Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

Nagyon várok egy roster listát, de félek, hogy csak a sz@rrá hypeolt filmes karakterek lesznek benne (vagy legalább többségben) és a régiek pedig dobva lesznek.
A grafikai stílusa a játéknak rettentő hitvány, úgy érzem a történet megint kb. annyira lesz komoly, mint a mobilos Marvel játékoknak (semennyire). Nagyon vártam a harmadik részt, eddig már többször megvásároltam az első két játékot is több platformon, annyira szerettem őket. De úgy érzem, hogy ez a folytatás most egy nagyon rossz évben jött ki, nagyon megkésve. Még a Disney és a hitvány Bosszúállók filmek előtt kellett volna. :(

(#2) Shepard


Shepard
tag

Hát ez... tényleg nem túl acélos finoman szólva. Csak az elsô részt próbáltam, de arról nagyon jó emlékeim vannak. Jól állt neki, hogy nem cicomázták túl a grafikát; hangulatra, kombókra, képességekre, sztoriban rendben volt. Mostanra úgy látszik felhigult a minôség, pedig többet érdemelne a sorozat. :(

[ Szerkesztve ]

(#3) b. válasza Shepard (#2) üzenetére


b.
félisten

az előző részek megjelentek switchre?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) Shepard válasza b. (#3) üzenetére


Shepard
tag

Tudtommal nem. Más platformon pörgött nálam.

(#5) b. válasza Shepard (#4) üzenetére


b.
félisten

Na ez az oka a grafikai/ áltozásbeli minőségnek, nem vagyok benne biztos, hogy elolvastátok a cikket : :DDD
EZ Csak switchre jön, exkluzív, annak megfelelő körítéssel.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) Shepard válasza b. (#5) üzenetére


Shepard
tag

Elolvastam. Láttam, hogy exkluzív. Nem tudom a hardver megkötésekre céloztál-e, de ennél azért jóval többet is ki lehet(ne) hozni belôle szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#7) b. válasza b. (#5) üzenetére


b.
félisten

jogos, inkább szupermacsnak szántam a grafikai dologhoz. :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) hombre[EU] válasza b. (#5) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én sem értettem mirōl beszélnek :D

Life, Uh, Finds A Way

(#9) szupermacs válasza b. (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Hú, ez elkerülte a figyelmem. Így már megnyugodtam. A többi platform remélem egy méltó folytatást kap ehelyett! :C

(#10) b. válasza szupermacs (#9) üzenetére


b.
félisten

Gondoltam, azért írtam :) :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.