Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LámaZ


LámaZ
addikt

Árcédula?

Legyen minden jó!

(#2) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

Ha bootolható, akkor érdekes lehet. Egyébként külső tárhelynek jó egy vinyó is, azon nincs annyi adatforgalom naponta, hogy kijönne a lényeges sebességelőny.

(#3) tecsu válasza Mikeee89 (#2) üzenetére


tecsu
addikt

Persze, mert tudod, hogy lassú és ezért kevésbé használod. Ez végre egy normális adattároló.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#4) Robert07 válasza tecsu (#3) üzenetére


Robert07
aktív tag

Van benne valami, de en egy halozatra kotott RAID1 tombot hasznalok adattarolasra, egyedul a steam library van egy RAID0 tombon a gepben es az oprendszer egy SSD-n, de filmekhez, kepekhez es zenehez boven eleg meg a gigabit is.

(#5) pomorski válasza tecsu (#3) üzenetére


pomorski
őstag

"Persze, mert tudod, hogy lassú és ezért kevésbé használod." - Lehet, hogy az, én mindenesetre külső adattárolónak nem tervezek ssd-t egyelőre. Jó lesz a gagyi usb3.0-ás WD My Passport Ultra is. Az ssd jobb helyen van a gép belsejében a raid0 tömbben (egy másik ssd társaságában).

(#6) #72042496 válasza pomorski (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én külső HDD-n tartom a fontos adatok másolatait (plusz a nagyon fontosak megvannak egy másik gépen is), illetve arra szinkronizálok bizonyos időközönként, hogy minden meglegyen még egy helyen. Ilyen célra valahogy nem mernék SSD-t használni, pedig a gépben csak az van.

Ha valakinek egy közepesen nagy de gyors külső meghajtó kell amit gyakran használ, akkor jó lehet egy ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#7) P.e.t.ya. válasza LámaZ (#1) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Én is azt kerestem, de valahogy nem bukkanok rá még most sem :F

(#8) pomorski válasza P.e.t.ya. (#7) üzenetére


pomorski
őstag

Barátodba beírod, hogy "adata sc660 price" és az első találat épp ez lesz. (Tudom, mindjárt fogod írni, hogy neked nem a barátod....)

(#9) P.e.t.ya. válasza pomorski (#8) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Teljesen jogos válasz, kellemes megnyilvánulásban is hoztad létre. Itt kérem semmi probléma, csak nekem az egész hírből hiányzott még, hogy kerek legyen az egész.

(#10) King Unique


King Unique
titán

Ezek is pofásak, de nekem formára a Samsungok jobban tetszenek. Viszont az SE730 legalább már USB 3.1 Gen 2. Igaz, a szimpla mSATA (SATA III) alapú SSD limitálja a sebességét... fullosan pl. a Sandisk | Lacie féle megoldások tudják kihasználni.

Amúgy adattárolásra még kicsit luxus egy ilyen cucc, de pl. OS-t futtatni ideális. Én egy ilyet pakoltam össze és Linux & Windows fut róla.

[ Szerkesztve ]

(#11) Kékes525


Kékes525
félisten

Nekem 4tb-os külső SSD-ék kellenének elfogadható áron (50 ezer alatt). Azonban ez még messze van. Sajnos.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#12) jorgoszka válasza Kékes525 (#11) üzenetére


jorgoszka
tag

Hidd el, sokunknak.

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#13) Kékes525 válasza jorgoszka (#12) üzenetére


Kékes525
félisten

Elhiszem. 2020 körül talán már lesz.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#15) Friczy válasza pomorski (#8) üzenetére


Friczy
senior tag

Igen, aztán megtalálod, hogy "A termékek hivatalos listaárai egyelőre sajnos nem ismertek."

Igazából én se értem, ha egyszer marketingcikk - erősen annak tűnik - akkor miért hagyják ki a marketing szempontból egyik legfontosabb paramétert a bejelentésből?

(#16) LámaZ válasza kalifa777 (#14) üzenetére


LámaZ
addikt

Az olcsó, mindig az olcsó...

Legyen minden jó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.