Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Nagyon tetszik, de azért az írás és olvasási sebességekre kíváncsi lennék.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#3) SirRasor válasza Enszuke (#2) üzenetére


SirRasor
őstag

Hát azért annyira még ne rohanjunk előre, a kingston nemrég jelentette csak be a 32 GB-os pendriveját.
Amúgy nagyon fasza, bár úgy hatásosabb lenne a kép, hogy egy emberke tartja a tenyerében, mert úgy látszik igazából mennyire picike. Már a 160-as WD Passportom is akkora, hogy a tenyeremben épphogy elfér és az ehhez képest nagy a 2,5"-ös méretével.

Make Love not war!

(#4) Raymond válasza SirRasor (#3) üzenetére


Raymond
félisten

32GB pendriveok mar vannak reg. Sot az aruk is lement eleg rendesen. Peldaul:
€68,90 €73,90 €87,90

A 64GB most az ujdonsag de mar az is van €134,90 aron.

Szoval tenyleg nem a legjobb vetel ez manapsag. Talan meg ha a 120-as disk lenne benne ugyanezen az aron akkor kibirna 1 evet a piacon. De az sem biztos.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#5) SirRasor válasza Raymond (#4) üzenetére


SirRasor
őstag

Jah bocs PH-ból indultam ki, tegnap vagy tegnapelőtt láttam azt új cikket arről a 32 GB-osról, de akkor mind1.

Make Love not war!

(#6) paix válasza Raymond (#4) üzenetére


paix
tag

haverom hívott a múltor, hogy ismerősei hoztak neki kínából egy 240 Gb-os (!) pendrive-ot. Nem akartam elhinni.. Később kiderült, hogy a félelmem jogos volt. Pár file felmásolása után szétesett a fájlrendszer..

(#7) mephi666


mephi666
nagyúr

azért ehhez a 160gigás cucchoz nem olyan rossz az a durván 23-24ezres ár... főleg, hogy ha hozzávesszük, hogy ennél jóval kisebb pendrive-ok többe kerülnek...

apropó: anno milyen áron indultak a pendrive-ok? a mostani árakhoz képest a 32megás is csillagászati összegbe került :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) Raymond válasza mephi666 (#7) üzenetére


Raymond
félisten

Csak ez nem 160 hanem 60 gigas.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#9) mephi666 válasza Raymond (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, sorry... korán volt még, jól elnéztem :) de akkor sem rossz... 60g és 5mm x 50mm x 80mm... simán beleférne akár egy telefonba is...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) marcias válasza Raymond (#4) üzenetére


marcias
őstag

Az a helyzet, hogy ez már nem sokkal nagyobb egy pendrive-nál... könnyű, elfér a zsebedben, stb.

Steam: marcias88

(#11) ^Clown válasza marcias (#10) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem rossz megoldás ez annak, aki nem akar sokkal többet kifizetni egy 64Gb-os pendrive-ért. Nekem tetszik, ingzsebben simán elfér, mi kell még? :)

(#12) img


img
csendes tag

Nem tudja vki, hogy honnan lehet beszerezni?
Melyik cég forgalmazza a Buffalot?

(#13) 1010


1010
őstag

hat a firewire 800 mintha nem is letezne

szep rajta ahogy a feny megcsillan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.