Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát... Nem tudom.

Itt van két ideaPad is, nem túl régiek, de olyan hitvány anyagból van, hogy törik mint a ropi... Csavarok fele hiányzik, belső elemek vetemednek...

Szerintem konzumer vonalon nagyon halvány... Remélhetőleg tanulnak majd valamit a Fujitsutól, mert ott még a legolcsóbb A357-es is sokkal komolyabb minőséget képvisel...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) dlor válasza Graphics (#1) üzenetére


dlor
tag

Na igen, 2 év használat után zsanértörés..burkolat csere
Régen ez is jobb volt :)

(#3) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

A technika csúcsa az, amikor a kínai ipar eme minőségi remekei találkoznak a telemax-al...

A 11éve 200EUR-ért vásárolt eeePC-m zsanérjai még mindíg sziklaszilárdak - hja, nem lenoszar...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4) Bici


Bici
félisten

Én arra várok, hogy tetszőleges laptop gyártó olyan méretű és minőségű tapipadot rakjon a készülékbe, mint az Apple a MacBook Pro-ba.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#5) Noukoum válasza Bici (#4) üzenetére


Noukoum
veterán

Arra várhatsz még egy ideig szerintem

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6) Bici válasza Noukoum (#5) üzenetére


Bici
félisten

Sejtem, csak nem értem az okát. :U

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#7) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Én hiányolom a 17 collos masinákat...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#8) Noukoum válasza Bici (#6) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem érdemes fejleszteni, a felhasználók zöme nem tapipad alapján választ gépet, hanem márka, specifikáció és kinézet alapján.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#9) Bici válasza Noukoum (#8) üzenetére


Bici
félisten

Ez esetben az Alma sem erőlködne.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#10) Noukoum válasza Bici (#9) üzenetére


Noukoum
veterán

Én nem hiszem hogy erőlködés hogy 4 évente új lesz:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#11) #73495296 válasza Bici (#4) üzenetére


#73495296
törölt tag

Én egy olyan laptopot szeretnék, amelyiknek olyan tapipadja van, mint egy MacBook Pro-nak, és olyan billentyűzete, mint egy régi ThinkPadnek.

(#12) Noukoum válasza #73495296 (#11) üzenetére


Noukoum
veterán

Talán nem jó az apple billentyűzete? :C Pedig nem olcsó gépek.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#13) Bici válasza Noukoum (#10) üzenetére


Bici
félisten

Oks, akkor úgy fogalmazok, hogy: Ha nem lenne igény ennyire jó tapira, akkor az apple sem építené ezt be a laposaiba.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#14) sb


sb
veterán

Max 12GB ram, ez miez?
4GB forrasztva és max 8 pattintható be, nyilván DC nélkül. Az 5xx szériában is?
Egy kissé hülyeségnek tűnik.

(#15) #73495296 válasza Noukoum (#12) üzenetére


#73495296
törölt tag

Az utóbbi időben nem használtam Apple gépet, úgy 5-6 éve dolgoztam MacBook Pro-val, és annak übergagyi volt a billentyűzete. Akkoriban telefon billentyűzetnek becéztük a munkatársakkal, 2 okból: egyrészt a gombok nagyon kényelmetlenek voltak, könnyű volt félreütni vagy kihagyni karakteteket, mert nem nyomtuk le eléggé, vagy a szélén nyomtuk le, és ezért nem nyomódott le teljesen. Másrészt pedig by default ilyen 3 billentyűs kombinációk voltak a programozásnál gyakran előforduló karakterekre. Nyilván hamar átkonfiguráltuk, meg külső billentyűzetet használtunk a legtöbb esetben.

Nem tudom, azóta mennyit fejldődött, de a tapipadja akkor is baromi jó volt.

(#16) Malák


Malák
aktív tag

Jó lenne lassan elfelejteni a HD kijelzőt, meg úgy általában a 300 nitet standard 400 nitre emelni. Remélem 2020-ra eljutunk ide, mert az utóbbi években már nem tudom nem felhúzni magam egy max 300nit kijelzőn (pláne, ha nem matt, de akkor is). Szobában bent este oké, nagyon kevés tud lenni. Nem hiszem el, hogy ennyire nehéz fényerőt emelni.

(#17) Malák válasza #73495296 (#15) üzenetére


Malák
aktív tag

a spec billentyűk tényleg nagyon indokolatlanok (angolra váltva full vállalható).
A mostani billentyűzeteket a felhasználók nagyrésze nem szereti, keményen kell lenyomni és nagyon rövid a billentyűút, ráadásul érzékenyek is a koszra. A hangját amúgy én birom, de nagyon utálnám, ha minden nap azt kellene használnom, mert apple géphez lennék kötve. Amúgy speciel a régi (2016 előtti) macbook billentyűzetekkel nekem nem volt bajom.

A tapipad valamiért még mindig verhetetlen, bár a windows precision trackpadek szerintem elég jók általában, szóval nem sírom vissza az almás élményt. (+ cserébe van érintőképernyő, ami nekem megéri)

(#18) qvs20


qvs20
csendes tag

Azt a cikk elfelejti megemlíteni, hogy a Magyarországon kapható 14 colos kijelzők nem a 300nit-es panelt hanem a 250 nit-es panelt kapták, ami így nem 75% ntsc, hanem 45%.

(#19) carr


carr
őstag

Skacok ! C340 ami ryzen és billentyű világítása van az melyik? Néztem olvastam kerestem semmi tényleges infó. Bementem alzahoz, h megnézzem erre kiderül nincs backlit keyboard.
:Y
Köll. Érintő is. Valaki valamit tud?
Köszi :R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#20) Jégtörő válasza carr (#19) üzenetére


Jégtörő
aktív tag

81N6003HHV elvileg

(#21) yennayo


yennayo
junior tag

Egy c340-14api 81n6003hhv -m van, és a hw info ezt a panelt jelenti le:
[link] utána néztem, ez most elvileg TN panel? :Y felbontás fullhd.
Chi Mei [Unknown Model: CMN14E5]
N140HGA-EA1 CMN N140HGA-EA1

(#22) yennayo válasza yennayo (#21) üzenetére


yennayo
junior tag

viszont később vettem észre hogy mattot ír, és ebben nagyon nem matt van.
[link] < kiderült van matt és glossy változatban is, a glossy ami ebben is van ips.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.