Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Egy olcsó kis hordozható Switch poén lenne, főleg úgy, hogy a Vita mellet most nincs is semmilyen alternatíva, a sima Switch meg számomra nagyon drága.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) hhenry válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


hhenry
őstag

Kérdés kisebben mennyire lesz álvezhető pár játék

(#3) maximilian4 válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


maximilian4
addikt

A drágaság relatív. Ha jól emlékszem a vita is 100 körül kezdett és jó ideig annyi is volt. Ráadásul vannak olyan játékok ahol nagyon jó dolog ám a dokkoló és a pro controller.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#4) mike1334 válasza hhenry (#2) üzenetére


mike1334
veterán

Még abban sem vagyok biztos, hogy (sokkal) kisebb lenne...pletykák szerint kikerül pl a rezgés a joyconokból, amiket egyébként nem lehet majd leszedni sem (elég drága magában egy joycon pár). Ha még ehhez hozzáveszed azt, hogy mondjuk dokkoló sem jár hozzá...

100e a masina

-dokkoló (25-30e forint)
-rezgős, levehető joycon pár (~20e forint) beépítve gondolom olcsóbb lenne..

Én olyan 60-70e-re tippelném a light verzió árát.

A drágább meg olyan 130-150e.

Logikus mondjuk, hogy idén kihozzák, mert sokan jövőre várják az új konzol generációt, és hatalmas szakadék lesz teljesítményben a switch és azok között. Tudom, ez hordozható, meg más a célközönség, de azért sokaknak nem ez az egyedüli konzolja, ha meg igen, akkor húzzák a szájukat, hogy nem megy rajta az új COD..márpedig, ha jövőre megnő a teljesítmény, akkor a játékokat is azokra fogják elsősorban készíteni.
És azért nem sokan adnak ki egy évben 2x 150e forintot konzolra...

Remélem legkésőbb az E3-on bejelentik.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Új Nintendo Switch modellek várhatóak?

Kartonból?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) 3L1T3 válasza .LnB (#5) üzenetére


3L1T3
addikt

A PH legnagyobb trollja vagy nincs mese. :C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#7) sutyesz96 válasza .LnB (#5) üzenetére


sutyesz96
őstag

Passzolna a Labo-hoz.

xd

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#8) l.skywalker válasza .LnB (#5) üzenetére


l.skywalker
félisten

Lesz Upgrade. Ezek már kapnak műanyag alkatrészeket :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9) .LnB válasza 3L1T3 (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez csak egészen addig vicces, amíg a modik nem gondolják ugyan így. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) satz18


satz18
őstag

Jó lenne egy erősebb switch és akkor végre portolnák az AAA játékokat is. Nem csak elvétve lenne 1-1.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#11) dunc válasza .LnB (#5) üzenetére


dunc
nagyúr

:DDD

(#12) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Egy home console (ami elég még 3 évig 1080p-re) és egy handheld LTE (5G?) támogatással,emellett normális akku idōvel

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#13) AxBattler válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

Bizony. 3DS XL ársávjában, 60k HUF körül nyerő lenne... mondjuk a fix joycon már túlzásnak tűnik.

(#5) .LnB
B+, most a munkában fel kellett kelnem, és ki kellett mennem a helyemről... ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#14) Wesder válasza AxBattler (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Be$z@rtàl a nevetéstől? :Y ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Remélem ha jönnek is új modellek a régire is kijönnek az új játékok.

(#16) Scholes9 válasza Th3Ac3 (#15) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Be is szabna, ha nem így lenne.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17) hhenry válasza Th3Ac3 (#15) üzenetére


hhenry
őstag

Tuti,hogy jönnek majd

(#18) consono válasza hhenry (#17) üzenetére


consono
nagyúr

Persze, csak az a kérdés, hogy 2, vagy 3 év múlva :D Szerintem korai még idén új verziót kihozni.

"In God we trust. All others must bring data"

(#19) Béééla válasza satz18 (#10) üzenetére


Béééla
őstag

Jó lenne, ha egy AAA játék nem kérne SLI 2080ti nVidia kártyát 64 giga ramot és dinnyeföldet minimumnak.
Azt nem tudom, hogy a régi switchhel mi lesz, a kalózok hol tartanak, befoltozták-e a befoltozhatatlan lyukat, mert akkor lehet frissítenék egy próra.

Bélabá

(#20) hhenry válasza consono (#18) üzenetére


hhenry
őstag

Inkább dobjanak majd piacra valami újat a kövi gennel együtt

(#21) consono válasza hhenry (#20) üzenetére


consono
nagyúr

A Switch még csak az életútja elején jár, nem úgy, mint a PS4 meg az XO, durva lenne, ha 3-4 évre lecsökkenne egy konzol generáció...

"In God we trust. All others must bring data"

(#22) hhenry válasza consono (#21) üzenetére


hhenry
őstag

Én ha valamivel olcsóbb lenne beruháznék egyre de valahogy ezen az áron nem fog meg

(#23) consono válasza hhenry (#22) üzenetére


consono
nagyúr

Én is úgy vettem meg a kölöknek, mintha a fogamat húzták volna :) Ráadásul neki teljesen elég lenne a hordozható kivitel, nem tudom, hogy karácsony óta háromnál többször volt e TV-re kötve...

"In God we trust. All others must bring data"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.