Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Korcsii


Korcsii
őstag

Hmm... pedig szerintem eddig tökéletes volt, akárcsak a gmail...

Egyszerűen nagyszerű. Škod... ja nem...

(#2) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Annyira nem jön át, jobb volt amíg egy kattintással elérhető volt a lényeg.

(#3) Youri


Youri
veterán

Kicsit ironikus, hogy ezeket a dolgokat, mindig OS X-en mutatják be :)

Szerintem már épp eléggé el lett szabva a Gmail, meg az egész Google felület...

RTX ON

(#4) -zolee-


-zolee-
tag

Talán annyi előnye van, hogy jobban kihasználják így a rendelkezésre álló teret mert valljuk be pl. az új gmailben még compact nézetben is sok az elpocsékolt felület.

''Könnyű fizikai munka --> Ólomlapátolás'' by Hypo!

(#5) Narxis


Narxis
nagyúr

Jó lesz ez, nekem tetszik.

Thanos was right.

(#6) ntomka válasza Narxis (#5) üzenetére


ntomka
nagyúr

Kb. én is így vagyok vele. :)

ツ Headphones on - World off

(#7) bAtt001


bAtt001
addikt

nah ez jöhet, az eddigit úgysem használtam most már látni sem fogom :D

(#8) atike


atike
nagyúr

Pompás. Alakulgat. Ideje... :DDD

Most kapcsoltam még csak át a gmail-t is az új felületre... tetszik...

(#9) zone válasza bAtt001 (#7) üzenetére


zone
őstag

Így van. A legtöbb helyen amúgy is wide monitor van, praktikusabb egy weboldalon a menüt oldalt elhelyezni.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#10) julius666


julius666
addikt

Szépek ezek az új felületek, csak az alkalmazásaiknál bizony igen komoly sebességbeli/erőforrásigénybeli esést jelentenek az előzőekhez képest. Mi lett a "minimalista és gyors" mottóval amit anno a Google magáénak tudott?

Nem tudom hogy ezeknek a JS kódjai is Java-ból lettek-e fordítva, de leszokhatnának végre erről már. Ha nem meg lehet körbe kéne nézni a kliensoldali fejlesztők között kompetencia terén.

(#11) UnA válasza Youri (#3) üzenetére


UnA
Korrektor

Kicsit ironikus, hogy ezeket a dolgokat, mindig OS X-en mutatják be

Pedig nagyon egyszerű: többségében azt használnak és nem csak a Google-nél. Ha nem hiszed, olvasd el pl. ezt a riportot: [link]

[ Szerkesztve ]

(#12) gybazsi


gybazsi
senior tag

Nekem az alap google kezdőlapnak is a verziója tetszett legjobban, amikor a fenti sáv elő sem jött addig, amíg meg nem mozdítottuk az egeret. Ezek a mostani megoldások nem nagyon tetszenek, főleg a gmail lett sztem nagyon rossz. Így elöljáróban ez sem tűnik egy túl jó ötletnek, de majd használat közben kiderül.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#13) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Sztem ergonómiai szempontból sokkal jobb ez az új cucc, igaz kell + egy kattintás (Google + ugye... :) ), de sokkal kevesebb helyet foglal el.

julius666: Nekem igazán csak a Docsal van bajom, mert elég lassú, a többi alkalmazás viszonylag normálisan működik. Persze azért nyilván nem ér fel a natívokkal.

(#14) dBLOOD


dBLOOD
tag

Végre egységesítik minden cuccukat. Idegesítő hogy minden google-os oldal másként néz ki. Nem győzöm megjegyezni azt a sok idióta jelszót.

Sok a birka, sokan szeretik a sz*rt.

(#15) Rototti válasza WonderCSabo (#13) üzenetére


Rototti
senior tag

Lehet én értettem valamit félre, de miért kell + egy kattintás? A menü mouseover-re jön elő, csak a kiválasztott szolgáltatásra kell kattintani és így ugyanott vagyunk mint eddig. Vagy nem? :F

Kimi - The King of Spa

(#16) Youri válasza UnA (#11) üzenetére


Youri
veterán

Tisztában vagyok vele, de tudva, hogy ott van nekik a Chrome OS ez így elég ironikus. Vagy csak ők is tisztában vannak vele, hogy előbb meghalt mint megszületett a Chromebook

RTX ON

(#17) WonderCSabo válasza Rototti (#15) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Úgy értettem, de nyilván ez lassabb, mintha direkt rákattintanál a jelenlévő elemre.

(#18) L Balázs


L Balázs
tag

Csak engem emlékeztet ez egy "start menüre"? Eldönthetnék, hogy a webalkalmazások rendszerezése a böngésző feladata (lásd Chrome(OS) kezdőképernyője), vagy a weboldalé :S

(#19) nyergess válasza L Balázs (#18) üzenetére


nyergess
tag

Nekem is a Start menü jutott eszembe. MS kivezeti a következő rendszereiből, Google behozza. :D

(#20) .:LoMAX:. válasza nyergess (#19) üzenetére


.:LoMAX:.
aktív tag

+1 :DD

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.