Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Kár, évről-évre egyre rosszabb a Razer termékek minősége. :(

(#2) JanR válasza Ron Swanson (#1) üzenetére


JanR
addikt

Mint minden másé.

(#3) xEon1337


xEon1337
őstag

Gondolom a vezetékes verzió tömege a kábellel együtt értendő. Különben elég érdekes lenne, hogy a wireless, amiben akksinak is kell lennie, nehezebb, mint a vezetékes.

"Less but better" - Dieter Rams

(#4) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Mikor megláttam a hír címét, az első gondolatom az volt, hogy beírom alá, hogy mivel nem világít 16.8m színben, ezért csak egy vacak, így nem is kell. Erre de.

(#5) Janus27


Janus27
tag

Visszafejlődés van?????? A 2012-es verziónál választani lehetett hogy vezetékkel vagy vezeték nélkül akarod e használni! 2015-ben meg két különböző változat kell hozzá?????

(#6) Pocok256


Pocok256
veterán

Na most a kérdésem az, hogy a sima nem TA is képes vezetékesen működni vagy az csak wirelles üzemmódot tud ? Régebben úgy tudom olyan volt mint az orochi leszerelhető farka volt :DDD

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#7) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Csak 20 órát bír, mi van ebben kondi :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

Razer nagyon elment a csicsa felé, bár a vérgémerpistiknek ez kell. :D

(#9) SunMount3r válasza Janus27 (#5) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Az a baj, hogy nem gondolkozol "True Gamer" fejjel: -Az egyik csak vezetékes? -A másik meg csak vezeték nélküli? :Y Úristen, most melyiket vegyem? Megvan: mind 2-őt!!!

(Még szerencse, hogy a Razer-nél tudnak "True Gamer" fejjel gondolkodni, máskülönben a hír most csak 1 új egér bejelentéséről szólna és a 2 az ugye több mint az egy, ezt ugye mindenki tudja...) :D

(Irony off...)

[ Szerkesztve ]

(#10) Pocok256 válasza SunMount3r (#9) üzenetére


Pocok256
veterán

Terveztem egy ilyen cickány vásárlását meg is örültem, hogy na kijött valami frissítés hátha lesz valami újítás erre csak visszalépés lett és az eddig jó tulajdonságokból lefaragtak. Hát ez így szánalmas.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#11) AS


AS
félisten

Már nincs értelme a Razer meg ilyentől vásárolni, megvettem a Genius maurus x egeret és nagyon jó, minőségben is meg dizájnban is. Elölte Razer egér volt .. Ez olcsóbb is meg jobb is. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) Matexx99 válasza SunMount3r (#9) üzenetére


Matexx99
tag

+1 :D

(#13) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Precizitás ≠ magas DPI (CPI)
Megint beütött a marketingvonat a cikkírónál. :D

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#14) big-J


big-J
őstag

Haragszom rájuk hogy nem BT-sek ezek az egerek, már csináltak olyat és ugyanolyan jó volt. Ez a görgő zöld marad dolog meg... hát chroma light inkább... :D

[ Szerkesztve ]

(#15) nyunyu


nyunyu
félisten

35%-kal dragabb, mint a tularazott MX Master?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16) shteer válasza nyunyu (#15) üzenetére


shteer
titán

az pont a vezetékes mód ára :)

..szerintem jónak tűnik

(#17) gianni85


gianni85
veterán

de szépen világít

(#18) Fricrich


Fricrich
tag

Embereeek!

Bár a cikk írója hiányosan fogalmazott, de a vezeték nélkülit ugyan úgy tudod majd a kábellel használni mint a 2012-es verziót. Képen látszik, is hogy ugyan olyan megoldással csatlakoztatható rá a kábel (mikor rádugod a wireless kikapcsol).

Szóval van a drágább amit használhatsz vezeték nélkül IS és van az occó' ami vezetékes (nem tud wireless üzemet, nincs aksija, dokkolója).

(#19) Yodamest


Yodamest
addikt

Igen mindkét verzió vezetékes, csak egyiknek lecsatolható. Ez egyre inkább alap dolog manapság, billeknél és füleseknél is. Én minden perifériát cserélhető kábelesnek terveznék, nagyon esztétikus megoldás és tényleg ha bármi történik a kábellel elég csak azt kicserélni (persze legyen kapható önmagában a kábel is).

Nagyon jól néz ki és ez a click force dolog is, ha jól van megvalósítva, nagyon hasznos lesz. Sokkal többre tartom mint pl. a súlyozhatóságot.
Aki szidja a Razert az kifoghatott egy rossz példányt vagy én nem tudom, de elég sok perijük megfordult már nálam és egyiknek sem volt soha semmi baja.
Körül néztem persze más brendeknél is, akartam Corsair mech billt és vengeance egeret, de mindig arra lyukadok ki, hogy mindent összevetve a Razer a legjobb még mindig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.