Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Nagyon tetszenek, de az áruk borsos, mint általában.

<< Heimdal >>

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na, akkor kitisztult, tehát a Noctua-ban része van a Kolink / Coolink -nek is. ha jól értelmezem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) #59070464 válasza Retekegér (#1) üzenetére


#59070464
törölt tag

Drágább, mint egy használt i3 Sandy. Ami nem lenne gond, ha sokkal jobb lenne, mint egy fele ennyibe kerülő Ninja. Én sem tudom minek vettem anno Matterhorn-t. A design elcsábított, a nikkel talp meg nem vezeti olyan jól a hőt, mint az olcsóbb társa. Hiába, az ár nem minden.

(#4) rudi válasza Graphics (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Igen, pontosan. Sőt mi is Jakobbal vagyunk kapcsolatban, akivel a linkelt interjú készült. Kicsit beszáltak a Veletech Moddingverseny szponzorálásába is.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) Graphics válasza rudi (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Helyes, ennek örülni lehet csak :)

Láttam a weblapot is, nagyon korrekt lett, komoly vasárnap lesz az!

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) Normi™ válasza Graphics (#2) üzenetére


Normi™
őstag

A gyártójuk szerintem mindig is egy volt,sőt a thermalright-al is,kísértetiesen egyformák a specifikációs papírok és néhány kiegészítő elem.Egyébként nagyon királynak tűnik ez a hűtő,de ennyiért túlzás.

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#7) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Minél csendesebb! Ennek örülök, viszont nem hiszem hogy valaha ennyi pénzt kiadok majd egy ilyen jó hűtőért. :\

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#8) Silentfrog válasza Normi™ (#6) üzenetére


Silentfrog
veterán

HA túlzás ha nem akkor is sokan vesznek ilyet. A forumokban sokszor lehet olvasni ,hogy melyik a legjobb hűtő a 20+ ezres kategoriában.

(#9) Normi™ válasza Silentfrog (#8) üzenetére


Normi™
őstag

Nekem sincs olcsóbb,de a kisebb darabot túlárazottnak érzem.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#10) #56573440 válasza rudi (#4) üzenetére


#56573440
törölt tag

Dellinger atya jóarc :K

(#11) F e Z o


F e Z o
veterán

Csak az a venti színösszeállítás ne ilyen lenne. Nem tudom melyik mérnök agyéból pattant ki ez a ***barna-mackóbarna párosítás.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#12) MZperX75


MZperX75
addikt

Nagyon szuper! Én ennyiért veszek CPU-t(APU).
Nem az én hűtőm. Akkor inkább vizezek +pár ezres és kapok egy H70-est.

(#13) mghltm válasza Graphics (#2) üzenetére


mghltm
addikt

a noctua hutok a kezdetek ota coolink gyartmanyok.

eleinte egy az egyben vettek at oket, kesobb modositasok utan: nikkeleztek a talpat es a rezcsoveket, ezaltal minosegibb termek hatasat keltve. nem hiaba hasonlit annyira a d14-es a corator ds-re. a rogzitojuk teljesen megegyezik.

(#11) sephi az avatarod alapjan az ember azt gondolna, szereted a barna-mackobarna szint

[ Szerkesztve ]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#14) Graphics válasza mghltm (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mindig tanulok új dolgot :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) #16939776


#16939776
törölt tag

14S hatékonyságával vannak kételyeim, kihasználhatták volna azt a részt is, ahova nem került hőleadó felület a venti mögött.
Illetve nagyon speciális kialakításúra sikerült a légkavaró, problémát jelenthet a cseréje, mert csak 12-est lehet "fel-klipszelni" helyére.
Lehetne -még mindig- venti nélküli opció mondjuk 15K-ért :U

(#16) Fecniii válasza F e Z o (#11) üzenetére


Fecniii
tag

ajánlom a honlapjukon jobb felső sarokban lévő hölgy képét,na onnan vannak a színek :)

(#17) ricshard444 válasza Fecniii (#16) üzenetére


ricshard444
veterán

Szerintem a nő csak utána jött, mert mi lett volna ha egy Yeti tetszik meg nekik? Szőrös lenne és fehér, sár foltokkal? :DDD

Vannak dolgok...

(#18) Fecniii válasza ricshard444 (#17) üzenetére


Fecniii
tag

:D

(#19) #97716736


#97716736
törölt tag

Jók is ezek a Noctua hűtők, én is nemsokára megkapom a Noctua NH-D14-et, lehet borsos az ára, de hát nagyon minőségi darabról van szó, és azért a komplett vízhűtésü Corsair H100i-it is odaverik. Ha úgy nézzük olcsóbban jön ki, és kapsz egy nagyon jó léghűtőt. Tuning szempontjából is kiváló :)
Minőséget meg kell fizetni :K :)

(#20) Pug válasza #97716736 (#19) üzenetére


Pug
veterán

Ezt csak megerősíteni tudom. Elsőre én sem hittem el, hogy a D14-es jobb, mint a H100-as. Aztán cseréltem és az egy dolog, hogy jobb hűtőteljesítménnyel rendelkezik, de a hangjukat sem lehet összehasonlítani és a D14-es még 6-9K-val olcsóbb is. :K

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#21) Cheesy


Cheesy
őstag

Kialakításra, méretre, nem tudott egyelőre meggyőzni egy olcsóbb Alpenföhn Triglavval szemben... Bár nem tudom a Noctua venti mennyivel minőségibb/tartósabb egy Alpenföhnnél.

www.vakbelmutet.hu

(#22) kromatika válasza Cheesy (#21) üzenetére


kromatika
veterán

A venti sokkal jobb,de a Noctua mindig is túlárazta a hűtőit.Tény hogy a D14 nagyon jó,de az is,hogy Alpenföhn, SCYTHE,Thermalright hűtők között fele pénzért akadnak olyan típusok,ami csak 2-3 fokkal gyengébbek a D14-től,és csak extrém tuningnál jönnek ki ezek a különbségek.A cikkben szereplő hűtők,szerintem nagyon túlárazottak,és nem igazán jó ár érték arányú hűtők.

(#23) Aakisan


Aakisan
aktív tag

Szépségek és tényleg jó minőségiek.Felraknék egy ilyet ,elhajlana az alaplapom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.