Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Elnézést a buta kérdésért, de egy ilyen átalakító használható sima alaplapi, vagyis normál asztali PC TB3 csatlakozóján is?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2) Synthwave válasza tibaimp (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A magam részéről nem látom akadályát, hogy miért ne működne. Nyilván a dual-powered dolog irreleváns lesz.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) tibaimp válasza Synthwave (#2) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen, azt én is úgy gondolom, illetve hosszabb kábelezéssel kellene, hogy legalább a gépház tetejére fel tudja rakni az ember, ha még az asztalra nem is ér el.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4) Hieronymus válasza tibaimp (#3) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Az asztali gépek esetében nincs igazán jelentősége a dokkolónak, mivel ezeken a gépeken alapban is megvannak a szükséges csatlakozók. A mobil eszközök számára tervezték rövidre kábelt.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#5) tibaimp válasza Hieronymus (#4) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ezt én értem, és igazad is van, csak a plusz csatik miatt kérdeztem.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) moleculez


moleculez
veterán

Azért árképzéskor nem voltak szégyenlősek... Max, de nagyon max 100$ adnék érte.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7) 8 válasza moleculez (#6) üzenetére


8
senior tag

az nagyon max!

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#8) rviktor25


rviktor25
aktív tag

@moleculez, @alpenwetter:
Figyelembevéve, h a legolcsóbb új thunderbolt mini dock power delivery nélkül ebay-en ~130-140$ reális az az ár. Ettől függetlenül egyetértek h nem érnek ennyit.

Chiwasuu!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.