Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hallador


hallador
addikt

Jól hangzik.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#2) PELLE


PELLE
tag

Az oldal.
[link]

(#3) fatpingvin


fatpingvin
őstag

tetszős, de elég drága :D mindenesetre szimpi hogy van ilyen.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#4) Fjoe


Fjoe
tag

Jónak tűnik, meg az ára is ;)
Viszont lehet csak én vagyok régimódi, de a cikk bevezetőjében említett egyéb komponensek házilagos cseréjére első körben azt hittem, hogy lehet esetleg procit vagy videokártyát is cserélni ebben a notiban. Ehhez képest durva, hogy 2021-ben már annak is örülni kell, hogy memóriát, ssd-t meg akksit lehet cserélni egy notebookban, illetve ezt ki kell külön emelni.

(#5) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

1945 dollár?! Ezeknél elmentek otthonról?
Ez a baj hogy a Linux laptopok mind kurv@ drágák. Miért nem lehet értelmes áru Linux notit kiadni?

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#6) Reggie0 válasza GreenGoblin (#5) üzenetére


Reggie0
félisten

Mar minden normalis laptop ennyibe kerul, akar linux akar nem.

(#7) moleculez válasza GreenGoblin (#5) üzenetére


moleculez
veterán

Vehetsz olcsóbb laptopot, radobhatod ugyanezt a Linuxot, konfigolod egy fél délután alatt azt ugyanitt tartasz💁‍♂️. Nah ha ezt dobozból kivéve akarod elérni akkor azt meg kell fizetni...

Amúgy nekem is tetszik a dolog, és egyre inkább érik, hogy belakjak egy Linix lapost végre, és nem csak VM-en használjam.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8) GreenGoblin válasza moleculez (#7) üzenetére


GreenGoblin
tag

Igen úgy tettem ezidáig ahogy írtad az elején de aztán vagy működik valami és kompatibilis vagy sem.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#9) moleculez válasza GreenGoblin (#8) üzenetére


moleculez
veterán

Igen, az az érdekes, hogy core concept ellenére (kakukkosórán is elfut) van létjogosultsága ezeknek a built for Linux cuccoknak. Főleg akkor ha szeretnének nagyobb tömegeket megcélozni.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) icp1970


icp1970
senior tag

Szimpatikus hír. Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.