Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Jók ezek, csak szerintem még mehetne lejjebb az áruk... No, de végül is a hordozhatóságot meg kell fizetni :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) negyedes


negyedes
addikt

Elso ranezesre olyan mint egy melegszendvicssuto. :DD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#3) Móci


Móci
addikt

Nem rossz cucc ez, pláne, hogy külön táp nélkül is lehet vele írni!
Az ára meg annyi, amennyi, persze lehetne nyugodtan olcsóbb. :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Én meg inkább ilyenekkel nem írogatnám a fontosabb adataimat. De külsőre mondjuk pofásak, bér tényleg, hogy inkább a konyhába tudnám elképzelni mint a szobába a gép mellé. :D

<-ƘƘ->

(#5) Symbio válasza Kendek (#4) üzenetére


Symbio
senior tag

Nem is az atombiztos archiválok a célközönség, hanem a netbook mellé, hogy kiírj egy zenét vagy filmet, fénykép lemezt a nagyinak és ehhez ne kelljen szekrény nagyságú ketyere.
De a piac majd eldönti. Ha kell, akkor gyártják, ha nem, megy a kukába

(#6) Alex91 válasza Kendek (#4) üzenetére


Alex91
félisten

Oszinten? En mar szivem szerint semmit se irnek ki. Gagyi lett mara az egesz...
Szallitasra flash, vagy mobil HDD, tarolasra meg NAS.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#7) twollah


twollah
nagyúr

Pioneer belsore tippelek.

(#8) Ari18 válasza negyedes (#2) üzenetére


Ari18
őstag

Nekem is pont ez jutott az eszembe :DDD Tetszik, hogy nem kell táp csak egy USB :K

(#9) IRON STORM válasza twollah (#7) üzenetére


IRON STORM
őstag

Még nem biztos, de valószínűleg Mediatek chipsetes saját gyártmány.

Csak a TDi!

(#10) yankee


yankee
tag

Jó jó, de hol lehet itthon LiteOn terméket kapni?

"A tapasztalat olyan dolog, amit nem lehet megvásárolni" -Oscar Wilde-

(#11) KicsiUbul válasza Symbio (#5) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Meg nem elhanyagolható, hogy olvasni is tud. Használok a subnotim mellé egy hasonlót, és 10 ből 9szer olvasok vele. Igen hasznos tud lenni.

Értem én...

(#12) Kobe


Kobe
veterán

nem feltétlen életképes megoldás, inkább blu ray lenne, vagy valami, na de a bluray beindulása után pár évvel is alig lehet hallani az árak csökkenéséről vagy az eszközpark bővüléséről.
Flash driveok tényleg előnyösebbek, és nem utolsó sorban kényelmesebbek, és fejlődik az ssd is, de tényleg jó volna már egy vérfrissítés az optikai meghajtók piacán.

(#13) KicsiUbul válasza Kobe (#12) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Amíg a szoftverek jó 90% át optikai lemezen kapja az ember, addig életképes marad szerintem. A Blue ray meg lehet kihal addigra, mire lecsökkenne az ára a "nép" szintjére.
sőt, mikor én vettem a külső írómat, azon is bosszankodtam hogy nincs miből válogatni :(

Értem én...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.