Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hyperspace


hyperspace
őstag

kanaperol 8 colos meretben kepet/videot nezni.. nekem lol van

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

nem rossz kis cucc... csak hát 35 körül van, mire ideér :S ez meg elég sok egy képkeretért... a logout blogomban írtam egy amatőr tesztet egy másik keretről, ami szerintem a megfizethető kategória :) a másik dolog, hogy ennél kevesebb pénzért jó felbontású, nagyobb kijelzőjű hordozható dvd-lejátszót lehet kapni, ha valaki az extra formátumok miatt szeretne ilyet...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Symbio


Symbio
senior tag

Évek óta árulnak már digitális képkeretet, de még most sem értem minek :F
Biztos bennem a hiba, maradi vagyok és fényképet állítok az asztalomra. Ha megunom, nyomtatok egy másikat.
Kérdésem lenne: ezeket be lehet állítani, hogy mettől meddig működjenek, vagy maguktól éjjel-nappal mennek?

(#4) mephi666 válasza Symbio (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

nézd meg, amit a logout blogomba írtam ;) én is szidtam sokáig az ilyen kereteket meg értelmetlennek tartottam, de annyira azért nem hülyeség... asszonynak vettem egyet karácsonyra, arról írtam a tesztet...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Depression válasza mephi666 (#4) üzenetére


Depression
veterán

Megyek is olvasni, mert eddig én sem jöttem rá az értelmére.
A másik viszont, hogy ez még érintőképernyős is.
Előbb-utóbb asszem én is beszerzek egy ilyet, és az lesz fotóalbum helyett. Ha mutogatni akarok, akkor ezt veszem elő, de azt biztosan nem fogom kirakni, hogy képeket mutogasson, az is biztos.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#6) Symbio válasza mephi666 (#4) üzenetére


Symbio
senior tag

Hát nem győzött meg teljesen, de elfogadom a létjogosultságát (tipikusan szülők, nagyszülők ajándéka). Nálam marad a fénykép (3-6 havonta váltva még mindig "zöldebb", mint ezt üzemeltetni)
(persze, inkább megmagyaráztad magadnak, hogy van értelme, csak hogy letudd az asszony karácsonyi ajándékát :DDD )

Depression: de arra ott a PC, LCD, laptop, ezért újabb kütyüt nem vennék :(

[ Szerkesztve ]

(#7) Depression válasza mephi666 (#4) üzenetére


Depression
veterán

Nos, így elolvasva a teszted, rájöttem, hogy ez a kütyü sok szempontból kiszolgálja azokat az igényeket, amik a többi használata esetén felmerülhetnek. Gondolok itt az ébresztő/rádió ill. filmek lejátszására. Már csak a videótelefonálás meg a hangirányítás hiányzik, és a sci-fi írok ismét a jövőbe láttak 20 évvel ezelőtt.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#8) Gave


Gave
addikt

Valami ilyesmit lattam tegnap a "Serenity" cimu filmben. Azthittem ennel vmi futurisztikusabb a dolog ,de akkor lehet ,hogy csak egy ilyen tovabbfejlesztett kepkeret volt. :U

(#9) rebugra


rebugra
aktív tag

Szerintem azért jól néz ki, a TFT mellet elfér(ne), :D

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#10) Siera


Siera
senior tag

tetszetős darab,de még nagyon drága

(#11) v.tom


v.tom
őstag

Mondjuk szerintem ezekkel a kövekkel nem elegáns, hanem giccses.

(#13) Depression válasza v.tom (#11) üzenetére


Depression
veterán

Képkeretről van szó, szerintem elfér rajta.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#14) havenday


havenday
tag

hi,lehet ezt már kapni valahol?
üdv :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.