Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) yknarf


yknarf
tag

Egyszer veszek valami ilyen picit, minden hírnél szemezek velük, csak még azt kell kitalálnom, hogy minek? :)

http://steamcommunity.com/id/yknarf

(#2) banhammer válasza yknarf (#1) üzenetére


banhammer
veterán

Szerintem jobban jarnal egy tablageppel.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) Apika válasza yknarf (#1) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ezzel én is így vagyok, mert nekem is tetszenek. De inkább majd lebeszélem magam róluk... :)

(#4) lujó55 válasza yknarf (#1) üzenetére


lujó55
őstag

szerintem jobban járnál bármivel amiben ennyiért nem atom ketyeg

(#5) nvyktor válasza lujó55 (#4) üzenetére


nvyktor
aktív tag

A májusi hírben az szerepelt, hogy Brazos-szal is lehet majd venni ilyet.
Akkor az most mégse?

Úgy már szimpatikusabb lenne.

Védd a fákat! Egyél hódot...

(#6) lujó55 válasza nvyktor (#5) üzenetére


lujó55
őstag

én is ezen lepődtem meg... :U

(#7) Rolly


Rolly
veterán

én egy amtec mc 101-est vettem most htpc+home servernek fogyasztást még nem tudok vele kapcsolatban, de egy teszt alapján idle 25 w terhelt 35 w...

(#8) stratova válasza lujó55 (#6) üzenetére


stratova
veterán

"Az AT-5600 jelzésű megoldás paraméterei változatlanok, és a vállalat szerint már sok rendelés érkezett rá"

AT-5600-ban Brazos E-450 van.

(#9) lujó55: Nem értem mi a felháborodás oka. Lesz Brazos-os AT-5600 280 és Atom-os D2550 AT-5250-es 220$-ért. Az Atom D2700-as At-5300 variáns bolti elérhetősége lesz kérdéses.

[ Szerkesztve ]

(#9) lujó55 válasza stratova (#8) üzenetére


lujó55
őstag

akkor nincs mit csodálkozni, hogy azt vinnék.
változatlan paraméterek. ja :(((

(#10) nvyktor válasza stratova (#8) üzenetére


nvyktor
aktív tag

Aham.

Nem néztem utána alaposabban, köszi a felvilágosítást.
:R :R

Védd a fákat! Egyél hódot...

(#11) stratova válasza lujó55 (#9) üzenetére


stratova
veterán

Annyi történt mindössze, hogy Abu nem kerek-perec írta le, hogy bezzeg AT-5600-at Brazos-szal viszik mint a cukrot, hanem kicsit burkoltabban fogalmazott.

(#12) lujó55 válasza stratova (#11) üzenetére


lujó55
őstag

jól beburkolta az biztos :C

(#13) mongi


mongi
senior tag

újabb gyártóhoz gördült ki az atommal megrakott foßtalicska :((
tudom-tudom, sok mindenre elég az atom, de pont erre nem túlságosan...

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#14) stratova válasza mongi (#13) üzenetére


stratova
veterán

Szerintem amíg legalább az adott kategóriában, lehet választani a két gyártó termékei közül, kár mérgelődni. Az a sajnálatos inkább, hogy több szegmensben ez nem lehetséges (felső/csúcs kategóriás üzleti notebook vagy Ultrabook-okban csak az 1 modulos darabok 14" alatt, esetleg egyáltalán nem szerepel opcióként sem a kisebbik gyártó).

(#15) ViZion válasza lujó55 (#4) üzenetére


ViZion
félisten

Ez kérem felháborító! Az Atom nem olyan sz@r... mint a VIA, de közelít! :D
Az Atomnál a név sztem nem a méretre, hanem az égésre utalhatott... ;]
Ami a durva, hogy veszik a Zatomos netbúkot, és kérdezik, hogy ugye ez jó? Persze. De nem őszinte a mosolyom... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16) kromatika


kromatika
veterán

ez így hiába kicsi, elég felejtős. :(

[ Szerkesztve ]

(#17) lujó55 válasza ViZion (#15) üzenetére


lujó55
őstag

átbaszod a fejüket szegényeknek? ejjnye? mondd nekik, hogy ne vegyék, mert sugároz :P

[ Szerkesztve ]

(#18) Cyberpunk válasza banhammer (#2) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem feltétlen, ha a táblán egy teljes értékű desktop rendszer fut, akkor lehetséges, de amíg egy mobil OS addig nem feltétlen. Nyilván a használati szokásokon is múlik a dolog. HTPC-nek jó, kis netezős gépnek szintén (bár részemről E450 alá nem adnám) meg szervernek.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#19) Glomgold


Glomgold
tag

Én egy Foxconn NT-A3500 használok jó fél éve, amiben egy AMD ketyeg /E350 - Brazos platform/ . Játékra alkalmatlan, de sok másra jó, netezni, videózni, stb., keveset is eszik, nem hallani, ha jár, a korábbi ACER REVO r3610-esem cseréltem le erre.
Végülis nem bántam meg, elégedett vagyok vele. Ja és 40 ezer pénzért jutottam, méghozzá új állapotában (Hála a jó ÁRGÉP.hu -nak :-) ), max. garival, vagyis szerintem jó vétel volt, ezért a pénzért (még idén februárban) félő, hogy nemigen tudtam volna jobb konfigot beszerezni...
Most lesz kiegészítve egy 120-as SSD-vel, ezzel, így jön ki az egész max. 65-ből, így jó választásnak érzem, hogy nem kell kerülgetnem a gusztustalan gépdobozt a nagyszobában... persze, lehet visszaváltanék én is inkább "nagyfogyasztó"-ra, különösen, ha úgy mutatna, mint ez :-)

[ Szerkesztve ]

(#20) siti válasza ViZion (#15) üzenetére


siti
senior tag

nálam egy atom z530 teszi a dolgát, és hogy hogynem, fut rajta a win7, skype, 720p, van gps, 3g, sokkal kevesebb mint egy kiló és bírja órákig. Egy netbook. És kéremszépen, amire használom, egyszerűen sokkal jobb és olcsóbb mint bármelyik laptopnak csúfolt asztali gép a sokcolos kijelzővel.
Ja én tudtam mit veszek és mire kell.
Jó az atom (még a z530 is), jó a p4, jó lesz a 200mmx is ha végre összerakom. Lehet fikázni, régen meg öltünk volna egy ilyenért...

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#21) Rolly válasza mongi (#13) üzenetére


Rolly
veterán

nekem atomos gépem van htpc + home server (s a mellé rakott 5450 vagy milyen videókártya) s fogyasztása 25-30 w közötti ... viszi a fullhd-s filmeket

(#22) ViZion válasza siti (#20) üzenetére


ViZion
félisten

:R Türelmes ember vagy. Most egy N450-et frissítek, fájdalmasan lassú, a vga teljesítménye egy vicc. Ma már egy alsó-közép kategóriás géptől is többet várunk el, mint pár éve.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23) siti válasza ViZion (#22) üzenetére


siti
senior tag

persze jobb lenne ha vinné a fullHD-t youtubról, de superPI-t se számoltatok vele. nyaraláskor, utazáskor meg vicces nagy gépeket cipelnek magukkal az emberek, bár már ott tartok, hogy amire az a gép kellett, már a telefonom is tudja.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.