Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

A formák és a színek tetszenek, meg, hogy Rogue :K

(#2) LackoMester


LackoMester
addikt

Köszönet az írásért, tesztért. Engem valahogy a belső nem győzött meg, annyi viszont biztos, tetszetős egy darab. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3) PeetR válasza LackoMester (#2) üzenetére


PeetR
aktív tag

Igen kb. ennyi, hogy jól mutat, de még jó, hogy alapjában nem ezért vesszük a tápokat :).

(#4) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Azt hittem a minősítés elhagyása jobban meglátszik az áron. Ez olyan egynek jó lehet kategória.

<< Heimdal >>

(#5) Kriza


Kriza
őstag

Szerintem aki ennyit költ egy tápra, az ismeri a már régóta megbízható márkákat/gyártókat és inkább azokból választ.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#6) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Ez a táp már ránézésre nagyon alsó kategóriásnak tűnik. Jobbat mondok: már a dobozára rápillantva is. Aztán belülről még inkább. A neve sem ígér sok jót. Ehhez képest - ahogy a cikk végén is említik - az olcsóbb (de feltehetően sokkal megbízhatóbb és minőségibb) FSP tápokkal van egy árban. Egyébként nem csak a Raider, hanem a Hexa is nagyjából ennyibe kerül tőlük, ha még kapható.

(#7) hfrankee


hfrankee
senior tag

Azért ritka egy elcseszett nevet találtak neki.

(#8) LackoMester válasza PeetR (#3) üzenetére


LackoMester
addikt

Hidd el vannak olyanok akiknél a kölső a legfőbb szempont. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#9) ZeUS2140


ZeUS2140
aktív tag

Mindig az ár. Egy betörni készülő, minősitéssel nem rendelkező tápnak minimum az árával kellene kitűnni, az amúgy ugyan azt tudó bejáratott, bizonyitott "márkás" társak közül. Nem tudom, hogy ki az, aki ilyen tápot venne, ha ugyan annyiért talál CM vagy FSP-t. Bizzunk benne, hogy csak kezdeti ár és majd lenyomják, ha eleget legyártottak belőle és nem férnek a raktárakban :)

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#10) Angel1981


Angel1981
veterán

Mást se hallani, minthogy a desktop PC így haldoklik, meg úgy haldoklik (ami szerintem túlzás), azt mégis szaporodnak a kifejezetten erre a piacra szánt márkák - itt egy újabb példa.

Tekintettel arra, hogy új márka, ezt a tudást illene olcsóbban adni, mint a márkás "konkurensek"....

Egyébként meg; nJoy, és Kiss Quiet - honnan vették ezeket? :D

(#11) V!ck


V!ck
aktív tag

Azért sokkal komolyabb, mint egy Codegen/M-tech/HKC/Kolink/Skyhawk stb táp, már majdnem szimpatikus és végre nem csak a címke 500W-os :)
Én még vígan elvagyok egy 400W-os FSP Everest-tel, több mint 3 éve szépen végzi a dolgát :)

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#12) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

(....csúcsteljesítményének felek meg...) Utolsó oldal közepe

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#13) zetor2000 válasza V!ck (#11) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem is kerül annyiba...

Szvsz szőröstalpú táp... :-)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#14) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ennyiért van másik is. Ami jobb.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15) Vincent_


Vincent_
aktív tag

Nem olyan újak ezek: [link].

Aki meg Romániából vesz magának tápot... hááát.... :DDD

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#16) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A román táp :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) lvb válasza Graphics (#16) üzenetére


lvb
aktív tag

Na ja, aki szőröstalpúaktól vesz tápot, nem árt ha vigyáz a lovaira ;)

(#18) Graphics válasza Vincent_ (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Magyarországon igen, abban a hírben nem magyarországi megjelenés van..

Amúgy meg a román jeti se tudja milyen belső van benne....

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) Füstee


Füstee
csendes tag

A tápegységek Dacia-ja. :)

(#20) ClayMore


ClayMore
aktív tag

az árazás nem sikerült nekik igazán jól.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#21) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A néhány hete rész mosolyogtató :D, 3-4hónapja inkább

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) KaiotEch válasza Füstee (#19) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

:C :C :C

(#23) zoli03


zoli03
őstag

"A ventilátorok táp hátulja felé lévő negyedét egy átlátszó lemezzel leárnyékolták"

Nekem a kép alapján inkább 1/3-adnak tűnik.

(#24) Graphics válasza zoli03 (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt hol olvasod? :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) coll3ctor


coll3ctor
tag

Ez se rosszabb mint a többi ennyi pénzért(vagy inkább a többi se jobb).Nem 13k csak 9,5(ipon),így azért egész más.

#19 A Daciat(akarom mondani Thaliat) bezzeg vesszük mint a cukrot.

(#26) F34R válasza coll3ctor (#25) üzenetére


F34R
nagyúr

sose venenk ilyet meg ha a mostani elhalalozna sem, 0 erteku bel es megbizhatatlan.
kosz inkabb masba olom a penzem.

(#27) Graphics válasza coll3ctor (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És amikor elfüstöl, és viszi vele a gépet, az élmény felejthetetlen...
Oké van védelem meg minden, de a bosszúság, ha vidéki vagy intézkedni...

Anno szerintem a Vargáné és Tsa. /JNC/ tápokat is így vették még, mert jajj hát ez olcsóbb, miért ne...

"és mondááá az Úr, vala benne ama füst, és kiszáll harmadnap, vinni kénköves pokolba, ama szuperált PC-t"
Ámen...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) Destructo


Destructo
aktív tag

Elég lesz megmaradnia a gyártónak....Ha árban nagyon lementek volna a hasonló ámde névvel rendelkező társak termékeinek kategóriájában akkor se biztos,hogy ezek a termékek fogytak volna.

Na de majd kiderül mit hoz a jövő!

Köszi a tesztet!

(#29) epityesz


epityesz
aktív tag

Szépszép..........de azért nem ilyen árral kellene betörni a piacra

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#30) coll3ctor válasza F34R (#26) üzenetére


coll3ctor
tag

"sose venenk ilyet..."
Én se,szerintem bronz alatt semmit nem érdemes.De aki ennyit akar költeni az ennyit is fog.
"a Rouge tápok belseje szinte teljesen azonos a Cooler Master GX-Lite modelljeivel"
A GX-Lite csak a második lépcső a CM-nél,de talán erős azt mondani rá hogy "...0 erteku bel es megbizhatatlan".

(#31) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ha már Románia, akkor inkább egy Sirtec/High Power tápokra építettek volna, mert azt lehet ott kapni / HPC-400-G12S/

Igaz kompletten CTG-400-as, de legalább golflabda-mintás ventivel, amitől halkabb :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

"Azonban modellszámukból arra következtetünk, hogy a közkedvelt Yate Loontól származnak." Aha a leggagyibb ventilátor ami csak létezik! :K
Max 2 év után csere!

[ Szerkesztve ]

(#33) Graphics válasza RyanGiggs (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát nem azt írták, hogy a legjobb, hanem hogy a közkedvelt :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) RyanGiggs válasza Graphics (#33) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Jaja, a tápgyártók ált.ban ezt a ventit alkalmazzák! (sajnos)
És lehet az akár FSP is, tök mind1.
Én pont tegnap cseréltem ki az enyémet. (talán most lesz 2 éves, vagy 3)
Netezés közben is olyan hangja volt még délután....!
Azt hittem szétrúgom már idegességemben szerencsétlen gépem.
Erre eszembe jutott, hogy van a szekrényemben egy behalt FSP táp....
Átcseréltem este a ventit, és már jó is, nyugodt is vagyok! :K

(#35) mepet: ;)

[ Szerkesztve ]

(#35) mepet válasza RyanGiggs (#32) üzenetére


mepet
addikt

Miért, ha magyar gyártmány lenne, mint amire a Kiss névből lehetne következtetni, akkor ugyanolyan hamar elromlana, csak drágább lenne. ;]

(#36) Graphics válasza mepet (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehetne, de mivel Rogue néven fut, így a Kiss egyértelműen a kis csókos tápra utal :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) F34R válasza RyanGiggs (#34) üzenetére


F34R
nagyúr

yate loon , adda , protechnic. ezek a legnepszerubbek.
50% terheles felett kezdenek hangosodni egeszen 35 dB-ig.
tewny hogy hangosak de legalabb van legszallitasuk is istenesen.

(#38) ch003067


ch003067
addikt

Tetszett. Gondolom ez is annyira elterjedt márka lesz mint a RaptoxX ( semennyire ) :D

(#39) tixem


tixem
addikt

hát viszonylag drága noname cucc, cserébe kaki is :U Nem tudom mit akarnak ilyenek mellett mint fsp raider, hexa 500 stb, vagy mondhatnám az xfx pro seriest, esetleg corsair cx? sokakat kellene itt felülmúlni :N

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#40) Kiki18 válasza ch003067 (#38) üzenetére


Kiki18
őstag

De legalább márka,ezzel is csökkentve a lehetőségét anak,hogy felmenjenek a tápok árai. És az hogy román,így nem igaz.A belseje nem az,tehát a lényege sem az. :K

(#41) ch003067 válasza Kiki18 (#40) üzenetére


ch003067
addikt

Jaja :K

Nekem is raptoxX tápom van, 650es semmi baja, hibátlanul teszi a dolgát, gondolom ezzel se lesz semmi baj, attól, hogy most jött be...

(#42) Graphics válasza Kiki18 (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez egy dolog, és el fog kelni ugyanúgy mint a Rasurbo, és társai, vagy anno a Vargánya és Tsa...

Mert a entry-user bemegy és kezébe nyomják, nem beszélve a über-tuningos sárga ventiről.... Csomagolásra mentek rá.. Mondjuk a dobozon filózhattak volna még..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) N€T0X|N válasza Graphics (#42) üzenetére


N€T0X|N
őstag

A cikk alapján azért a Vargánénál ez lényegesen magasabb szintet képvisel a saját kategóriájában. Inkább ezt nyomják a kezébe, mint valami kodegányt, ha nem ért hozzá. :U

Sent from my keyBoard

(#44) KenGuruL


KenGuruL
csendes tag

azért aki a hexa-t ajánlgatja, kicsit szégyelje el magát. Annál elcseszettebb kábelkiosztást még az M-Tech se vállal be :).

(#45) Graphics válasza N€T0X|N (#43) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát nyomják :), én azért erre az ATGN-es belsőre nem mernék alapozni, a Cooler Master GX Lite-ba is ez van, mondjuk a Cooler Master szeret belenyúlni a hitvány belsőkbe is...Kb mint a Thermaltake legalja

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) benedekco válasza zoli03 (#23) üzenetére


benedekco
addikt

nekem a 2/7-ének :P

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#47) tixem válasza KenGuruL (#44) üzenetére


tixem
addikt

felsőtápos házba első osztályú, és teljesen megbízható. Inkább legyen szar a kábelkiosztás, mint hogy elszálljon tőle a gép.

de szerintem alsó táposokba is simán belemegy, gondolok itt pl olyan házakra mint cm elite 370 vagy elite knight... Nem *aszom nagy tornyokba kell betenni, aki mégis ilyenre adja a fejét az meg is érdemli. Ha drága házra telik neki, felteszem nem akadály neki pár ezerrel többet kiadni egy jobb kábelosztású/moduláris tápra :U szóval igen, ajánlgatom mert jó :K

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#48) F34R válasza ch003067 (#41) üzenetére


F34R
nagyúr

remelem semennyire....

(#47) tixem

pontosan egy matx alsotapos vagy felsotapos hazakhoz tokeletes, oda ugy sem kellenek hosszu kabelek. Felmodularis!(Semi-modular) amik teljesen modularisak az nem huszonezres kategoria.
legalabb megbizhato belsot tartaknaznak.

[ Szerkesztve ]

(#49) Tejes Pite


Tejes Pite
aktív tag

Tök jó hogy mostmár ezek is vannak, de attól még senki sem fog ilyet venni. Csak azért mert szép a színe, nem bízok meg benne. Ráadásul olyan gyártók mellé mint pl. az FSP minek belépni, van értelme? Nincs.

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#50) sing1ep1ayer válasza KenGuruL (#44) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Mi a baj vele?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.