Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gombsadi


gombsadi
aktív tag

Csak annyi a véleményem, hogy menjen a jó (sípolás) a HTC.

(#2) Samus


Samus
addikt

Kezdem megérteni, hogy a Fancy Widget első verzióját miért állíttatta le a HTC, az Optimusomon pont ilyen az óra, még a hőmérséklet és napi maximum/minimum is pont ugyanott van és ugyanúgy néz ki...

Amúgy látszik mindenki a mobilnetre épít, de nem tudom, az árakat nálunk is mérsékelni kellene, mert jelenleg pofátlanul drága, akárcsak a perdíjak.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) ClioRS


ClioRS
őstag

Nem lenne kézenfekvőbb, ha a Marketre tennék ezeket a tartalmakat? Kicsit egyszerűbb lenne a júzernek....

(#4) schummy


schummy
tag

Az pláne jó lenne ha mondjuk a "sima" Desire is megkapná az új Sense kezelőfelületet...

(#5) Neil Watts válasza gombsadi (#1) üzenetére


Neil Watts
veterán

Miert is? :F
Mi a problemad?

(#6) #16820480 válasza Samus (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát igen, csak éppen a mobilnet nem elég stabil, és nincs hozzá elég masszív infrastruktúra, hogy ténylegesen kibírjon akkora terhelést, amit a növekvő felhasználói bázis kibírna. már így is pampognak a zsolgáltatók, hogy túlhasználják a hálózatukat, akik youtube-oznak, meg hasonlókat csinálnak, pedig ráadásul ezek még forgalomkorlátos csomagok. hogy akarnák ezzel kiváltani a vezetékes vonalakat...?

ClioRS: szerintem azzal az a baja lenne a HTC-nek, hogy úgy mindenki letölthetné, még ha nincs is HTC telefonja, akkor is...

(#7) ClioRS válasza #16820480 (#6) üzenetére


ClioRS
őstag

De így meg 2 bolt között ugrálsz..... :U

(#8) R.I.P


R.I.P
csendes tag

Én sem bánnám, ha inkább arra koncentrálna a htc, hogy ne veszítse el a már meglévő ügyfeleit. Mit szólnának mondjuk ha a desire-en működne a friend stream, vagy kapna új sense-et? Három éve htc-s vagyok, de kezdenek rossz irányba menni...

ASUS A6JA (2006)

(#9) #16820480 válasza ClioRS (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát, tulajdonképpen az nem baj, ha több bolt is van :) végülis ez is csak egy alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

(#10) ClioRS válasza #16820480 (#9) üzenetére


ClioRS
őstag

Amúgy érdekes, nincs a Marketben szűrés? Pl Az Oviban van, méghozzá telefononkénti, így könnyen ki lehet szűrni a tartalmakat. Ha lenne, akkor simán megoldható, hogy csak a HTC telefonokra legyen elérhető.

(#11) skajwa válasza ClioRS (#10) üzenetére


skajwa
senior tag

Ez is egy egoldás lenne. Lehet attól félnek, hogy így könnyebb lenne a hack más mobilokra, de szerintem ha nagyon akarják nem a külön market fogja megakadályozni őket. :))

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#12) #16820480 válasza ClioRS (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

a megújult marketben van szűrés, de azt hiszem nem gyártónként, hanem más szerint. nem is lenne értelme olyan nagyon szűrni, mert az lenne a dolog lényege, hogy minden fut minden készüléken.

(#13) ClioRS válasza #16820480 (#12) üzenetére


ClioRS
őstag

Hát de itt pont nem az a lényeg :DDD

(#14) #16820480 válasza ClioRS (#13) üzenetére


#16820480
törölt tag

na ez már a htc egyéni szociális problémája :D
szerintem a sense felületet eleve úgy kéne megcsinálni, hogy marketről letölthető app legyen, és lehessen törölni a csudába a telefonról. ahogy az összes hasonló felületet is...

(#15) ClioRS válasza #16820480 (#14) üzenetére


ClioRS
őstag

Na igen, csak akkor nem lenne mit mutogatni a HTC-nek....

(#16) m@xsys válasza Neil Watts (#5) üzenetére


m@xsys
senior tag

Szerintem ne idegesítsd fel egy morcos Legend tulajdonost :B , akinek a szó szerint drága készüléke nagyon sokszor megfordult az E-Care Kft-nél (HTC hivatalos szerviz), ahol természetesen mindig úgy kapta vissza a készüléket: Javítva és a hiba nem jelentkezik.
A kálváriája után és ebből tanulva én SOHA nem veszek HTC-t!!!

Szerintem ha gombsadi leakarja írni nem túl rövid HTC-s történetét, akkor hamarosan megteszi egy blog bejegyzésbe. Remélem olvashatjuk.

(#17) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Előbb csinálnák meg normálisan a htcsense weboldalt csomó embernek nem működik. :W

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#18) Samus válasza #16820480 (#6) üzenetére


Samus
addikt

A dolog igen egyszerű. Ha a pofátlanul magas árakból fejlesztenének is, nem csak a "fenntartásra" menne el a sok pénz (és a felsőbb körök zsebébe, természetesen, az itt így szokás), működne. Máshol, más országokban, sokkal nagyobban működik, sokkal jobban, és lényegesen olcsóbban.

A HTC egyébként most olyan, mint a Nokia volt fénykorában. Anno a Nokia mobilok drágábbak voltak az azonos tudású más modelleknél. Megfizetted a minőséget (ami akkor tényleg minőség volt), mert akkor még tényleg olyan márka volt. Jön egy újabb, eddig ismeretlen gyártó, és felállít egy mércét, onnantól az a tuti. Persze ez természetes. De a HTC ugyanazt csinálja, mint a Nokia. Jön valami új, az új készülék tulajdonosainak jár, a régebbiek meg mehetnek a búsba, vagy épp a boltba új telefont venni, ha kell a szolgáltatás. Pofátlan dolog, de ugye a gépezet...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.