Hirdetés

2019. október 14., hétfő

Gyorskeresés

(#1) ->Raizen<-

->Raizen<-
(veterán)

Nem rossz a valley egyáltalán!

(#2) Manbal

Manbal
(senior tag)

Nem semmi a videó alapján! Otthon majd meglesem! :K

(#3) AgFRjkUZT_3

AgFRjkUZT_3
(tag)

Hát, engem nagyon meglepett :C
Nem is tudtam, hogy itt tart már a 3D grafika :K

Csak vártam, és vártam, és mikor nem jött semmi, tudtam, csak Tőled lehet...

(#4) atike

atike
(nagyúr)

Nekem tetszik! Látványos... Plussz hozzám közelebb áll a realisztikusabb világ, mind mondjuk a 3DMark-os futurisztikus ez+az... :U

(#5) RiddleR

RiddleR
(aktív tag)

Szép és hangulatos, nice work!

(#6) KisTopi95

KisTopi95
(aktív tag)

Nagyon szép grafika.
Bárcsak ilyen grafikája lenne a dayz-nek is.... :DDD

Várjuk ki, mi lesz a vége| Youtube csatornám http://adf.ly/BIbNv

(#7) Seaky

Seaky
(tag)

Végre valami ami tényleg megizzasztja a HD7950-et. NAGYON SZÉP ez a Valley!
És várhatóan a köv. gen. kozolok már tudni fogják ezt játék közben is mert ott nincsenek API-k amibe elvérzik a PC-s hardver.
Hajrá! Végre fejlődik a grafika is és nem toporog szinte egy helyben a technika a 7 éves konzolok miatt.
Mondom én akinek 1 éve van PS3 is és alig 2 hete láttam a Final Fantasy XIII-t és elismerően hümmögtem rajta :D

[ Szerkesztve ]

(#8) PC-rev-RM válasza atike (#4) üzenetére

PC-rev-RM
(tag)

Eléggé elfajzott a 3dmark látvány terén. Bár elsődlegesen a hardver leterhelésére van kifejlesztve, nem eye-candy-nek, de azért megoldhatták volna, hogy öklendezés nélkül végig lehessen nézni.
A 3dmark 2001 "nature" szakasza volt az, ahol utoljára eltátottam a számat, meg még a családtagok is.

Alpha Kenny Body • Where faith fails, human ingenuity prevails. • We put the fun in funeral •

(#9) Lacccca87

Lacccca87
(őstag)

Ránézésre semmi uj és forradalmi szerintem. Ilyen vagy ettől jobb grafiák már látahattunk játékok alatt is.
Fák szerintem botrányosan, illetve a levelek a ksiebb bokron is.

Össze lehet hasonlítani a 3dmark 05 -ös esti erdős jelenettel az bőven jobb igaz az sötétbe van, de akkor a 03 vagy 2001 be volt szép a nautre test

[ Szerkesztve ]

(#10) Ed3r_X_

Ed3r_X_
(veterán)

Egypár játékba elfogadnám ezt a grafikát, ha hazamegyek meglesem :) Szép :)

"The best things in life aren't things"

(#11) Bull1

Bull1
(aktív tag)

Unigine > 3DMark, hands down.

[ Szerkesztve ]

Schmitt Pál szolgálati készüléke: Sony Experia SP ókostellefon - Bip

(#12) benedekco

benedekco
(őstag)

Botrány milyen grafikával melózik ez a prog! Nagyon jó. A közeli képek csodásak, az eső is jól meg van csinálva, érdekes látvány az üvegre cseppenő vízcsepp is.
A távoli képek is szépek, csak ott túl élesen látni a grafika visszabutítását a távolban, ahogy szalad a fák fölött van egy éles vonal, ahonnan jobb és megint jobb minőségű a graf, ezt valahogy még lehetne finomítani, mint annak idején a textúra szűrés. Mikor még nem volt aniso.
Agyament. Egy ilyet kérünk 4K-ban... na jóóó legyen csak 64K-ban :DDD

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#13) .LnB

.LnB
(félisten)

Nagyon tetszik, úgymond a "témája" sokkal szebb mint a 3Dmark. Gyors meg is nézem.

Homo Ludens

(#14) sixpak válasza Seaky (#7) üzenetére

sixpak
(veterán)

Ha a 7950 izzad, akkor az én öreg 6950-em lehet el is vérzik közben. Este kiderül. Amúgy nagyon szép és hangulatos, de nekem a Heaven is nagyon bejött.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#15) tálusz

tálusz
(tag)

KATT

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet

(#16) waithEard

waithEard
(őstag)

Nagyon tetszik! Tényleg sokkal jobb mint a 3DM témavilága.
Apróbb hibák azért vannak:
a villámok elég ergyák, és amikor esik a köveken ömlik a víz, miközben a talaj tök száraz. Na az elég béna... :) Talán nem ártott volna néhány élőlény, szitakötő, madarak pl.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#17) GAI

GAI
(senior tag)

Hát nekem kissé felemás ez a grafika... eleve a DOF effektet utálom, számomra egy számítógépes grafika akkor szép, ha minél tisztább, élesebb a kép. Állóképeken, természeti fotókon jól mutat a DOF, de mozgóképen szerintem förtelmes, nem kéne erőltetni. Plusz amit már előttem is írt valaki, nagyon hangsúlyosan észrevehető a távoli és közeli részek kidolgozottság váltása közötti éles vonal, ilyet 2013-ban már nem nagyon kéne észrevenni... Ettől függetlenül a közeli képek gyönyörűek, és az eső is nagyon jól néz ki. Ja, és a jelenleg a gépemben lévő GTX660 szépen viszi 30-40 FPS körül, full HD-ban alap beállításokkal DX11-ben.

(#18) TazLeacher

TazLeacher
(nagyúr)

"a Unigine"

Most vagy valamit félreértettem, vagy lemaradt egy a(z)....

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#19) -RARA-

-RARA-
(senior tag)

Tekerj: 3 perc 15 másodperchez:

[link]

Nem tudom még ki emlékszik rá (3DMark2000) de ezt egy Geforce 2-es (!) 32 megabájtos kártya préseli ki magából... :Y

Na ez a nem gyenge! :R

[ Szerkesztve ]

A 7. napon a mindenható megteremté az embert. A 8. napon az ember megteremté a mindenható Google-t.

(#20) Atom_Anti válasza -RARA- (#19) üzenetére

Atom_Anti
(senior tag)

ááá, egy 16MB-s Voodoo 3 tudott annyit ;).

(#21) GAI válasza -RARA- (#19) üzenetére

GAI
(senior tag)

ebben egyetértünk, a 3dmark 2000 demo-ja felülmúlhatatlan, örök kedvenc :)

(#22) Blyan

Blyan
(félisten)

Azért fura, hogy a szemünk láttára rajzolódik ki grafika... Szóval úgy közeledünk és megjelenik, pedig már messzebbről is látszania kellene.

Meg a mélységérzékelés is fura. Megyünk a fűben, a távolabbi a fűszálak élesek, az elöttünk lévők nem - ez rendben is van. Aztán hirtelen élessé válik az előttünk lévő is, a távolabbiak meg maradnak tűélesek. :)

Najó, csak szarrágózom. ;] De minél inkább élethűbbnek tűnik valami, annál inkább észrevehető a különbség.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23) Bull1 válasza Blyan (#22) üzenetére

Bull1
(aktív tag)

Ennek a jelenségnek neve is van: [link]

[ Szerkesztve ]

(#24) Laraxior

Laraxior
(titán)

Akkor nyitom is a táncot...

[link]

Honda CBR 600 RR - OPEL INSIGNIA - "...nem jó, de nem is tragikus..."

(#25) MasterDeeJay

A valley-ben ritka gyenge felbontású textúrák vannak, ha kiveszem a blurt meg a dof-ot akkor látszik igazán. Nem tudom hogy ez normális-e. A növényzet egy része még rendben van, de a fák és az alap föld, kő textúrák mosottak. Bár lehet hogy csak skyrimhez szoktam hozzá. :DDD
Ami viszont nagyon tetszik az az időjárás. Na ilyen vizesedés effekt kellene sok sok játékba, stalkerben volt jól meg megcsinálva.

The Glorious Dual Xeon Workstation Gaming Master Race :)

(#26) Bull1 válasza Blyan (#22) üzenetére

Bull1
(aktív tag)

Annak a "mélységérzékelés"-nek is van neve...[link]

(#27) Blyan
Látom tipikus fröcsögő user vagy, neked magyarázhat az ember, hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

(#27) Blyan válasza Bull1 (#26) üzenetére

Blyan
(félisten)

Attól, hogy van angol neve, még szar az ábrázolása. De örülök, hogy otthon vagy a Wikipedia világában. :K

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#28) waithEard válasza -RARA- (#19) üzenetére

waithEard
(őstag)

És ez most hogy jön ide? :U

[ Szerkesztve ]

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#29) Szokenesz

Szokenesz
(aktív tag)

Szerencsétlen HD4850-nek ez már kicsit sok. :DDD De még ezen is egész tűrhetően néz ki, bár a bevillanó kövek/fák eléggé érdekesek. Eredmény

(#30) Felhő

Felhő
(senior tag)

Steam-en is láttam már, mint megvásárolható verziót. Rendesen elgondolkoztam rajta... :)

14 év, 2700 pozitív, 0 negatív. Viber-en is elérsz!

(#31) Matthu

Matthu
(aktív tag)

Kövezettek meg, de nekem ez a grafika szörnyen bántja a szememet. Nagyon mű az egész. Nem szép. Szerintem ennél tudnának jobbat is.

www.shineartstudio.hu Fotózás/Filmkészítés Győrben és vonzáskörzetében. www.fleurbox.hu Nincs ajándék ötleted, unod a csokrokat? FleurBox - A tökéletes ajándék!

(#32) Blyan válasza Bull1 (#26) üzenetére

Blyan
(félisten)

Nem fröcsögök, elmondtam, hogy a csilivili grafika ugyan nagyon látványos, de olyannyira élethű akar lenni, hogy valóság és eközötti különbségek ordítanak. És ez általános igazság.
Minél nagyobb élethűségre törekednek a készítők, annál jobban elvesznek a részletekben, annak érdekében, hogy "szebbet" csináljanak a valóságnál.

Ahogy itt felettem írta valaki, már bántóan néz ki.

(#33) Findzs válasza Laraxior (#24) üzenetére

Findzs
(addikt)

"Akkor nyitom is a táncot..."

már megelőztek így inkább folytatod :)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#34) Jack@l válasza Blyan (#32) üzenetére

Jack@l
(veterán)

A grafika azért olyan, hogy az átlag videokártyákon is jól fusson, direkt, de config/paraméterezés kérdése. (próbáltam egyszerű nyelven leírni hogy megértsd)

[ Szerkesztve ]

(#35) LÁZ

LÁZ
(őstag)

fészbuk BOOTS4YOU, insta @laz_papa - LEGO 76127/80102 FOR SZÉL - PIXEL XL 128 ELADÓ - -MSI TRIDENT 3 FOR SZÉL

(#36) Bull1 válasza Blyan (#32) üzenetére

Bull1
(aktív tag)

Akkor neked marad a CS 1.6. :(

(#34) Jack@l
+1, nyilván egy ilyen terjedelmes táj esetén ha pl. az ember megemelné a LOD távolságát, hamar elkezdene esni az FPS szám és a teszt sebessége hasonlítana a 3DMark FireStrike-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#37) waithEard

waithEard
(őstag)

Jók ezek a belinkelt eredmények. Ahány post, annyiféle beállítás! Így aztán marha sok értelme van... :C

(#38) Abu85 válasza TazLeacher (#18) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Azért nincs z, mert a Unigine-t úgy ejtik, hogy junidzsin. A j-hez kell a névelőt igazítani.

[ Szerkesztve ]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#39) tálusz

tálusz
(tag)

Letoltam 8xaa-val is. Izzad a vga keményen! :D

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet

(#40) vinibali

vinibali
(őstag)

pár napja kezdték Phronixon és TPU-n is tolni, ott csak egy rövid sample videó volt. engem nagyon megfogott, bár a Fire Strike sem akármi :) és örvendetes, hogy megcsinálták OGL-lel Linux és OSX alá is... viszont néztem, elég erősen orosz a fejlesztőcsapat :)

BIOS írás, helyreállítás, törlés, mentés! http://vinibali.x3.hu/bios.html

(#41) TazLeacher válasza Abu85 (#38) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

Jogos, én vagyok a hülye, csak így leírva a magyar-angol együtt nagyon bután néz ki...annyira bántja a szemem...sorry.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#42) violentSt válasza Bull1 (#23) üzenetére

violentSt
(tag)

Jópofák az effajta "megmagyarázások" - bár nekem kissé fellengzősnek hatnak ( te érteni jól angol)
Persze ha a másik nem érti ő a hülye... bocs, de az én anyanyelvem magyar épp ezért I am at a loss to understand
Főleg ha már "magyarázol" legalább pár szóban magyarul felvázolhatnád a lényegét a mondandódnak
És akkor az olyan birkáknak mint én is hasznos infóval szolgálnál :R
Google használata + link copy még nekem is megy

[ Szerkesztve ]

(#43) Bull1 válasza violentSt (#42) üzenetére

Bull1
(aktív tag)

Szerintem a szakmai szöveget nem érdemes lemagyarítani... pl. mikor honosított játékot/programot stb. néz az ember én speciel elszörnyedek a magyarított kifejezéseken... meg én mire leírom magyarul elmegy a fél nap, annyit nem ér meg. Akit érdekel a magyar nyelvtan, az előveszi hazánk szép irodalmát.

[ Szerkesztve ]

(#44) Malachi

Malachi
(addikt)

semmi izzasztás, csak az alapok 1920*1080-ban, effektekkel, AA nélkül

(#45) Anfänger

Anfänger
(őstag)

Procki 4GHz.

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#46) violentSt válasza Bull1 (#43) üzenetére

violentSt
(tag)

Értem
Tehát ha kinaul probállak az érveimmel meggyőzni
És te nem érted meg pusztán a nyelv hiányosságából fakadóan
Akkor nekem lesz igazam :F

Ja és nem szószerinti forditást igenyelnék
Pusztán 1-2 magyar mondatot, a gyengébbek kedveért

[ Szerkesztve ]

(#47) Bull1 válasza violentSt (#46) üzenetére

Bull1
(aktív tag)

Vagyok olyan okos és előveszem a google translate-t.

[ Szerkesztve ]

(#48) determinator

determinator
(csendes tag)

Szerintem a grafikája nem rossz. :)
Bárcsak ennyire lenne "rossz" grafikailag a legújabb Aliens játék.

"Ezért jobb a dinnye mindnél... rengeteg magja van." By: KaiotEch

(#49) enterlaci válasza Bull1 (#47) üzenetére

enterlaci
(aktív tag)

Abból lesz a DVD játékos. :DDD
Bakker ezen vitáztok? Ne mááá.

Küldjetek mérést! :K

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#50) Bull1 válasza enterlaci (#49) üzenetére

Bull1
(aktív tag)

Haha, az óriási volt, régen mennyit szakadtunk rajta. :DDD

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.