Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #34672128


#34672128
törölt tag

Ha már a képminöség nem valami jó, nem nagyon látom értelmét a rejtegetésnek. Ha már úgyis látszik hogy ott van, akkor...

(#2) daninet válasza #34672128 (#1) üzenetére


daninet
veterán

Idővel kifejlesztik ezt jóra. Ha ügyesen csinálják az egész olyan lesz mint egy szürke filter a képen amit érzékenyebb szenzorral és szoftveres színkorrekcióval kihoznak normál fotóra.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3) Rinocerosz


Rinocerosz
senior tag

Ennek inkább most az volt a lényege, hogy ők mutassák be elősször...

Remélem a következő telefonomban már a képernyő alatt lessz és szép képeket is csinál. :C

(#4) Blizzardking


Blizzardking
őstag

Elképesztő mennyit kepesztenek a gyártók, hogy elfogadható szintre emeljenek egy bődületesen nagy faszságot, aminek az égvilágon semmi értelme. A kocsik kerekét, a bicska nyelét, a kulcslyukat az ajtóról, a vezetéket az olvasólámpából, a virágcserepeket, ajtófélfákat, wc ülőkéket, a tömítést a tengeralattjárók ablakán, a varrást a gatyámon, a talapzatot a Dávid szobor alól miért nem akarják eltüntetni? Miért az a kib_szott káva az egyetlen dolog a világon, amit tűzzel vassal irtani kell?
:O

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#5) Baggins86 válasza Blizzardking (#4) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Igen, próbálj meg egy reddites petíciót hogy a mobilgyártók keressenek megoldást a fenti problémáidra. :U

(#6) Plug Life válasza Blizzardking (#4) üzenetére


Plug Life
aktív tag

A képernyő a hasznos felület, minél nagyobb, annál jobb.

(#7) borand válasza Rinocerosz (#3) üzenetére


borand
aktív tag

Az Oppot mutatta be először.

(#8) aujjobba válasza Blizzardking (#4) üzenetére


aujjobba
addikt

Kocsik kerekét:

Vezetéket az olvasólámpából:

Ajtófélfa, kulcslyuk:

(#9) SkyLine3000 válasza Plug Life (#6) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Már akinek! Nekem bőven elég 5-5,5 közötti kijelző. A büdös életben nem vennék ilyen 6-7 collos, noccsos szarokat. És egyáltalán nem érdekel/nem bánt a káva. Legyen akkora, amin elfég az a pár érzékelő kamera, meg hangszóró, oszt annyi.
Ha meg faltól-falig kijelző, akkor legyen felugró kukker.
Most is állítom, ha nem kezdi el vmelyik gyártó a kávák eltűntetését, senki nem foglalkozna vele, max, ha tényleg nagy.
Idióta időket élünk.... Ott qrják el a telefonokat, ahol csak lehet. A külsőt illetően szinte csak kompromisszumos telót lehet kapni. Már ami az én ízlésemet illeti. De jó, h nem akarok venni. :)

(#10) Blizzardking válasza Plug Life (#6) üzenetére


Blizzardking
őstag

De olyan áron is, hogy teljesen alaktalanná válik, nem tudsz normális ujjlenyomat olvasót és kamerát használni rajta? Nemá. Legyen a legnagyobb, a használhatóság megtartásával. Ez okés.

aujjobba - hogy ebben a verdában kapna defektet egy negyvencenti mély háromfokos dzsuvás pocsolyában január közepén az aki ráerőlteti a világra a baromságokat... De valamiért nem az összes autó ilyen. Viszont telefonból az összes. Lógsz még egy talapzat nélküli Dávid szoborral :D

Baggins86 - a te (borzasztóan eredeti) kommented a tökéletes példa a kognitív disszonanciára. Attól még hogy érdemben nem harcolhatsz valami ellen, amiről van egy meggyőződésed, el lehet mondani a véleményedet. Én ezt tettem. Ki lehet gúnyolni érte, vállalom.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#11) aujjobba válasza Blizzardking (#10) üzenetére


aujjobba
addikt

(#12) Blizzardking válasza aujjobba (#11) üzenetére


Blizzardking
őstag

😂😂😂😂

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.