Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Aztán a fűtésszámlába ez is beszáll? ;]

Samsung Galaxy A54

(#2) milkabrams


milkabrams
őstag

Samsung node... ó jaj :(
Szomorú, hogy még mindig nem tudják hozni az a14 fogyasztását, alig melegedését és teljesítményét throttling nélkül.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#3) Zsoleszhun válasza milkabrams (#2) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Pont ezt akartam írni, hogy a samsung node nem túl biztató.

¯\_(ツ)_/¯

(#4) pusszycat válasza Zsoleszhun (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Végre biztosított a vezetékmentes füles minősége.

Vicces, leírni h vagy gyorsabb vagy kevesebbet fogyaszt, mert minden gyártó a gyorsaságra fog rámenni.

4K 120 fps, 8K 30 fps kelleni fog a tárhely vagy a microsd támogatás.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) Viktor0610 válasza pusszycat (#4) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Memóriabővítés tuti, nem lesz.
A beépített memória sokkal gyorsabb, mint a micro SD, szóval nem hinném, hogy ebbe az irányba mennének.

Samsung Galaxy A54

(#6) Straw válasza pusszycat (#4) üzenetére


Straw
senior tag

Ha bele gondolsz hogy a mostani csúcs vasak sebessége is bőven elég szinte mindenre, (kivétel játék, oda sosincs elég erős vas), akkor nem biztos hogy mindenki a nagyobb teljesítményt fogja választani.
Én a gyártók helyében alap eseben a "kevesebbet fogyaszt" profilt aktiválnám, és ha játék van, akkor hajrá gamer profil, és had süljön

[ Szerkesztve ]

42

(#7) pusszycat válasza Straw (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt be kellene építeni az androidba, h a user döntse el mit is akar.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) Straw válasza pusszycat (#7) üzenetére


Straw
senior tag

Ma már szinte minden gyártónak van "gamer" telefonja, csak át kell emelni a profil választót és done. Vagy ami mégjobb lenne ha magától felirmerné a játékokat és automatán váltana profilt. Nem gondolom hogy ez egy megugorhatatlan feladat lenne.

42

(#9) Fred23 válasza Straw (#6) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nem véletlen, hogy a középkategóriás SoC felhozatal jobban érdekel, mint a csúcskategória. :K

(#10) Juhaszatti válasza pusszycat (#4) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"Végre biztosított a vezetékmentes füles minősége."

Ezzel legutóbb a Samsung lepett meg. Korábban csak SBC és Aptx kodekkel használtam bluetooth fülest, a napokban beszereztem egyet amit már a Samsung saját Scalable kodekjével használok, és ez bizony kifejezetten jó. Jobb mint bármelyik korábbi vezetéknélküli vagy akár vezetékes fülesem, pedig fordult már meg nálam FiiO és Beyerdynamic is.

Utánaolvasva egyébként ez a Scalable kodek nagyjából az Aptx Adaptive-nek felel meg.

(#11) milkabrams válasza Juhaszatti (#10) üzenetére


milkabrams
őstag

Mit tud ez LDAC ellen?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#12) Juhaszatti válasza milkabrams (#11) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az LDAC azért jobb. Csak azt meg ennél is kevesebb eszköz támogatja, főleg elérhető áron.

(#13) milkabrams válasza Juhaszatti (#12) üzenetére


milkabrams
őstag

Eldöntöttem, hogy alma telefont veszek, aztán míg nem lesz LDAC inkább mégsem.
Elég sok LDAC féle kütyü van, meg ugye ki mennyit akar/tud áldozni a hangminőségre.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#14) darvinya válasza Juhaszatti (#12) üzenetére


darvinya
titán

Xiaomi Poco F2Pro+ Shaling UP2 támogatja LDHC-t.
Azaz összes ezutáni és Shaling támogatja.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15) Juhaszatti válasza darvinya (#14) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A telefonom alapból is támogatja az LDAC-ot átalakító nélkül, nem is ez a problémás, inkább az LDAC képes fülesek.

(#16) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Érdekes hogy itt továbbra sem található hardveres AV1 kódek támogatás.

Mediatek dimensity esetén meg van.

Vajon ennek mi lehet az oka?

(#17) joey04


joey04
titán

Az elődre is azt írták takarékosabb lesz meg bla bla. Majd meglátjuk.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) darvinya válasza Juhaszatti (#15) üzenetére


darvinya
titán

Fülest, azaz bármi rárakható BT DAC-ot írtam (ShalingUP2).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#19) Fred23 válasza aprokaroka87 (#16) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ez tényleg érdekes, és égő, ha így van valóban. Csúcsmobil AV1 nélkül... :N

(#20) aprokaroka87 válasza Fred23 (#19) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azért ne essünk túlzásba :)

Nyilván nem létfontosságú, bár azért hasznos lenne, mert a YouTube is egyre jobban áll át rá, Meg tudomásom szerint Netflix is használja mobilon, ha valaki úgy állitsa be.

Elsősorban streaming szolgáltatás esetén lehet " hasznos "

(#22) Fred23 válasza aprokaroka87 (#20) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nekem mindegyik szempont lenne, és már tavaly is mondtam, hogy ciki az AV1 hiánya.

Még akkor is, ha csak 1 évig használja valaki azt a telót, de ha meg 2-3 évben gondolkodunk...

(#23) Graphics válasza aprokaroka87 (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

állítja, ez az állítsa kicsit fura...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) szabi__memo válasza aprokaroka87 (#16) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Költségcsökkentés

(#25) pusszycat válasza Graphics (#23) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Babits. Babits? Mi a pitsa?

Régen, magyar nyelv és irodalom órán. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.