Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mindgame


Mindgame
csendes tag

1 méteres SpeedFlex? Nem lesz az rövid?
hálistennek csak elírás, ugyanis a gyártói adatok alapján 2,1m-es speedflex kábele van :)

(#2) niof


niof
addikt

Amint elérhető lesz, veszem is a Basilisk V2-t. Most az első szériás van, semmi bajom vele, sőt! De a több programozható gomb és a teflon talp miatt nekem must have darab!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#3) csako


csako
veterán

A Basilisk V2 erősen hajaz egy G502-re, csak könnyebb :C

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#4) Nortonor


Nortonor
csendes tag

Az első Razer egerem a 2013-as DeathAdder 3.5G volt, a mai napig tökéletesen működik, mind a görgő és a mikrokapcsoló is. 2017-ben ezt cseréltem egy DeathAdder Elite-re, elsősorban az oldalsó gumírozás és a csúszásálló burkolat miatt. Próbáltam a Basilisk-et is, havernak az van, de egész egyszerűen annyira megszoktam már a DeathAdder formáját, hogy sokkal inkább kézre áll, mint bármi más.

Ha jól értem a V2-es változat ugyan azt az optikai kapcsolómechanikát használja, mint az ősszel bemutatott Razer Viper. Egy ideje gondolkoztam azon, hogy be kéne rendeljek az Elite-ből egy tartalék darabot, ha esetleg elfogynának a készletek, de még jó hogy nem tettem. Úgy érzem a munkahelyi egerem napjai meg vannak számlálva és az Elite beköltözik az irodába, a V2 pedig majd átveszi otthon a helyét. :D Köszi Razer!

(#5) niof válasza Nortonor (#4) üzenetére


niof
addikt

Na, akkor ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel, hogy a lecserélt dolgaimat melóba viszem be... :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6) DEJVID


DEJVID
őstag

Ha valaki esetleg a razertől rendelne, írjon rám előtte pls :D

(#7) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Látom, hogy a súlycsökkentés most a trend mindenhol, csak sajnos ez nem vág egybe az igényeimmel. Én szeretem, ha nehezebbnek érződik az egér a kezemben bár az is igaz, hogy fps-t ritkán játszom.

(#8) 5150


5150
aktív tag

Csak 82g az a nagy dög? Szép!

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.