Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez G-széria? C-nek kellene lennie. Ettől lejjebb már csak nagyanyám tárcsása van.
Már most beletojt a cég a saját kategorizálásába.

[ Szerkesztve ]

(#2) soko70


soko70
aktív tag

Fantasztikus a G Plusz, nagyon bejön :DD Csak így tovább Nokia :W

(#3) Wallasz


Wallasz
kezdő

Annyi Nokiás hír van már itt az Arénán, néha komolyan elgondolkodom, veszek egyet kipróbálni. Csak ne lenne mind ilyen nagy, ráadásul ronda tepsi. A Motorola már elkezdett jó irányba menni ilyen téren, hátha követik őket.

(#4) janeszgol válasza Wallasz (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Vannak tök jók. PL az 5.3 és 5.4 tök jó. Az X20 is tök jó. De már ne vegyél szerintem.

(#5) Wallasz válasza janeszgol (#4) üzenetére


Wallasz
kezdő

Igen, de azok régiek ugyebár. Akkor még a formaterv jó volt, meg az anyaghasználat. Most szerintem egyértelműen a harmadik világnak termelnek, ahol a Nokia még mindig varázsszó a törzsfőnöknek.

(#6) Térerő


Térerő
csendes tag

5.4-et használok..(már a fiókban van sokszor) . Már nem merem kézbe venni, lépten nyomon elindul a segélyhívás.
Nem tudom kiiktatni azt a funkciót a kijelzőről...
Egyébként jó készülék lenne...

(#7) Wallasz


Wallasz
kezdő

Nekem is volt ilyen, de Redmin (vagy Motorolán?). Fogtam, bevágtam a telefonikont egy mappába, utána már nem nagyon csinálta.

(#8) Térerő válasza Wallasz (#7) üzenetére


Térerő
csendes tag

Kipróbálom, hátha beválik!

(#9) Wallasz válasza Térerő (#8) üzenetére


Wallasz
kezdő

Cserébe így kevésbé fogod látni, ha nem fogadott hívásod volt:D

[ Szerkesztve ]

(#10) ddaydome válasza Térerő (#6) üzenetére


ddaydome
senior tag

Nekem 6.1-s is van itthon. Meg a71, meg iphone 13 mini. A stock droid felület jött be a legjobban eddig. Az ios rendszere buta egy androidhoz képest. Nekem jó volt a Nokiát használni. A frissítésnél azt kapod, amit igernek. Lehet, hogy egy szerviz segitene a dolgon.

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#11) Orosz Mérnök válasza janeszgol (#4) üzenetére


Orosz Mérnök
tag

Nekem egy Redmi 9 és egy Nokia 5.4-em van párhuzamosan. A Nokiával annyi bajom van csak, hogy bár egy az egyben a Rendi kamera szoftvere lenne rajta, sokkal jobban ki tudnám használni a tudását,ha lenne benne egy jól használható pro mos,mint a Redmiben. Ezzel sikerült vak sötétben olyan képet csinálnom, amilyet előtte még semmivel,pedig ez csak egy szar kínai telefon.

(#12) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

164,8 mm, vagyis 16 centinél hosszabb. Sajnos ez az a méret, aminél a phablet alul kitámasztás esetén, ugye gépelésnél az ujjaimon támaszkodik, ki akar borulni a kezemből. Ezért került vissza a dobozába a Moto E7 Power. Borulékony. Pedig jó fapados okostelefon. Most mindkét phabletem 16 centi alatti, Nokia 2.1 153,6 mm és Google Pixel 2 XL 157.9 mm.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13) Wallasz válasza Algieba (#12) üzenetére


Wallasz
kezdő

Az Alcatelnek voltak még pár éve egész jónak tűnő telefonjai ebben a kategóriában. Most már csak az Android Go kategóriában játszanak úgy látom, de ár-érték arányban még mindig jobbak talán mint a hasonló Nokiák. No és kisebbek.

(#14) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Az én 7.1-em hűséges társ immár 3ève.Vettem egy 6.1-est gearbest-en utódnak úgy egy ève... szerintem én ebben az èvtizedben már meg vagyok oldva mobil ügyben... remèlem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.