Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Devid_81


Devid_81
nagyúr

500Gb már nem rossz :K

...

(#2) M107


M107
addikt

Beszállhatna a 3.5 " meghajtók gyártásába is

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#3) shteer


shteer
titán

eddig is ilyen keveset fogyasztottak a 2,5" hdd-k vagy ez is a toshiba fejlesztésének végeredménye?

..szerintem jónak tűnik

(#4) mephi666 válasza shteer (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

úgy tudom, hogy a 2.5-esek elég keveset fogyasztanak általánosságban... főleg notikba vannak tervezve és oda nem árt :) amúgy tetszik ezen a toshiba-n, hogy: "made in japan" :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) liksoft válasza shteer (#3) üzenetére


liksoft
nagyúr

A felvett áram 5400-as fordulatnál 480mA és 1A között változik, tipikus a 700-800mA. A 7200-as fordulat esetén már éhesebbek, 800mA és 1,2A között mozognak. Vagyis tudtak csökkenteni a fogyasztáson. :R Igy már egy USB portról is van esély stabil üzemeltetésükre. Természetesen az USB elektronika felé is van azért még komoly követelmény.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#7) shteer válasza liksoft (#5) üzenetére


shteer
titán

:R
vmi ilyen okból kérdeztem.. van ugyanis egy 120-as hitachim olcsó külső házban, meg egy 160-as wd passport essential-öm, előbbihez Y, utóbbihoz sima usb kábel jár

bár olyan jelenséggel már találkoztam h előlapi kivezetésről nem, csak a backpanel usb-ről ment a passport

..szerintem jónak tűnik

(#8) rgranc válasza shteer (#3) üzenetére


rgranc
aktív tag

Szerintem általában fogyasztanak ilyen keveset. Nekem egy régi 60 gigás vinyóm van, (szintén Toshiba, 2,5", SATA2), minden gond nélkül elég neki az egyetlen USB port, nem szoktam az Y kábel másik ágát is bedugni...

(#9) twollah


twollah
nagyúr

Nem egy sebessegbajnokok ezek a HDDk.

(#10) jasohn válasza shteer (#7) üzenetére


jasohn
tag

OFF:
USB 2.0 porton keresztül elég neki egy kábel, ha meg USB 1.x-be dugja az ember, akkor kell az Y kábel.
ON:
Amúgy nem semmi az 500giga, ahhoz képest, hogy még tavaly a 320 gigásak voltak a csúcson amit egy notiban meg lehetett kapni, ma már teljesen megfizethetőek lettek a velük szereltek.

(#11) shteer válasza jasohn (#10) üzenetére


shteer
titán

elég szokott lenni :K de az előlapi kivezetés biztosan hibás vagy gyenge minőségű...

..szerintem jónak tűnik

(#12) liksoft válasza shteer (#11) üzenetére


liksoft
nagyúr

Az előlapi kivezetés kábeles, vacak miniatűr csatlakozóval az alaplapi tüskesorra. Azon áram nem megy át. Csak szivárog. :D

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#13) cigam


cigam
félisten

okéokéoké, de mennyibe kerül?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14) Scalpel válasza cigam (#13) üzenetére


Scalpel
senior tag

Az 500-as Samsung 30e alatt van... már egyáltalán nem vészese az árak, hála égnek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.