Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Patice


Patice
nagyúr

Itt hol kell látni azt az ultragyors sebességet? :U

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#2) IgnisFatuus válasza Patice (#1) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Ultragyorsan fogy a pénzed, ha ilyeneket veszel. :)

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#3) balajti


balajti
tag

Az hogy lehet, hogy mindegyik 77g? Most vagy az összes chip benne van a 240G verzióba is csak le van tiltva, vagy pedig a chipek súlya szinte tört részei az 1g-nak? ;]

[ Szerkesztve ]

(#4) bteebi válasza Patice (#1) üzenetére


bteebi
veterán

Teljesen jogos felvetés...

#3: Simán lehet, mert így gazdaságosabb ;]. Lehet, hogy egy mókolt firmware-rel a 240-eset közel 4 terássá lehetne upgradelni :)). Az azért elég jó vétel lenne :K (még akkor is, ha itt nyilván csak elírásról van szó). Mindenesetre 4 TB 2,5"-on nem olyan rossz.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#5) tibaimp válasza balajti (#3) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen ez nekem is feltűnt. Biztos csak elírás.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez jó lenne nekem,mert a 4TB HDD meg nem fér be a laptopomba. Amíg elérhető árba nem lesz, :) veszek egy 2TB HDD (7mm) az legalább befér..

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) Robert07 válasza balajti (#3) üzenetére


Robert07
aktív tag

Lehet, hogy ugyanannyi chip van benne, csak a kapacitasuk mas. A kontrollernek alacsony kapacitasnal is szuksege van tobb csatornara, hogy meglegyen a sebesseg.

(#8) keembo


keembo
tag

nYtro...ez kell a parasztnak, a csicsás név miatt majd kétszer jobban fogy - gondolták a marketingesek.

Nekem azért nem kőne, mert nincs rajta RGB led.

(#9) tibaimp válasza pusszycat (#6) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem akarok beleszólni, de rohadt lassú a hdd laposba (maga a rendszer lesz lassú).
Olyan megoldás, hogy ssd a laposba sima 500GB, meg egy 2TB-os usb3-as külső egységbe a hdd?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) pusszycat válasza tibaimp (#9) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Külső van 4TB+1TB+500GB,de mégsem jó mert a fiókban tartom. Olyan kell amit mindig elérek,nem kell elővegyem. Szerencsére 2 tárhely hely van a laptopomban Acer V3 -771G. Van benne egy 250 GB SSD meg még most egy 750 GB WD HDD. (ezt szeretném lecserélni)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#11) tibaimp válasza pusszycat (#10) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az úgy más :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#12) mepet válasza pusszycat (#6) üzenetére


mepet
addikt

A témaadó cucc biztos 7mm vastag? Csak mert a kép csalóka, le vannak csapva az élei.

(#13) pusszycat válasza mepet (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom. De a 9.5 mm is belefér. A 4 TB HDD ami 2.5" az meg valami 12-14 mm az már nem.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.