Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Hát nekem egyáltalán nem jött be a Tomb Raider utolsó két része, bár a leges legelső valami fantasztikus volt. A gyakorló pályán, a saját udvarában tök féltem attól a hapitól aki hozta mindig a kis tálcáját.. :P

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) Abu85 válasza gamerkiller (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Jaja ... azt a faszit nem lehetett lelőni. Hátborzongató volt. :))

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3) mad1 válasza Abu85 (#2) üzenetére


mad1
veterán

Remegett keze laba,es meg ti feltetek? :DDD

Ne szemetelj ! = Steam

(#4) Viktor77 válasza Abu85 (#2) üzenetére


Viktor77
titán

Viszont a padlásra be lehetett zárni, akkor nem jött utánad.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) attika89 válasza Viktor77 (#4) üzenetére


attika89
senior tag

Jajj! Én is annyit szenvedtem vele!
Én még psx-en játszottam vele, még mindig megvan :C
Az utolsó kettővel nem nagyon tudtam eddig sajna játszani, de most lehet bepótolom :K

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#6) gamerkiller válasza Viktor77 (#4) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ezt nem tudtam..:D Pedig biztos mindig oda zártam volna, egyszerűen tök féltem tőle.. Nem tudom.. Keresek róla egy videót..:D

Szerk: De legalább nem voltam ezzel 1-edül..:D

Szerk2: mi is volt annak a címe?

attika89: Nem maradtál le semmiről. :F :(((

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7) Viktor77 válasza Viktor77 (#4) üzenetére


Viktor77
titán

Most hogy gondolkodom a dolgon, lehet nem is a padlásra lehetett bezárni, hanem a hűtőbe.

Na mindegy, az egyikbe biztos.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Khmm... :DDD

Már régóta várom, szóval reménykedek benne, hogy a hírek igazak.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9) mad1 válasza Viktor77 (#7) üzenetére


mad1
veterán

Nekem az alagsor remlik,de lehet nem jol emlexem.

Ne szemetelj ! = Steam

(#10) Vistaboy válasza mad1 (#9) üzenetére


Vistaboy
veterán

Én nem zártam be sehová. Az tetszett, amikor a tálcával védte ki a lövedékeimet. :DDD

SPOILER!

Egyébként pedig az Underworld vége eléggé azt sugallja, hogy a két hölgy egyáltalán nem békült ki egymással, annak ellenére, hogy a végén segítették egymást.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

tomb raiderből sosem elég :DD

(#12) mad1 válasza Tomekk. (#11) üzenetére


mad1
veterán

:K Inkabb larabol. :D

Ne szemetelj ! = Steam

(#13) gamerkiller válasza mad1 (#12) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát igen..:)

Szerk: WáWÁáWÁá XD

Szerk2: Aha aha xD

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#14) D1Rect


D1Rect
félisten

Nem tudom, én nem féltem tőle, nem is zártam be sehova. Viszont a gyakorlópálya nagyon ott volt. :K

(#15) Vistaboy válasza gamerkiller (#13) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát igen, Angelina itt még igazi bomba nő volt. Sajnos most már hiába is vállalná el a 3. TR film főszerepét - amit amúgy sem vállalhatna el, mivel előzmény lesz, Lara ebben még fiatal lesz -, szóval szegény ma már olyan csont és bőr, mindenhol látszódnak rajta az erek, szóval csak árnyéka már hajdani önmagának.

Nagyon OFF, de a legújabb pletykák szerint már a válásnál tartanak, ugyanis Brad Pitt újra Jennifer Aniston-nak csapja a szelet. Azért készült ki szegény.

Bocs a sok OFF-ért. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16) gamerkiller válasza Vistaboy (#15) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Basszus azt hittem a Ph!-n vagyok, és nem az Index-et, vagy a Hot! hasábjait olvasom..:D

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#17) Vistaboy válasza gamerkiller (#16) üzenetére


Vistaboy
veterán

:DDD

Egyébként tényleg a PH!-t olvasod. ;)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.