Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah1976


twollah1976
őstag

Rondak.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) pokmky


pokmky
tag

Esküszöm ez a minimáldesign azért alakult ki, mert a mai generáció egyszerűen nem képes többre, másra. :( :F

10 éve még szép logókat lehetett látni mindenfelé, ma meg van egy szöveg mögötte kétszínű négyzet, vagy téglalap háttér és kész. :W

(#3) ColdMan


ColdMan
tag

Ha a nm nem megy, legyen logó...

(#4) schawo válasza ColdMan (#3) üzenetére


schawo
titán

És ha az se megy?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5) tomchee91 válasza ColdMan (#3) üzenetére


tomchee91
csendes tag

Azabaj, hogy ezek alapján a logo sem megy x"D

(#6) jerry311


jerry311
nagyúr

Remélem ezért nem fizettek, mert nem jók...

(#7) RubbishBin


RubbishBin
senior tag

Szétküldök kamu önéletrajzokat, hogy grafikus vagyok. Nem lógnék ki a sorból.

[ Szerkesztve ]

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#8) joey04 válasza pokmky (#2) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) exedoc


exedoc
senior tag

Kötözködés Mode ON:
Legyen egy "Intel 14++++++ inside" is. Én a helyükbe már kajak csináltam volna egy Intel i14 14440K-t. És akkor minden stimmel.
Kötözködés Mode OFF.

Viccet félretéve sajnos azt kell mondjam nem tetszenek, nem megy a logókészítés. (sem)

(#10) ColdMan válasza tomchee91 (#5) üzenetére


ColdMan
tag

Csak kellett volna a végére az a szmájli. :)

(#11) LGG555


LGG555
aktív tag

Mintha becipeltek volna egy kisiskolást és azzal végeztették el a munkát, de most már biztosan fog működni a 10nm -en a gyártás.

[ Szerkesztve ]

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#12) andsom


andsom
csendes tag

Ennyire új logó akkor dukálna, ha a beltartalom is változna ekkora mértékben.
Inkább a gyártás technológián dolgoznának, de az gondolom drágább, mint az új logó.

(#13) carl18


carl18
addikt

Többet vártam, hát nem valami kreativ. Régebben sokkal jobb logok voltak ....

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#14) Male


Male
nagyúr

Átment az MS-től a csempéket kitaláló grafikus hozzájuk? ;]

(#15) speter33


speter33
aktív tag

Még a 90-es évekből.
Régen minden jobb volt :K

(#16) Dr. Romano válasza speter33 (#15) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jobb vót biza :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#17) mpierre


mpierre
veterán

No nem mintha a Ryzen logót túlzásba vitték volna. Szépen passzolnak egymás mellé a virtuális polcokon. "Szerényedik" az Intel.

Ettől függetlenül azért a logó készítés nem olyan egyszerű műfaj. Kb olyan, mint Dinamizmus köpenye...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#18) Busterftw válasza mpierre (#17) üzenetére


Busterftw
veterán

Samsung EVO-bol nem lesz gond?

(#19) Dr. Romano válasza Busterftw (#18) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Vagy a MOL EVO-ból?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#20) Bandit79


Bandit79
aktív tag

Akinek nem tetszik ,mit várt? Ezek amúgy letisztult logók , kicsi windowsba illő és tényleg látszik hogy a fekete az erősebb. ( régen az autóskártyákban is a fekete autó volt a legjobb) :)
Én nem látok egyik cégnél sem jobb-rosszabb logókat. Ez miért érdekes valakinek? :)
Szerintem nagyon jól elkülönítették a fajtákat , ennyi.
Még sose nézegettem a logókat amikor cpu-t vettem..

[ Szerkesztve ]

(#21) opr


opr
veterán

Ahhh, a szokasos csodaszer, ha egy cegnel mindenhonnan omlik a szar.
Az uj LOGO! Megold mindent IS. Meg most amugyis divat cserelni.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#22) Alteran-IT válasza mpierre (#17) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Miért, régen kevesebb lehetőséggel, gyengébb szoftverekkel könnyebb műfaj volt? Csak mert sokkal jobb logók készültek, valahogy nem tudom elképzelni, hogy azóta mitől nem olyan egyszerű, ja és anno mégsem került egy "logo" több millióba. Én is készítettem már logót, legalább is ötlet szerint, mert a megvalósítást lepasszoltam ugyanis nem volt kedvem szöszmötölni, de ennél milliószor jobb volt és tényleg nem értem, most azért van ez, mert már lassan mindenhol ilyen 1 bites szerencsétlenek ülnek, vagy ilyen szarra van igény, mert akkor szintén baj van, csak épp ott ahol az igény jelentkezik.
Ennél talán már csak a VW új logója lett csak szarabb, komolyan nem tudom hova tartanak ezek a cégek, mondjuk ha jobban belegondolok, az Intel és a VW körül is elég nagy botrányok voltak és vannak, szóval ez a béna logo a botrányokhoz képest már semmiség, max. figyelemelterelés, bár annak is szar.

[ Szerkesztve ]

(#23) Bandit79 válasza Alteran-IT (#22) üzenetére


Bandit79
aktív tag

Ugye nem hiszed,hogy akik ezen dolgoznak azok hülyék..? Nagyon egyszerű a válasz , kiadták hogy ne bazári logót készítsenek, gondolom neked az jött volna be ,ha minimum 5 szín van benne.. :) sőt változtatja a színeket,mert ugye az RGB a király mostanság :)
Amúgy valószínű ezek csak alapok , lesznek külön megjelölve több fajtára bontva még.
Minden felhasználói felületet egyszerűsítenek, akkor ezt miért ne.
Ezek szebbek?
alt="" title=""

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#24) mpierre válasza Alteran-IT (#22) üzenetére


mpierre
veterán

A megfelelő ötletet nehéz megtalálni, aztán azt átverni a marketingeseken. Szoftverről és azok ismeretéről szó sem volt.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#25) duracell89 válasza Bandit79 (#23) üzenetére


duracell89
senior tag

A mindenségit micsoda vizuális zagyvaságokat hoztak össze AMD-ék az elmúlt évtizedben. :DDD

(#26) ughhh


ughhh
senior tag

Ma 20%-ot esett esett az intel árfolyama: intelhuiszárok ide
Nekem tetszik, felháborító amit a C2D óta csinálnak.
<fun> ugyanitt keresek i7 7700 -at 3000 forintig bezárólag </fun> de igazából erre tartunk, az intelhuszárok keressenek vissza az intel fikázásaimban és vegyenek egy nagy levegőt :DD :))

(#27) exedoc válasza opr (#21) üzenetére


exedoc
senior tag

+1 ez halálpontosan így van.
Grafikusként több logót, arculatot, plakátot, csomagolást terveztem, és készítettem már, és nagyon jól megfigyelhető, hogy mikor változtat egy vállalkozás, cég, vagy cégcsoport. Kicsit hasonló a dolog egyébként mint mikor a tv reklámokban a fejedbe akarják sujkolni, hogy neked aztán nagyon kella PH semleges tusfürdő mer' azt klinikai tesztek bizonyíccsák'.

1. Figyelemfelhívó jelleg.
Feledésbe merült vállalkozás / cég egy arculatváltás reményében bízik abban, hogy volt / meglévő / új ügyfelek felkapják a fejüket egy új arculat láttán, és újból / többet veszik igénybe adott cég szolgáltatásait.

2. Csőd szélén álló cégek utolsó esélye.
Sok cég használja ezt utolsó reménysugárként. Gyakorlatilag ugyanaz mint az egyes pont, egy váltással egy adott cég pluszba még saját magát hirdetve (Megújultunk blabla plakát forgalmas helyeken) bízik a "megújulás stratégiában". Az emberek fejében tudat alatt ilyenkor bekapcsol valami "nézd az XY, megújult".

3. Szimpla sikerstratégia
Adott cég amúgyis rendkívül sikeres, és egy plusz logó / arculatváltás még több vevőt / ügyfelet vonz.

Intel-éknél én simán marketing bullshit-et érzékelek, és erősen az 1-es pont az ami igaz lesz rájuk. Kicsit kapálzózás-szerű a dolog. Persze nem tudom mit akarnak bejelenteni szeptemberben, de igazából nem is nagyon érdekel, a nagy bejelentés már megvolt.

(#28) adamssss válasza pokmky (#2) üzenetére


adamssss
veterán

Esküszöm ez a minimáldesign azért alakult ki, mert a mai generáció egyszerűen nem képes többre, másra. :(

Szívemből szóltál. És ez igaz kb minden kortárs művészetre is. Tisztelet a kivételnek.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#29) Alteran-IT válasza Bandit79 (#23) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Lehet az egyszerűbb emberek, mint ahogy te is RBG-re gondolnak ebben az esetben is, de én csupán nem ilyen faék egyszerűségű, paint/paint 3D-vel megszerkeszthető, a kreativitást teljesen mellőző logókra gondoltam, mert ez tényleg az, ami már egy bizonyos ingerküszöböt megüt az igénytelenség kapcsán, persze a butábbak ráfogják, hogy letisztult, na igen, amúgy a logó az nem felhasználói felület, de mindegy :DDD
Mondjuk azzal sem értek egyet, hogy azokat egyszerűsítik, egy bizonyos szint alá már nem lenne szabad lebutítani mindent, inkább a felhasználókat kellene felokosítani, bár az meg a hatalomnak nem lenne jó.
Amúgy ja, mindegyik jobban tetszik, főleg hogy nincs köztük még az Intel és a MS új logója.

(#24) mpierre: Figyelj, azért annyira nem lehet nehéz, hogy ilyen faék egyszerűségű dologgal előálljanak, normális marketingeseken inkább az ilyet nem egyszerű átverni, de ott valószínűleg több csoporttal is gond van, sőt inkább az egész céggel, amit egyébként sok múltbéli esemény igazol.
Amúgy bocsi, a szoftvert csak azzal kapcsolatban írtam, hogy ma már ha van egy ötlet, akkor megtervezni sem túl bonyolult, csak az a baj, hogy mostanában már ötlet sincs, csak az ilyen nagyon béna dolgok és még egyesek ezt is majmolják (MS-t az Intel), szóval eléggé nevetséges szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#30) GoodSpeed válasza twollah1976 (#1) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

+1

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#31) M@cika válasza Bandit79 (#23) üzenetére


M@cika
őstag

Szebbek, igen. :-)
De kit izgat a logó, teljesítmény kell.
Látom még nem tiltottak ki végleg, de ami késik nem múlik. :-))

Nasit a kis fehér medvének!

(#32) exedoc válasza ughhh (#26) üzenetére


exedoc
senior tag

i7 4770K nemjó? Szabadulnék tölle'.. :D De nem azér' mer szar. Hanem 'mer köllene' a záemdé háromezerhéccáziksz árába. :DDD

(#33) M@cika válasza exedoc (#32) üzenetére


M@cika
őstag

Pont az a 3k hiányzik? :-) Amúgy teljesen jó az a proci is a legtöbb dologra. Nyilván van egy kevés, amire már nincs benne szufla.

Nasit a kis fehér medvének!

(#34) mpierre válasza Alteran-IT (#29) üzenetére


mpierre
veterán

Np.

Oké. ;) [link]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#35) GoodSpeed válasza Bandit79 (#23) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Nekem az i3, i5 és i7-esemé tetszik, de ízlések és pofonok...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#36) ughhh válasza exedoc (#32) üzenetére


ughhh
senior tag

Semmi baj a biztonságon ás a fogyasztáson kívül az intel procikkal, az itteni intel huszárokkal van a baj. olvass vissza, régen leírtam. Leírtam a wot huszárokat is, örökre töröltek a topikból. Beteg adminok függőséggel, objektívitás nélkül, majd egyszer bepanaszolom a tulajoknak őket.

[ Szerkesztve ]

(#37) opr válasza ughhh (#36) üzenetére


opr
veterán

Ja, jogos. Végülis azt kivéve, hogy fűt, mint egy kazán, hűthetetlen, genyó a garancia, biztonságos, mint egy nyitott széf a nyolcker közepén, drága és kizárólag addig versenyképes a teljesítmény, amíg max annyi szálon mérünk, ahány magos az intel proci, nincs velük az ég világon semmi gond. Én se értem, mire fel ez a sok hülye kritika, biztos csak agyatlan intel hater amd fanboy mind.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#38) exedoc válasza M@cika (#33) üzenetére


exedoc
senior tag

Áá kevis. :DDD 8/16-os proci kell + 32GB RAM legalább. Szívem szerint 3900X + 64GB kéne, de nincs susujka.
Munkára kell. 3ds max, Vray / Corona / Unreal render, ZBrush, Substance Painter, After FX, Premiere, Fusion stb-stb. Sok mag+szál, sok mem, ez köll :D

[ Szerkesztve ]

(#39) exedoc válasza ughhh (#36) üzenetére


exedoc
senior tag

Ja én nem vagyok semmilyen huszár. Azt veszem amelyik jobban ár-teljesít, vagy technológiában előbbre tart, a színe nekem mindegy :)

(#40) exedoc válasza opr (#37) üzenetére


exedoc
senior tag

Íjjj... te ebbü nem lesz bajj? :DDD Egyébként van benne valami csak én nem akartam ilyen erősen megrázni a pofonfát :D

[ Szerkesztve ]

(#41) opr válasza exedoc (#40) üzenetére


opr
veterán

Néha kell ilyet is. :DDD :DDD :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#42) Solten


Solten
addikt

Nagyon hájtek...

Saor Alba

(#43) titusz99xd válasza Alteran-IT (#22) üzenetére


titusz99xd
csendes tag

Azért kicsit visszafoghatnád magad, mert ad1, ez szakmai, nem rage fórum. ad2, egy úgy logóba még senki nem halt bele, és ezért teljes magabiztossággal állíthatom, hogy te sem fogsz :)

Dehogyis!

(#44) #92116480 válasza titusz99xd (#43) üzenetére


#92116480
törölt tag

most mond meg neki! hogy merészeli elmondani a véleményét egy cikk alatt..
ráadásul még igaza is van, felháboritó!

szerintem alapból csak akkor kellene engedélyezni a kommentelést ha előtte feltölt egy szakmai önéletrajzot IT vagy jelen esetben grafikus/illusztrátor szektorból.

(#45) #92116480


#92116480
törölt tag

sima i3-i5-i7 logok voltak a legjobbak szerintem, ez az új elég gány.

(#46) Darmol válasza exedoc (#40) üzenetére


Darmol
senior tag

A piac beárazta a két céget. Intel árfolyam beszakadt, AMD kilőtt mint a rakéta.
Eljött az Intel drukkerek ideje. Házat eladni, Intel részvényt venni! Most úgyis olcsó. Persze könnyen elképzelhető, hogy megy még lejjebb is. De az igazi Intelest ilyesmi nem tántorítja, és próbálja menteni a céget még a családi vagyon árán is. Mert ő tudja, hogy csakazintel, és valamit elővesznek a csodafiókból, majd szeptemberben jön a NAGY bejelentés, és idővel az Intel megy feljebb, és az AMD lejjebb! Új logók is vannak, tehát az irány tutkeráj. ;]

A vérem piros. A sznoboké kék. Zöld a szörnyeké. avagy "Én annyira nagyon irigyellek téged, hogy beszélhetsz velem."

(#47) exedoc válasza Darmol (#46) üzenetére


exedoc
senior tag

Őh... na masmán' konkrét bajj van. Mastakko a Zintell vagy a Zájjemdé jobb, istenuccse nemtrom. :DDD ;] Dee tudom, az jobb amellik a jobb izét csipmagot gyárcsa. :DD

(#48) Darmol válasza exedoc (#47) üzenetére


Darmol
senior tag

De nem ééérted ám! A vízbűl azoxigént! Az nélkül nincs ojjektum! :DDD

A vérem piros. A sznoboké kék. Zöld a szörnyeké. avagy "Én annyira nagyon irigyellek téged, hogy beszélhetsz velem."

(#49) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

A sok ryzsa huszár veri magát itt egy logo n. :DDD
5db zsemlét meddig esztek ,egy hétig?
Mindennap egyetek meg egy felet ,így elég lessz összesen 3,5db zsemle ,a megspórolt pénzből 2 év múlva vehettek magatoknak egy normális gépet.

(#50) TeeBee73 válasza Bandit79 (#20) üzenetére


TeeBee73
addikt

"régen az autóskártyákban is a fekete autó volt a legjobb"
A halottaskocsi mindent vitt. ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.