Kéne erre valami új szabvány, hogy ne csak 1-1 gép készüljön így, hanem lehetőleg mind.

(#2) edward2


edward2
addikt

Eldönteni vízszintesbe monitort a tetejére rakni és hirtelen 80as 90es évek utóérzésed lesz.

Turbo gomb kéne még rá. :)

(#3) tibaimp válasza edward2 (#2) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ja, mint a régi baby házak.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4) tasiadam


tasiadam
veterán

Ha arulnanak ilyen hazat ezek a gyartok, es nem csak a node 202 lenne opcio, lecserelnem ra a mostanit.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#5) NightGT


NightGT
senior tag

Ez a gép ott bukik, hogy 2666Mhz DDR4 van a 10 gen Intel mellé B460on. Kimuttaták többen is, hogy a Comet mocskosul érzékeny a memóriasebességre. 3200hoz képest az i5 10400 pl. -15% ilyen rammal...Ventus helyett is mehetne legalább az RTX Armor, ha már csillivilli gép

Levehető (mágneses) tisztítható porszűrő se ártana, legalább aftermarketbe...

Speed is the only truly modern sensation

(#6) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Kifejezetten tetszik a ház és az elrendezés. Még egyszer nem vennék már ilyen nagy bumszli, hagyományos házat. Nem is tudom, miért erőltetik még azokat.
Csak egyszer lőnék be az ilyen előre gyártott konfigok árát olyanra, mint ha magadnak raknád össze és vennék is, mint a cukrot.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#7) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Nem értem, ha JÁTÉKOSOKNAK szánja akkor miért szükséges hogy MINI GÉP legyen? Az asztal lábánál nem elfér egy jó nagy gépház, amiben van szellőzés stb.

(#8) tasiadam válasza Cs1csó (#7) üzenetére


tasiadam
veterán

Mert a designal adjak el. Ha rgb egy termek, az +10% ar. Peldaul marketplacen es a hardverapron mennyiert adnak egy 470+ 3., 4. Gen i7 vagy FX procis gepet ha RGB, es mennyiert ha nem? 150k ha olcso uveg oldalu a haz es olyan mint a karacsonyfa. Ha nem az, alig veszik meg. Disznek kell.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#9) MeszesKPT válasza AssAssynn (#6) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Csak a térfogattal erősen behatárolódik, hogy milyen teljesítményű belső kerülhet legfeljebb bele (hűtés és zajszint miatt).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.