Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Kár, hogy nincsenek árak, lehetne hüledezni. :)

(#2) Balika911: Nem ugyanaz a szerző, eltérően fogalmaznak, ezen sztem kár fennakadni a számok ott vannak. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2) #72042496


#72042496
törölt tag

Srácok már nem azért, de hogyan van az, hogy ezeket az extrém méretű és sebességű SSD-ket az IBIS XL (1800 MB/s olvasás, 1700 MB/s írás és 200,000 IOPS 4K ) minden tekintetben a porba döngöli, holott az csak hatalmas kapacitású és óriási sebességű?

Szerintem lenne értelme visszafogottabban bánni ezekkel a szélsőséges jelzőkkel.

[ Szerkesztve ]

(#3) radi8tor válasza #72042496 (#2) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vállalati eszközöknél nem a sebesség a legfontosabb. Megbízhatóság a lényeg.

⭐ Stella

(#4) #72042496 válasza D1Rect (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

Igyekszem nem sokat rugózni rajta, de szerintem ez az alcím önmagában is túlzóra sikerült.

radi8tor1: Az OCZ-t is vállalati környezetbe szánták. Nyilván ettől még más kategória, az... na, az extrém. :)

(#5) Daywalker válasza #72042496 (#2) üzenetére


Daywalker
addikt

Kérlek vedd észre, hogy a te általad mutatott linken lévő termékek és a Seagate termékei nem egy kategóriában versenyeznek.
Maximum a Vertex 3 játszhatna egy csoportban ezekkel, de az meg csak képen és sajtóközleményben létezik, ellenben a Seagate termékei létező, megvásárolható darabok (persze nem a sarki PC boltban).

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#6) Srodney


Srodney
senior tag

mitől vállalati termék?nehéz hozzájutni,rohadt drága,aztán eladhatatlan a használt piacon???... :DDD

(#7) Dluinet válasza Srodney (#6) üzenetére


Dluinet
nagyúr

"mitől vállalati termék?"

Nem az ár és kapacitás az elsődleges és/vagy döntő szempont.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8) lujó55


lujó55
őstag

800GB-os SSD?
De király! :C

(#9) NLZ válasza Srodney (#6) üzenetére


NLZ
tag

Attól vállalati, hogy SAS van rajta. :)

(#10) Gismo válasza radi8tor (#3) üzenetére


Gismo
addikt

Azér valljuk be, etéren a Seagate nem jeleskedik. HP szerverekben sorra halnak meg a Seagate vinyók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.