Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vicze


vicze
félisten

"TabPro 8.4 will not getting Lollipopp"
What? :Y

A Samsung azért új nem ismert mélységekbe viszi az Android SW támogatást... :(
Bármelyik TabPro-t kihagyni enyhén szóval vérlázító.

[ Szerkesztve ]

(#2) Polarstar válasza vicze (#1) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem tudom mi a gondod.
A tablet piac minuszban dübörög....

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) Izzé válasza Polarstar (#2) üzenetére


Izzé
őstag

Ilyen bejelentések után nem is csodálkozom. Megérdemli a Samu.

(#4) milkabrams


milkabrams
őstag

Pedig lassan jöhetne frissítés a Tab Pro 8.4-re is, mert egyre jobban unom ezt a szörnyű memóriakezelést.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5) Lord Baelish válasza milkabrams (#4) üzenetére


Lord Baelish
tag

Válts márkát :D
Én is azt teszem

[ Szerkesztve ]

(#6) MartOOn


MartOOn
addikt

Ilyen hireken már meg sem lepődök. Brandet es tipust se kellene irni akkor is tudnam hogy samsungrol van szo.
Emberek! A 2015-os csucsmodeljuk, amire oly buszkek voltak, meg mindig 5.0-n vesztegel es a frissitesi listaban ugyan szerepel a neve de mellette egy szep nagy N/A van.
Ezekutan en nem varnek toluk tul sokat tablet-piacon. Sem.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#7) twollah1976 válasza vicze (#1) üzenetére


twollah1976
őstag

Annyira nem kell elajulni attol a Lollipop-tol.
Nekem is TabPro-m van es tokeletesen elvagyok a Kitkat-tel.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) moleculez


moleculez
veterán

A tableteket eléggé hanyagolják, jobban mint a telókat. Nagyon látszik rajta hogy csak nyűg az egész nekik, ha kap is egy gép frissítést az mindig egy összecsapott valami. Tudom, több Samsung van a családban, nekem is volt Tab S 8.4. Tudom hogy az már pénzt nem csinál, de egy 200+ ezres telonal elvárom, hogy ne egy eszközt kapjál, hanem supportot is.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#9) nexus6 válasza moleculez (#8) üzenetére


nexus6
aktív tag

csak az érdekes, hogy a tab pro 8.4 nem volt egy olcsó készülék, tehát nem az olcsó tablet kategóriában versenyzett.

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#10) twollah1976 válasza nexus6 (#9) üzenetére


twollah1976
őstag

2014 augusztusaban 80 valahany ezerert vettem, szoval olcso volt.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11) Narxis válasza twollah1976 (#10) üzenetére


Narxis
nagyúr

Az egy közmunkás 2 havi fizetése.

Thanos was right.

(#12) Fejvadi válasza Lord Baelish (#5) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ennyire egyszerű. :)

(#13) milkabrams válasza Lord Baelish (#5) üzenetére


milkabrams
őstag

Ha nem gépre kellene a pénz, tuti lecserélném egy Shield tabletre

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#14) jacis


jacis
nagyúr

Jó nagy szívás a tab pro vevőknek.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#15) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Egyben figyelmeztetés a potenciális vevőknek, hogy talán nem épp a Samsung a legjobb választás. Fura marketingosztálya van a cégnek.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#16) sefan67


sefan67
aktív tag

Akkor most visszavihetik azok akik múlthéten ED-ből vették Black Friday alkalmából

;]

(#17) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Hm-Hm sajnos nem csak a "SAMU" szar a frissitések kiadásában,minden gyárto csak az ujabb,drágább modelljeit frissiti.Sajna Tab. S 8.4 LTE (SM-T715) legalább kapott "Andoid 5.0.2 Lolipo) verziot. Mivel S.Amoled kijelzös anno kiadásakor Q-va drága valék,.Nos Conclusio? Szerény kevés jövedelmüek,ne cseréljetek,vegyetek évente uj kütyüt,nem érdemes! Az újabbak sem tudnak többet,csak drágábbak! Kellemes Ünnepeket minden,olvasonek,bloggolonak! ;] :R

föolvaso

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.