Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) snecy20


snecy20
veterán

SLC / TLC / MLC / QLC?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2) Synthwave válasza snecy20 (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szinte biztos, hogy TLC.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) snecy20 válasza Synthwave (#2) üzenetére


snecy20
veterán

Thx.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4) koby11h


koby11h
aktív tag

Ultrabook-ba vele és ott nézzük meg mit mutat az a fránya hőmérő burn in test alatt...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#5) Synthwave válasza koby11h (#4) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kb. a bordázat vastagabb, mint egy ultrabook..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6) ricsi99 válasza koby11h (#4) üzenetére


ricsi99
addikt

Amiben gyárilag ilyesmi van, ott a noti gyártó megoldja ennek is a hűtését vagy csak benne van valami és csók?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#7) koby11h válasza ricsi99 (#6) üzenetére


koby11h
aktív tag

Erre lennék én is kíváncsi, hogy foglalkoznak-e vele vagy majd lassít ahogy melegszik... főleg majd a PCI-E 4-es nvme ssd-k. Egy ultrabook így is mindig meleg téma - cpu, gpu - és erre még ezeken is egyre nagyobb borda. Az egy mATX házban elmegy, de egy ultrabookban nem tudom mit bír. És persze mindenki minél kisebb laptopot akar...

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#8) Acélfarkas válasza ricsi99 (#6) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Szerintem max akkor oldja meg, ha fixen rögzített az alaplapon, ha cserélhető, akkor már kérdéses a dolog.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.