Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Schuler888


Schuler888
senior tag

Oszt mikónnlesz lesz mán itthonis éjkágé? Teremburajat!
Topik zarhato. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#2) janeszgol válasza Schuler888 (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Most lehet elviccelni a dolgot, de a Samsung hazudott két óragenerációm át. Vagy csak ennyire béna?

(#3) Segal


Segal
veterán

Ebből is lesz Thanos verzió? :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) Schuler888 válasza janeszgol (#2) üzenetére


Schuler888
senior tag

Miert is hazudott? Benne van a funkcio out of box. A vilag ertelmesebb reszen mukodik is. Az h errefele ekkora a burokracia, es nincs jovahagyva az nagyon mas kerdes, szerencsere az androidnak hala 1 apk telepitesevel percek alatt aktivaltam. Sot nem csak samsungokra lehet felrakni, bar az valamivel tovabb tart, de tokeletesen mukodik, nem csak az ECG hanem a vernyomasmeres is. End of the story..

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#5) janeszgol válasza Schuler888 (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszi! Így okés.

(#6) juuzer válasza Schuler888 (#1) üzenetére


juuzer
addikt

Lol. :DDD

Vamos a la playa.

(#7) ChoppR


ChoppR
tag

Engem a harmadik generáció érdekelne, hogy az meg mikor jön má? :D

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#8) HoldfenyLuna válasza Schuler888 (#4) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Háát, azért az nem éppen fair játszma,hogy beharangozok valamit, hogy lesz, aztán mégsem lesz, de még a termékleírásból is eltüntetem a honlapról ezt az információt. Nekem vásárlónak pedig nem kell tudnom és ismernem, hogy ki áll vagy nem áll a dolog útjában, nekem az kell, amit megvásároltam azok alapján az információk alapján, amit akkor kaptam, és vásárlóként nekem nem is kell mókolnom ehhez semmit.

(#9) atike válasza Schuler888 (#1) üzenetére


atike
nagyúr

...pedig ja... :DDD

(#10) Lami66 válasza janeszgol (#2) üzenetére


Lami66
őstag

A Samsung évek óta Európát használja Exynos szeméttelepnek, mert szerintük ennyit érdemlünk. Ezek után csodálkozik valaki, hogy ide miért nem intézi el a beigért funkciókat?

(#11) babosmiki válasza Schuler888 (#4) üzenetére


babosmiki
addikt

Pü ment..

"Galaxy Z Fold" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#12) HoldfenyLuna válasza Lami66 (#10) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Ugyanannyiért, mintha SD lenne benne... :(

(#13) francz'70 válasza Schuler888 (#4) üzenetére


francz'70
aktív tag

Az publikus, hogy melyik ez az apk, és hogy melyik watch-ra tetted fel?

(#14) Schuler888


Schuler888
senior tag

The file is ready there TPKpusher_v9_BPandECG_31_inside.apk
https://www.androidfilehost.com/?fid=10763459528675593925

But you need a samsung phone and SHM SHM1.1.0.175.mod4.apk

From caravana
https://www.androidfilehost.com/?fid=8889791610682944709

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#15) F_Gergely válasza Schuler888 (#4) üzenetére


F_Gergely
őstag

Ha én veszek valamit amiről azt mondják tudja, akkor használni szeretném. Tudja? NEM.
Az hogy házilag fel lehet mókolni nem tekinthető gyárinak. Majd ha jön rá frissítés és elérhető akkor mondhatjuk azt hogy tudja.
Tételezzük fel veszel egy autót, amit úgy hirdetnek 0-100 gyorsulás 5 sec és 250 km/h a végsebesség. Ehelyett azt mondják bocsika szoftveresen nem elérhető a funkció bár igaz hogy így adtuk el neked de TE nem használhatod így mert csak. Ehelyett a gyorsulása 0-100-ra 15 sec és a végsebesség 160 km/h és ennek tükrében gyakorlatilag vehettél volna BÁRMI mást mert ezt a piacon lévő többi termék is tudja, és pont az amiért vetted na azt nem tudod kihasználni.
Úgyhogy a Samsung rohadtul átb@szta a népet mert ezzel a funkcióval lett eladva a termék!

(#16) S@c@ válasza F_Gergely (#15) üzenetére


S@c@
őstag

Csak itt az a baj, hogy valóban tudja. USA-ban működik minden mokolas nelkul. Még azert meg van ilyen ország meg.

Szóval nem cseszte at a felhasznalokat.

(#17) F_Gergely válasza S@c@ (#16) üzenetére


F_Gergely
őstag

Én mint magyarországi vásároló NEM tudom használni azt amiért vetem és amivel hirdette a Samsung. Úgyhogy de ez átverés igen nagyon!

(#18) Schuler888 válasza F_Gergely (#17) üzenetére


Schuler888
senior tag

Magyarorszagi termeklapon mutass mar ra, hol irja hogy tudja? :U
Az meg hogy inkabb nem raksz fel 2 apk-t hanem hisztizel, non-sense kategoria :DDD

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#19) atike válasza Schuler888 (#18) üzenetére


atike
nagyúr

Ott volt a terméklapon, csak levették. Volt valahol egy írás róla (vagy valamelyik kolléga írta..? :U )....

(#20) Schuler888 válasza atike (#19) üzenetére


Schuler888
senior tag

Screenshot?

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#21) atike válasza Schuler888 (#20) üzenetére


atike
nagyúr

Nyilván van... :) Nekem nincs... :DDD

Jogos amúgy.

Gyorsan szétnéztem, hogy megtalálom-e akár a cikket akár a hozzászólást, de esélytelen... :DDD

Szerk:
Ez nem éppen az, de:

"Mivel a gyártó 2020 első negyedévére ígérte, hogy elérhető lesz az EKG funkció, de sajnos ez nem lett igaz"

[link]

Tuti lehetne az ígéretre találni linkeket, na meg rákeresve akár az Alzán is úgy jön be, hogy az EKG mérős okosóra, de a legjobb tényleg screenshot lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#22) F_Gergely válasza Schuler888 (#18) üzenetére


F_Gergely
őstag

Az meg non-plus ultra kategória, hogy szerinted rendben van az, hogy elad a gyártó úgy egy terméket, hogy az ígért szolgáltatás nem teljesül.
A Samsung magyarországi állásfoglalása az, hogy a szolgáltatás hazánkban nem elérhető.
Az aki nem járatos a témában nem tudja használni a funkciót, és vicc, hogy szerinted ez így rendben van.

(#23) Noukoum válasza F_Gergely (#22) üzenetére


Noukoum
veterán

Onnantól kezdve ha a magyar oldalon nem írják (vagy ha írták is már törölték) így nem igazán támadható. Ráadásul a funkció benne van hardveresen, csak itthon nem támogatott nem? Arról nem ők tehetnek.
Ha minden ilyenért felháborodna az ember akkor végigmehetne az összes terméken amit használ.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#24) F_Gergely válasza Noukoum (#23) üzenetére


F_Gergely
őstag

Tehát ha én árulok valamit, amiről azt ígérem tudja, de te nem használhatod mert én azt mondom nincsen rá itthon engedély és széttárom a kezem te nem érzed magad becsapva és én nem vagyok hibás ugye?
Azért ezt nem gondoljátok komolyan....

(#25) Noukoum válasza F_Gergely (#24) üzenetére


Noukoum
veterán

Az autók maximális sebessége több mint 130 km/h, itthon mégsem mehetsz többel. Átver a gyártó. Ha már autós példa, nem kell messzire menni.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#26) atike válasza Noukoum (#25) üzenetére


atike
nagyúr

Tudsz menni többel (sokan mennek is), csak büntetik... :)

Az autógyár nem ver át, megy az autó amennyire nyomod neki... :U

Akkor lenne igazad, ha úgy hirdetnék, hogy akár 200-al is mehetsz, közben meg letilt 130-nál. De nem így van.

(#27) Schuler888 válasza Noukoum (#23) üzenetére


Schuler888
senior tag

+1!
Az amugy tetszik, hogy ha valaki nem jaratos a temaban... apk telepites egy okostelefonra... nekem is csak azert ment mert muszaki egyetemre jartam :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#28) Noukoum válasza atike (#26) üzenetére


Noukoum
veterán

De átver, mert nem mehetsz többel és ezt elfelejtik közölni.

Magyarországon gyilkolni is szabad, max megbüntetnek? Ez egy elég hülye érv.
Legálisan semmiképp sem mehetsz többel, ez ki is meríti amit egy törvénytisztelő magyar állampolgár meg fog tenni. (Nem röhög)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#29) HoldfenyLuna válasza Schuler888 (#27) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Nem az a lényeg, hogy mi a végzettséged, péknek sem kell lenni, hogy kenyeret tudj sütni. Az a lényeg, hogy ez az óra Úgy lett kiadva, hogy van EKG, aztán majd lesz EKG, aztán a korábbi felsorolásból a magyar oldalról egyszerűen törölték az EKG szenzort... Volt róla nem egy cikk, kérdőre vonás. Én is azért vettem meg annakidején ezt az órát, mert vártam a HIVATALOS megjelenést arra, amit ígért a gyártó. Ha az óra úgy került volna piacra, hogy az EKG hazánkban nem elérhető, várható frissítés, akkor nyilvánvalóan más lenne a helyzet. Mondjuk én mikor utoljára néztem,hogy hogyan lehet félteni az órára, akkor az nem egy darab apk telepítése a telefonra lépésből állt.

[ Szerkesztve ]

(#30) Schuler888


Schuler888
senior tag

A vegzettseg az ironia volt, sajnalom, hogy nem ment at. Es de, egy, ja bocsanat ketto apk telepitesevel jar, tobben ramirtak privatban, linkeltem a 2 apk-t es koszontek mukodik nekik... :U

"egyszerűen törölték az EKG szenzort"

:DDD :DDD fizikai eszkozt nehez csak ugy torolni... az bizony benne volt, van es lesz tovabbra is..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#31) Lami66 válasza Schuler888 (#30) üzenetére


Lami66
őstag

Érdekes. "Csak egy apk telepítés, ugye milyen egyszerü..." De ha ugyanezt egy telefonnál veti fel az ember, hogy nem play áruházból hanem apk-ból feltenni valamit, akkor az a telefon azonnal a használhatatlan szar minősítést kapja...

(#32) atike válasza Noukoum (#28) üzenetére


atike
nagyúr

Nem kell mókolnod az autóval, nem kell APK-t telepítened, lenyomod a pedált és megy. Szóval ismétlem, nem jó a hasonlat. :)

De amúgy lapozok ezen, felesleges ezen eszmét cserélni.

Én is sajnálom, hogy nincs belőle semmi, és nekem van egy olyan érzésem hogy nem is lesz. Mármint hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

(#33) HoldfenyLuna válasza Schuler888 (#30) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

A magyar oldalról kifejezés azt jelenti, hogy a magyar honlapról törölték, nem pedig azt hogy az órából szedték volna ki. Arra pedig még egyik "nem-hazudtak-egy-apk-es-kesz" felhasználó sem adott választ, hogy akkor ez vajh miért is történt így.

Továbbra sem arról van szó, hogy az óra hardveresen tudja, vagy nem tudja, sok mindent meg lehetett mókolni eddig is, hogy itt is elérhető legyen egy egy funkció, ami sok helyen már máshol alap, a lényeg az, hogy a szolgáltató valamit beharangozott, hogy így meg úgy lesz, és mai napig nincs részükről érdemi válasz arra l, hogy amit ígértek, azzal most mi van.

Amúgy tökéletesen értettem mire gondolsz, irónia, szarkazmus nekem egyre megy.

(#34) Schuler888 válasza HoldfenyLuna (#33) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ez oke, de meg mindig nem mutatott senki egy bizonyitekot, screenshotot se, hogy a magyar oldalon igy hirdettek.. :F

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#35) atike válasza Schuler888 (#34) üzenetére


atike
nagyúr

"Közvetett" bizonyíték... :DDD

Ha rákeresel, akkor ez is bejön. Vajon mi alapján...? Anno úgy szerepelt, sajnos arról nincs screenshotom.

(#36) F_Gergely válasza Schuler888 (#34) üzenetére


F_Gergely
őstag

Te minden megvásárolt termékednél szoktál csinálni screenshot-ot, hogy hátha a gyártó változtat rajta?
Egyébként már a watch active 3-nál is módosították a leírást pedig az nem régi modell...
Csak gondolom kapcsoltak, hogy ööööö itt se lesz EKG csak ezt is ezzel hirdetjük.

(#37) HoldfenyLuna válasza Schuler888 (#34) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Bocs, de nem gondoltam még 2019-ben, hogy csináljak egy screenshotot az oldalról, mikor vettem az órát, ami egyébként konkrétan törölve lett, mert az eredetiben valami csávóval volt videó, meg másként nézett ki. Illetve szokásom véleményezni a gyártók oldalán is a termékeket is így azok is oda... Pont úgy nézett ki, ahogy mondjuk most a samsung.com oldalán most is. Elkezdtem neked keresni webarchive-on, de olyan iszonyat lassan megy, hogy hagytam. Egyébként nem véletlen foglalkozott vele minden tesztelős oldal (marena, tech2, stb). Ahog később sem véletlen születtek a tovább kell várni az EKG funkciót cikkek sem.

(#38) atike válasza F_Gergely (#36) üzenetére


atike
nagyúr

Amúgy poén, mert a promóképek között (amikor ömlesztve vannak) onnan nem vették ki az EKG mérőseket... :DDD

(#39) Schuler888 válasza HoldfenyLuna (#37) üzenetére


Schuler888
senior tag

Hat ha nincs, hat nincs, pedig megneztem volna..
De egyebkent van egy olyan gyakorlat is, hogy nagybetukkel feltuntetik az xy tulajdonsagot, aztan az aprobetus reszben pedig ott van, hogy az adott orszagokban :DDD

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#40) atike


atike
nagyúr

Na akkor már szerepeljen itt is:

[link]

Csak lesz EKG is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.