Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) genlog


genlog
junior tag

Egész jónak tűnik. Még a lányomnak is oda merném adni. :D

(#2) Abu85 válasza genlog (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Előbb le kell érdeklődni, hogy kakaóbiztos-e. :))

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3) ROBOTER válasza Abu85 (#2) üzenetére


ROBOTER
addikt

Ebből a sorozatból volt szerencsém céges felhasználásban 2016-ban kiadott példányhoz. Asztali "jellegű" windows tableten.

Őszintén: csak az ellenségemnek, de még őt is megsajnálnám.

(#4) .mf


.mf
veterán

"4K nyomásérzékenységű Wacom EMR tollakat is támogató, IPS panelre épülő, 500 cd/m²-es fénysűrűségű kijelzővel rendelkezik, aminek felbontása 1920x1200 pixel, a meghajtásáért pedig Intel UHD Graphics 605"

Elég jól kezdődött, de a végére már lekonyult a mosolyom. Kár, hogy agyoncsapták egy Atommal, meg azzal, ami vele jár (pl. lassú és nem cserélhető eMMC).

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Inkább a Lifebookot frissítse Tiger Lake-kel vagy Renoirral.

(#6) gzoll


gzoll
tag

Nekem van Windows hibrid tablet laptop (Asus Transformer Book legutolsó kiadása valami 101ha vagy th nemtom fejből), és az van, hogy a Windows tabletes felülete szerintem totál használhatatlan, az asztali pláne legalábbis tablet módban... Az oké, hogy nagyok az ikonok, pipa, csak maguk az programok nincsenek felkészülve a tablet módra, de még az EDGE böngésző sem... Tollal lehet jobb lenne irányítani azzal precízebben lehet bökni, de szerintem úgy is egy rémálom...

(#7) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Ha jól látom, akkor a dokkolóban nincsen plusz akkumulátor, csak tudnám, hogy akkor miért ilyen bumfordi.

(#8) Kilobeat


Kilobeat
tag

Miért kell ilyen használhatatlan procikkal számítógépeket gyyártani?!

Mióta Mac-em volt imádom a Windows-t :p

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.