Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pécsihapsi


pécsihapsi
csendes tag

jó csak nincsen e90 em :)) Az flv videotámogatás tetszik lejobban .

nem feled a születésnápi ajándékomat ami oktober 30-án lesz !!!! :))

(#2) blueMerle


blueMerle
veterán

mely ugyan BlackBerry támogatás nélkül érkezik
És akkor erre azt mondják hogy uzleti cucc? Tudom hogy meg lehet oldani xy-t feltelepítem nade hogy gyárilag nincs benne...na nehogymá.. :(

(#3) (An)Dante válasza blueMerle (#2) üzenetére


(An)Dante
őstag

Van Microsoft Exchange Server támogatás helyette. Az amúgy is elterjedtebb.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#4) blueMerle válasza (An)Dante (#3) üzenetére


blueMerle
veterán

Viszont nagyon sok helyen alkalmazzak a blackberryt is. Nem lett volna akkora erofeszites belepakolni de mindegy ne ezen lovagoljunk az E90 egy nagyon jo cucc es ez a frissites mar nagyon erett

(#5) AMD Power


AMD Power
titán

Ezt szeretem a Nokiában.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6) Pompi válasza AMD Power (#5) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én is szeretném őket, ha kihoznának végre egy javítást az E71-hez.
Nonszensz és szánalom, hogy 3 hónapja van forgalomban a telefon és azóta azzal kell együtt élni, hogy a billentyűzeten fel vannak cserélve gombok és a duplamássalhangzóval kezdődő nevekre nem lehet keresni a telefonkönyvben.

E-mailt küldeni nekik ezzel kapcsolatban nem lehet, egy form van a weboldalukon amin lehet panaszkodni. Vagyis lehetne, mert amikor legutóbb próbáltam hibát dobott mire mindent kitöltöttem. A telefonos support ugyanide irányított, mire megjegyeztem, hogy az nem működik, közölte a hölgy, hogy hát már más is jelezte, tehát lehet benne valami (de azért halál nyugodtan oda irányított volna). Maradt a fax. Szánalom. 2008. Nokia. Faxon lehet velük kommunikálni. Küldtem nekik faxot 3 hónapja. Semmi válasz.

Szóval szeretném én is őket, de ez nonszensz.

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.