Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KrAt


KrAt
veterán

Árához képest sztem elég jó, bár én inkább egy Executive-ra jelentkeznék be :)

[ Szerkesztve ]

(#2) cizoe


cizoe
őstag

hát nemtudom, de a sima változat elég lassúnak tűnik.. Sőt..

(#3) [CS]Blade2 válasza KrAt (#1) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Ez a readyboost mennyi sebbeségnővekedést jelenthet 2gb ddr2 mellet?

(#4) sNORh válasza cizoe (#2) üzenetére


sNORh
addikt

tetszik ez a jelszóvédelmes dolog. De tényleg nagyon lassú. Nekem egy PQI U350-es van és majd a duplája 15-17000kval másol, olvasás kb ugyanennyi.

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5) erdoke válasza cizoe (#2) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem az Executive is elég lassúnak tűnik a maga 12 MB/s-os írási sebességével. A 4 éves Corsair FlashVoyagerem tud 14 MB/s-ot, a 2 éves A-DATA PD7-esem pedig 28-at...

A legjobb aláírás a héten

(#6) orbano


orbano
félisten

"Windows ReadyBoost-támogatással"

mármint ReadyBoost kompatibilitással, nem? vagy rosszul tudom, és a megfelelő sebességen kívül kell valami hardveres/szoftveres támogatás is a pendrive részéről? :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#7) KrAt válasza [CS]Blade2 (#3) üzenetére


KrAt
veterán

Szinte semmit..

(#8) sNORh válasza erdoke (#5) üzenetére


sNORh
addikt

hmm.. az nemgyenge az A-Data-nak.. :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#9) cizoe válasza erdoke (#5) üzenetére


cizoe
őstag

1900 ft-os gigás sandiskemről is bőven 20 felett olvasok, írni pedig duplájával kb mint a cikkben említett verebek esetében...

[ Szerkesztve ]

(#10) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Executive elég jól tolja átvitelben...a mindenit!
A "kiitolós"módszer nekem nem jön be annyira a kongstonom is olyan...de eddig még bírja :)
Mondjuk 2 hónaposan :DDD

...

(#11) ddekany


ddekany
veterán

Örülök, hogy ismét van egy gyártó, aki nem a kupakelhagyásból akar üzletet csinálni. (Vagy de, mert annyival drágábban adják? :) )

(Amúgy megkockáztatva egy Nobeldíjat, ismét megemlíteném, hogy kupak elhagyás ellen létezik egy igen egyszerű módszer, az u.n. madzag ill lánc. Ennek lényege, hogy kupakot és a pendrive többi részét egy madzaggal ill lánccal összekötik. Egyszer már láttam egy pendrive-ot amit elve ilyenre gyártottak! Talán PQI volt, de nem tudom. De ilyen pendrive nyerhető pl. Corsair Voyager-böl. egy varrótű segítségével, lévén a burkoló gumi varható.)

(#12) fatal`


fatal`
titán

Egész jónak tűnik, bár az adatátvitele tényleg elég lassúcska. Már a 2 éves 1 gigás verbatim is tudja a ready-boostot:D

(#13) Lewzke


Lewzke
őstag

Nemrég vásároltam egy 2 GB-os "simát" , 1 ezressel volt olcsóbb a Kingston Data Travelernél és tényleg jó ez a csúszka , nem kell a kupak után kutatnom . :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.