Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

A Nintendo-s felhasználói réteget is megosztja a gép, én kiállok a revízió mellett, mert olyan dolgokat építettek bele, amelyeknek már mondhatni alaptartozéknak kellett volna lennie. Ilyen az n-es WiFi, az automata fényerő szabályozás, a használhatóbb böngésző, valamint integrálták a Circle Pad Pro-t. Elsősorban a processzor sebessége változott drasztikusan, ez jó hatással lesz a rendszer általános sebességére, ami elég kiábrándító tud lenni (mondjuk egy PS Vita után), hogy amikor lenyomom játék közben a Home gombot, nyugodtan tudom számolni a másodperceket.

Nem tudom, hogy jól hallottam-e a Direct alatt, de elvileg egyik csomag se tartalmaz majd AC adaptert (töltőt).

Az új gépek ára jelenlegi árfolyamon $139 és 165$, idehaza várhatóan 43.000Ft és 50.000Ft lesz, aki tud japánul és nem akar várni (mint például én), az be tudja szerezni cirka 41.000Ft-ért és 47.000Ft-ért (gép + szállítás) (US ár VAT nélkül, magyar árak ÁFÁ-val számolva)

Példa csomag, amit lehet berendelek: New Nintendo 3DS LL Monster Hunter 4G Special Edition + dokkoló + AC adapter + Super Smash Bros. for 3DS + szállítás = ~35000 yen = 80.000Ft :B De a Super Smasht beszerzem ebben a hónapban, valamint a jelenlegi gépem leveszi még legalább az ár felét.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) #52815360


#52815360
törölt tag

"egyik csomag se tartalmaz majd AC adaptert (töltőt)"

Ez nevetséges...

(#3) Mister_X válasza #52815360 (#2) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ebben nem vagyok biztos, mert nem tökéletes a japánom, de a hivatalos honlapon megtalálható, mint kiegészítő és már a 3DS XL-hez sem járt (ellenben a későbbi 2DS-hez igen).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4) Feverke válasza #52815360 (#2) üzenetére


Feverke
tag

nekem az xl sem tartalmazott, de nem Nagy cucc. a htc one hoz sem volt, bar olyan tolto vannitthon vagy 20. mindenesetre szerintem eleg sokan valtanak a regi 3dsrol amihez mar van toltojuk ugyhogy nem szamit(ellenben a dokkoloval)

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#5) #52815360 válasza Mister_X (#3) üzenetére


#52815360
törölt tag

Igen, 3ds xl -hez nem járt. Nézegettem mikor kézikonzolt akartam venni, aztán inkább vita lett belőle, ugyan annyiba került mint a 3ds xl, de járt hozzá töltő, 8gb memcard és 5 játék.

(#6) Rainbowzero


Rainbowzero
csendes tag

Milyen felbontású kijelzője van a N3DS nek?

(#7) Mister_X válasza Rainbowzero (#6) üzenetére


Mister_X
nagyúr

800*240, gyakorlatban 400*240, ez nem változik a New 3DS-sel sem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8) sz.balazs.95 válasza #52815360 (#5) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

egy pillanatra azt hittem, hogy vitába szálltál valakivel miatta. :DDD

cikkhez:

Nekem tetszik, lehet, hogy majd beruházok rá. Viszont szerintem nem jó, hogy máris upgradelték a hardvert, ezzel kisebb fajta kompatibilitási szakadékot okozva.
Oké, hogy ugyan ez volt az NDS - NDSi vonalnál, de ott azért kicsivel több idő telt el a kettő között.
Én a helyükben most csak egy Lite verziót csináltam volna, az automata fényerőszabályzóval, meg egyéb extrákkal, és csak később adtam volna ki erősebb hw-val, minr ahogy az az NDS - NDS Lite - NDSi esetében volt.

Azért remélem nem állnak rá az évenkénti/kétévenkénti új kézikonzolra. :(

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#9) Sirandrish válasza Feverke (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is lenyeltem a békát, és vettem egy XL-t illetve mellé töltőt, de ettől még igen is nevetséges.
Veszek 50Kért egy gépet amit konkrétan használni sem tudok? Gáááááz...még így is ezt mondom, pedig elég nagy N fan vagyok :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) ldave válasza Sirandrish (#9) üzenetére


ldave
félisten

Mi az hogy használni se tudsz, te? :) Nem kapcsol be, vagy mi? :P

Amúgy 2016-ban simán bejelenthetik a 3DS igazi utódját, mely 2017-ben érkezhet is. Szóval aki majd vesz egy ilyen new 3DS-t, az nyugodtan számolhat 2 évvel.

A Slime draws near! Command?

(#11) Sirandrish válasza ldave (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Fudejóóóó...vagy 2 órát is megy gyári töltéssel aztán meg egy tök kafa levélnehezék...ezaaaz :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#11) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Te nem kinőttél már a "hőbörgős" korszakodból? :) Egyébként sokkal tovább kellene bírnia, nekem amióta megvan, csak párszor sikerült piros ledig merítenem, pedig nem keveset nyüstöltem (igaz, mindig újratöltöm játék után).

Szerk.: közben leesett, mi a problémád, de ha adnak hozzá, akkor úgyis hozzádobják az árát is, szóval ugyanott vagy. Egyébként nem tragédia szerintem, ahol árulnak 3DS-t ott valószínűleg töltőt is árulnak, akinek meg nem kell, az meg nem fizeti ki kétszer.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13) 1tom


1tom
tag

Nekem tuti vétel lesz egy 3ds LL.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#14) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem hőbörgök csak véleményt alkottam :)
Egyébként rá lehet fogni bármire...de ennyi erővel semmilyen termékhez nem kéne távirányítót adni mert biztos mindenkinek van otthon univerzális, illetve értelemszerűen töltő sem kell a telefonokhoz mert biztosan mindenkinek 20. nokiája, 20. samuja etc etc..

Egyébként azt senki (legalábbis én nem) sem mondta hogy ez tragédia lenne, de ettől még gáz.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) Feverke válasza Sirandrish (#9) üzenetére


Feverke
tag

52ert toltovel mar nem gaz/nevetseges?:) no offense, tenyleg ertem enis, de nekem ez baratibb megkozelites mintha halomban allna itthon a DS tolto, mert 3dsrol XLre majd Newra valtok. Meg 2dshez gondolom azert adnak mert fiatalabb a celkozonseg akinek meg nem volt 3dse, se hozza toltoje, viszont ha most ok is "fejlodni" akarnak nekik sem kell a tolto.

Es mint irta ma mar a telefonok hoz sincs csak USB kabel(javareszt)

kornyezevedelmi szempontbol igy van ez jol. Szerintem. (az hogy a wii u gamepadjaba kis akksit raknak alapbol hogy utana nagyra valtsal, na AZ, pofatlansag es gaz, de ez mar nagyon off)

ON: kene nekem is egy ilyen new 3ds majd, de asszony kinyirna, az xl utan:(

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#16) wikings2


wikings2
őstag

Nagyon fáj a fogam egy ilyesmi gépezetre, és elnézve az árát egyáltalán nem drága, abár nem tudom hogy a játékok beszerzése hogy működik/ mennyibe kerül egy "friss" húzó cím általában?.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#17) Sirandrish válasza Feverke (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sima DS-em és Lite-om is volt a 3DS előtt mégsem volt a 3DS-hez töltőm.
Lehet hogy itt sokan megtehetik hogy 3-4 "azonos" konzolt tartanak, de én nem. És ugye amikor eladtam a régit adtam hozzá a töltőt is...szerintem ez így korrekt.

Egyébként nem az árral van baj..legyen 3K-val drágább de legyen benne töltő, ennyi.

Emészthető..én is megoldottam, szóval nem kell megmagyarázni hogy így meg úgy megoldható, ettől még szerintem igenis nevetséges.
Arról nem is beszélek hogy ahonnan én vettem ott az utolsó töltőt vettem meg szóval ha valaki utánam fél órával később akart 3DS-t venni, az töltőt ott már nem kapott. :N

Nekem nem kellene az új..vagyis ez hülyeség..kellene, de tuti hogy nem veszek lévén 2 hetes sincs a drága :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) moli.hu válasza Mister_X (#1) üzenetére


moli.hu
őstag

"""a processzor sebessége [...] jó hatással lesz a rendszer általános sebességére, [...] amikor lenyomom játék közben a Home gombot, nyugodtan tudom számolni a másodperceket."""

bar nem tudom konkretan, de szerintem ennek keves koze a cpu-hoz, inkabb a ram-hoz, mert ilyenkor kiswappeli a jatekot, az telik sok idobe. hisz nem multitaskingrol beszelunk. szintugy a wiiu-nal.

(#19) camillus válasza Sirandrish (#9) üzenetére


camillus
tag

Az ember azt várná, hogy van elfekvőben egy ds töltő.

http://i.imgur.com/Ea58ASu.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.