Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Inkább KORLÁTLAN mobilnetet a népnek!

(#2) Drenadar válasza Ateszpapa (#1) üzenetére


Drenadar
veterán

Mi ez a nagy korlátlan mánia? Én a kis 7 gigás csomagom se tudom elhasznalni sose...

(#3) azbest


azbest
félisten

A flipnél próbáljatok csak rá, hogy az utcátokban elérhető -e. Nekem elsőre úgy tűnik, hogy ott vezetik be a fapados szolgáltatást, ahol most is van konkurencia és most is kb ennyibe került a telekom csomag.

"Attól azonban nem tartunk, hogy a prémium ügyfeleink erre leváltanak, hiszen ők épp a minőségre vágynak"
Nem félnek, mert ahol drágábbak, ott nem lehet választani :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) Ateszpapa válasza Drenadar (#2) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem vagyunk egyformák. ;)
Jobbra számítottam a tegnapi Telenor bejelentés után.

(#5) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ha jól látom , akkor ez olyan mint a magenta , all in one hűség nélkül 4000-ért? :F

[ Szerkesztve ]

(#6) Ateszpapa válasza WhiteWalker (#5) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem igazán, ez csak vezetékes.
Magentában van mobil is.
Ez inkább magenta light. :)

(#7) varsam válasza Ateszpapa (#4) üzenetére


varsam
őstag

Komolyan azt várod, hogy 2 nap alatt egy teljesen új díjcsomagot hozzon piacra egy cég????
Ha lesz is válasz, az még eltart pár hónapig.

(#8) WhiteWalker válasza Ateszpapa (#6) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen, vezetékesre gondoltam persze Látom , hogy nem tartalmaz mobil szolgáltatást... :U
Ez még mindig olcsóbb mint a jelenlegi 11 ezres...(tv,net telefon)

(#9) -szp- válasza WhiteWalker (#8) üzenetére


-szp-
aktív tag

És elérhető nálad?

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#10) Ateszpapa válasza varsam (#7) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Gondolod, hogy akkora titok volt ez, hogy a Telekomnak semmi infója nem volt róla?
Bizti van a tarsolyukban valami, csak még nem tették közzé.

(#11) fairi


fairi
addikt

Jól hangzik a csomag, bár nálam se elérhető pedig van itt telekom és upc is. Igaz mindegy is, upc rablánc köt még 1 évig...6600-ért kapok rosszabbat..

(#12) balint82


balint82
senior tag

Nem lenne ez rossz egyébként, de:

- kínált letöltési sebesség: 100 Mbit/s (1 Mbit/s garantált)

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#13) expander


expander
senior tag

200/20-as netnel 1/1 a garantalt? erdekes...

(#14) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nálunk van upc optika is, mégsem elérhető

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15) balint82 válasza enginev3.0 (#14) üzenetére


balint82
senior tag

Nálam sem elérhető (UPC TRIO csomagom van), mondjuk a garantált letöltési sebesség alapján nem is sajnálom.

Google Pixel 4a

(#16) 313313 válasza enginev3.0 (#14) üzenetére


313313
addikt

De Digi nincs.
Nálunk Digi, optika elérhető. Több helyen optika, de nincs Digi ott se elérhető...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#17) 313313 válasza balint82 (#15) üzenetére


313313
addikt

Ha csak optikára adják, ott gondolom nem nagyon érdekes a garntált letöltési sebesség...
Ha meg nem tetszik, mész máshova, hűség nincs rá... 3 hónap után meg a másik 2 szolgáltatónál újbekötés, új ügyfél, kedvezöbb árak...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#18) azbest válasza -szp- (#9) üzenetére


azbest
félisten

nincs valami viszonylag napra kész térkép, ahol a vezetékes szolgáltatók szerepelnek utcára bontásban?
NMHH oldalon vagy ilyesmi. A tantusz szélessáv kereső oldaluk sajnos nem pontos, digit is kihozza olyan térre, ahol a digi nem is szolgáltat.

(#19) nemlehet


nemlehet
őstag

Hát ez nesze semmi fogd meg jól. Legalább 4-5 címet beírtam ahova esetleg szóba jöhetne, sehol sincs...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#20) balint82 válasza 313313 (#17) üzenetére


balint82
senior tag

Még köt a hűség, ráadásul most hosszabbítottam. :)

Csak elsőre érdekes tűnt ennyiért.

Google Pixel 4a

(#21) WhiteWalker válasza -szp- (#9) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Érden ahol lakom ott nem elérhető abban az utcában. Most néztem.
(Pedig már a digi kábelek is ott lógnak az oszlopokon.)

[ Szerkesztve ]

(#22) Tapsi válasza azbest (#3) üzenetére


Tapsi
addikt

Ott vezetik be, ahol a Telekom tud 100 megát szolgáltatni, legalábbis nekem úgy tűnik. Egyébként elég agresszív az árazása, szóval még jól is elsülhet a dolog.

(#23) ViZion válasza enginev3.0 (#14) üzenetére


ViZion
félisten

Sógornál Kecskeméten a ház előtt megy el az optikai kanóc, szomszédnak van, neki nem elérhető... Ennyit a tréről. :)
Megszabadultam tőlük, internetben Telenor jó választás volt.

varsam: Amúgy céges flottás telefonon is korlátlan net van már év eleje óta, az is trés. OK, telenor bejelentése lakossági csomag, de nem hiszem, h hónapokat kell várni a reakcióra.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24) F-ECT$ válasza fairi (#11) üzenetére


F-ECT$
titán

A cikk upc-t ír, de szerintem inkább a digi ellen megy.

Dive ever, work never.

(#25) Atomgeszi válasza -szp- (#9) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nálunk sem elérhető, de még egy digi vagy upc sem.. Csak a helyi vidéki expensive kábel :D

(#26) -szp- válasza azbest (#18) üzenetére


-szp-
aktív tag

Nem tudok róla sajnos, én is a Tantuszt/szélessávkeresőt szoktam használni, valóban nem tökéletes.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#27) Mister_X


Mister_X
nagyúr

"a hálózat műszaki tulajdonságainak függvényében a szolgáltató a kínált sebességértékek biztosítása érdekében a vezetékes hálózati kapacitást hybrid HGW révén 4G mobilinternet megoldással kiegészítheti"

Ööö, ez nem véletlenül ugyan az a cucc, amit sógoréknál és németeknél is előszeretettel alkalmaznak, de csak panasz van rá? Mondjuk a hazai 4G hálózatok tudtommal jobbak, mint odaát, de itt se tökéletes.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28) Béééla


Béééla
őstag

a garantált minimum 1/1 Mbit
Soha. 2017 van! Még jó hogy nem 56k...

Bélabá

(#29) WhiteWalker válasza Béééla (#28) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezt úgy mondod mintha ez lenne az állandó sebesség :U

(#30) Béééla válasza WhiteWalker (#29) üzenetére


Béééla
őstag

Telekomot ismerve ennél egy kicsivel nagyobb lesz csúcsidőben a gyakorlati sebesség.
Másrészt a garantált 1/1 jelentése: a hálózatunk szarul van megcsinálva és néha sikerül egy embernek az előfizetésben ígéret kipréselni de délután 5-től este 12-ig beszakad.
Nagyon beszédes hogy durván a századát garantálják.

Bélabá

(#31) vhw válasza WhiteWalker (#29) üzenetére


vhw
addikt

Elméletig nem lehet egy szavad se, ha úgy alakul, hogy ez lenne az állandó?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#32) tomazin


tomazin
veterán

Megnéztem, egyértelműen digi ellen megy.
Ahol haverom lakik (x utca 7) a digi a 11-es számtól elérhető. Ennél a flipnél a címek a 11től vannak feltöltve.
De megnéztem nálunk otthon van digi optikával, upc adsl, ezen kívül nincs más és a mi címünk is benne van.

Az 1/1-es gondolkozóknak: A fenti példa azt mutatja, hogy mobilnettel lesz az ilyen terület ellátva (+esetleg adsl-el), és mivel egységesen akarják mindenhol adni, így ezért írták le.

Emellett a digi 2 év hűséggel 4800 a legkisebb csomagnál. Majd most kiderül mennyire okos a magyar lakosság. Ugyanis ha ne adj isten sikerül ezzel az akcióval sok embert elszipkázni a digitől, akkor meg is érdemeljük, hogy egy ilyen büdös cég nyerészkedjen rajtunk. (aki nem tud pár évet előre gondolkodni az ne is reagáljon erre a hszre)

[ Szerkesztve ]

(#33) Narxis


Narxis
nagyúr

Nálam elérhető, király bár szerintem maradok a Diginél.

Thanos was right.

(#34) Aidan85


Aidan85
aktív tag

Szomorú, hogy T ügyfélként kb ugyanezt 11 ezerért lehet csak megkapni 2 év hűséggel... :(((

(#35) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Nálunk két éve húzott optikát Telekom, de mégsem elérhető..... :W

B.Cs.

(#36) F-ECT$ válasza Aidan85 (#34) üzenetére


F-ECT$
titán

Versenytársaktól függ az ár.

Dive ever, work never.

(#37) WhiteWalker válasza vhw (#31) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

De lenne nyilván. Viszont nem ez az állandó , igy nincs miről beszélni :U Ha leállás is van ,akkor az lokális .
Én nem vettem észre sose hogy folyamatosan leesne 1/1-re...Stabilan hozza a szerződésben levő sebességet. Nem is értem miért csak ezen (1/1) akadt fent a szemetek. :o

[ Szerkesztve ]

(#38) gerii válasza Aidan85 (#34) üzenetére


gerii
addikt

Ne szomorkodj, te prémium előfizető vagy! Mert sokat fizetsz

(#39) mbalint987


mbalint987
aktív tag

Beszéltem a Flip ügyfélszolgálatával, még nálunk sem elérhető a szolgáltatás, de folyamatosan töltik be a címeket, és akinél a Telekomnak van/lehetne szolgáltatása, hamarosan igénybe fogja tudni venni az új csomagot. A rossz hír a T-s előfizetőknek, hogy a sejtéseknek megfelelően T-s hűségidővel nem lehet Flip-re migrálni kötbérmentesen.

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#40) DonMaster válasza Drenadar (#2) üzenetére


DonMaster
addikt

eza baj, látod 7GB más 200mb és 300mb meg 500mb vagy 500mb-ért fizet +1000ft-ot
azért a 5-7-10gb-os csomagok lennének a legkisebbtöl nem kéne korlátlan mobilban. de amég az átlag nem éri el az 500mb-át addig igen is jöjön csak a 7gb már nagyon ritka egy átlag embernél és ehez még az ára is.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41) tope válasza mbalint987 (#39) üzenetére


tope
addikt

Konkrétan a kötbérmentesség alatt mit értenek ? Mert 3 hónapja van 2 éves hűségem, csak a 3 hónapnyi kedvezményt kell remélem kifizetni, ha tudok váltani, de akkoris megéri, mert fele lenne a díja mint ami most van, 2 hónap alatt vissza jönne a kötbér kb.

(#42) -szp- válasza tope (#41) üzenetére


-szp-
aktív tag

Igen, ha készüléket nem vásároltál, csak a kedvezmények miatt kötöttél hűséget, minél korábban váltasz, annál kevesebb büntetést kell fizetni. Ügyfélszolgálaton pontosan meg tudják mondani ennek a mértékét.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#43) Shyciii


Shyciii
veterán

Érd, Digi,1000Mbit 4800Ft, szal köszönöm Telekom, továbbra sem kellesz újra :)
És ez nem IPTV, ami a Telekomnál egy hulladék. 100Mbit osztozzon 1 TV (vagy 2, mert sok családban annyi van), és akkor még 3-4 vezetékmentes készülék is.

[ Szerkesztve ]

(#44) kcsa


kcsa
veterán

Imádom az ilyen sunyi húzásokat, kb. sehol nem érhető el, amiket próbáltam. Ja hogy a konkurenciával ellátott területeken van...

Nem kéne ezeket kicsit megmasszírozni?

(#45) canniball válasza Drenadar (#2) üzenetére


canniball
nagyúr

A 7GB kis csomag?? LOL! Ahogy már elhangzott az általános az nem ennyi, hanem egy-kétszáz MB... :U

A hírhez. Azt hittem a Telenor tegnapi bejelentésére jön ma a válasz... Annak jobban örültem volna, de (annak ellenére hogy inviteles területen élve nem vagyok ebben érintett) ez sem tűnik rossznak, örülök hogy végre felismerték* hogy a legtöbb előfizetőt nem érdekli a sok marketing bullshit. Persze már ha valóban erről van szó és gyors ütemben növelik a területeket ahol elérhető és nem csak a digis címeken lesz előfizetni mint ahogy itt olvasom, mert akkor no comment kategória.
Valamint ha más szolgáltatók is követik a példát.

* Ha azt is felismernék végre a weboldalak fejlesztői/megrendelői hogy sokunkat az sem érdekel hogy milyen csilli-villi egy oldal csupán az ott található információ, az lenne a non plus ultra. Mert ez a Flip oldal is egyszerűen k@k@...

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#46) 313313 válasza Shyciii (#43) üzenetére


313313
addikt

Nekem otthon 30/25-ös optikám van + IP tv-m. Tökéletesen elég mindenre, 2 telefon+laptop osztozik rajta.
Sorozatok lejönnek olyan 5-6 perc alatt, filmek 10-12 perc alatt. Általában este letöltök és napközben nézem. Havonta a 25 nettel is seedelek 1TB-t.
Még mindig nem értem minek nekem 1GB-s net. És igen a lépcsőházban van Digi is, mégis a Telekomot választottam.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#47) proradeon


proradeon
őstag

Egy pillanatra felcsillant a szemem, mert kiváló ajánlatnak tűnik. Majd végigpróbáltam 3 címmel (budapesti és vidéki is), és egyiken sem elérhető. Ennyit erről a témáról. :)

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#48) DonMaster válasza 313313 (#46) üzenetére


DonMaster
addikt

mind ez a diginél idöben ugyan ennyi csak nem <560p minöségben hanem minimum fhd de 4khd ban is.
+ tv-nél nincs +1 fogyaszto + lehet több mint 3 tv-t is rákötni + a tv csatornáknak sokkal jobb minöségben jönnek dvb-c-n mint iptv-n .

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#49) joelke HU


joelke HU
senior tag

Ez nem is rossz, főleg hogy most szintén a tnél hűség nélkül 11 ezekbe kerül mindez. Már csak az érdekelne, hogy a belföldi 5 Ft-os hívás az mobil számra is értendő?

Motorola G51

(#50) 313313 válasza DonMaster (#48) üzenetére


313313
addikt

Nekem fontos a "korlátlan" (83,3 óra/hó bármely magyar szám) telefon amit kapok a Telekomtól 2k/hó-ért, plusz kapok egyéb kedvezményeket mobil előfizetésre...
Plusz amikor kötöttük, akkor megnéztük a Digit is és nem tetszett a csatorna kiosztása :D (valami női nyavaja adók+ a Discoveryk, mondjuk azóta Discoveryk pont egy tucat csatornák lettek) És igen sportot nem nézek, csak F1, az se mindig...

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.