Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hebry


Hebry
senior tag

Elég nehéz dolga lesz a mostani felhozatallal szemben.
Tovább nehezíti a terjeszkedését a csak saját hálózaon belülről megszerezhető játékok.

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

úhr isten...minek ez? valakinek nagyon sok a fölös pénze hogy ennyit ad fejlesztésre a semmiért:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

ez így ránézésre nagyon vérszegény... :S habár ha 10-20ezres árkategóriába teszik, lenne rá talán kereslet...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Zsoccc


Zsoccc
senior tag

A jó "öreg" Phantom jut a gépről eszembe. Egyébként a brazil megjelenésből ítélve, nyílván azokat célozza meg akik kevesebb pénzt tudnak áldozni a játékokra.

(#5) eddie17 válasza Sirandrish (#2) üzenetére


eddie17
addikt

Talán a fejlődő országokba jól jöhet, aki játszani akar. Nem véletlen, hogy Brazíliában jelenik meg, ott sok a nem gazdag:)
Bár itt kicsit ellentmondásos, hogy 3G-n keresztül lehet leszedni a játékokat.

(#6) Viktor77


Viktor77
titán

"ennek következménye képen olcsó régebbi címeket..."

De milyen régebbi címeket? Amik más konzolon vagy PC-n megjelentek? Vagy hogy?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7) Zsoccc válasza Viktor77 (#6) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Sonic Adventure, FIFA 09, Need for Speed Carbon, Prey, Crash Nitro Kart, Quake.
Hirtelen ezeket találtam amik elérhetőek lesznek rá. Mindjárt bővítem a hírt, hogy milyen játékok lesznek rajta előretelepítve.

(#8) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Engem még az érdekelne hogy majd min táraolja a gameket? vinyon? és ha megtelik? töröld le azt amiért fizettél?

eddie17: persze tudom én , nemhiába nem eu premierről beszélünk de szerintem ez akkor is nagyon kevés..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Viktor77 válasza Zsoccc (#7) üzenetére


Viktor77
titán

Oké, de milyen változatok? Sonicból pl. van egy halom gépre port, FIFA-ból még több gépre. Nem értem, hogy most akkor Zeebo portokat kapnak a vásárlók (bár nem hiszem, hogy átiratokkal foglalkoznának), vagy pl. Sonicból kapnak egy Megadrive-os verziót? És ha igen, akkor emulálni fogja az MD-t?

Nem értem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#10) nrgia


nrgia
őstag

Ismerkedni a játékok világával...erre külön gépet csinálni... :))

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#11) Zsoccc válasza Viktor77 (#9) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Sonic Adventure nem volt MD-re. Egyébként ahogy elnézem a címeket ez mind PC-n is elérhető játék.

(#12) Viktor77 válasza Zsoccc (#11) üzenetére


Viktor77
titán

Csak a példa miatt írtam.

Akkor ez gyakorlatilag egy 530Mhz-es PC lenne?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#13) Vicoo


Vicoo
senior tag

Amennyibe ennek a sz.. ööö gépnek a fejlesztése került,abból lehet inkább csúsztatni kellett volna a Sonynak, hogy engedélyezzék a PS1 gyártását, természetesen licenszelve. Arra kissé több játék van.

(#14) Sirandrish válasza Vicoo (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

nembiztos hogy 2009ben a PS1 még annyira kellendő lenne

csodálkoztam is hogy eddig a PC-s részen volt

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) Zsoccc válasza Sirandrish (#14) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Átdobtam a konzolokhoz, itt talán több keresnivalója van.

(#16) Sirandrish válasza Zsoccc (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

jahjha...sejtettem...csak az a baj hogy itt negyedannyi érdeklődő sem lesz:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) sekli


sekli
addikt

Na, ez pont egy erősebb PDA specifikációjával megegyező cucc... :DDD

(#18) PHM válasza Zsoccc (#4) üzenetére


PHM
addikt

Nekem is azonnal a Phantom ugrott be.
Ne legyen igazam, de szerintem ez a konzol is hasonló sorsra fog jutni.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#19) Vicoo válasza Sirandrish (#14) üzenetére


Vicoo
senior tag

Ez a gép mivel jobb nála? Ha erre van kereslet (?) akkor arra is lenne,viszont annak nem kell marketing sem, és játék is van hozzá .

(#20) RepeatSector válasza sekli (#17) üzenetére


RepeatSector
senior tag

amugy nekem volt htc blue angel-em proci 588mhz 128mb ram na ez pda

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.