Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekes lépés lenne, ugyanis a headset adapter annyival kényelmesebb, hogy azon lehet a hangerőket állítani.

Live-Die-Respawn

(#2) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

PC-hez használható wireless receiver is várható. Bár lehet ez nem akkora durranás, hogy E3 mutogatják majd.

(#3) Shatterstar


Shatterstar
aktív tag

Pont azt változtatják meg ami szerintem a legjobb az XO-ban :U Az első dolog amit már a hivatalos start után cserélni kellett volna az az alapgép fertelmes dizájnja! A méretéről nem is beszélve ami kb a duplája a PS4-nek. Talán jövőre már képesek lesznek előállni egy Slim változattal...

Why are you wearing that stupid man suit?

(#4) oriic válasza Shatterstar (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"A méretéről nem is beszélve ami kb a duplája a PS4-nek."

Ez miért baj? Így még jobb is a hűtése mint a Sony konzoljának.

Live-Die-Respawn

(#5) Shatterstar válasza oriic (#4) üzenetére


Shatterstar
aktív tag

Felőlem lehet akkora mint egy VHS lejátszó, csak akkor rittyentsenek neki valami fasza dizájnt mint anno az X360 Slim-nek volt és onnantól nem érdekel. A normál hűtést lazán meg tudnák oldani egy PS4 méretű gépben, csak erre úgy tűnik még nem jöttek rá a "kiváló szakembereik".

Why are you wearing that stupid man suit?

(#6) tDr1v3r válasza Shatterstar (#5) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szerintem teljesen jó a design.

A PS4 hangos míg az XO szinte néma kussban van, ezt azért vedd figyelembe. Jó, persze nyilván a nagy méret mellé társult a külső táp is, de akkor is... valamit valamiért.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#7) Shatterstar válasza tDr1v3r (#6) üzenetére


Shatterstar
aktív tag

Nekem csak azzal van a bajom,hogy túlságosan robosztus és szögletes a gépház. Ebből azért egy keveset lefaraghatnának és az még nem lenne túl nagy probléma szerintem :)

Why are you wearing that stupid man suit?

(#8) tDr1v3r válasza Shatterstar (#7) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ízlések és pofonok, nekem nagyon tetszik, egy házimozi erősítő mellett kifejezetten jól néz ki szerintem. A PS4 túl gamer nekem, tévé vagy vászon alá nem tudom elképzelni de oldalára állítva nagyon jól néz ki egy monitor mellett.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9) Bloksma válasza CsonkaImo (#2) üzenetére


Bloksma
aktív tag

Én is azt várom. Másfél hete vettem ilyen kontrollert PC-hez, nekem nagyon tetszik.

(#10) dunc


dunc
nagyúr

Szerintem 2-3 TB gép volna előrelépés, a pad szinte tökéletes, slimre nem vágyom. :U

(#9) Bloksma PC re legjobb pad, és slim kábelt vettem hozzá! (így nem is zavaró)

[ Szerkesztve ]

(#11) CsonkaImo válasza Bloksma (#9) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Jelenleg Xbox 360 wireless controllert használok a PC-s vevőegységgel, azthiszem 7 éves a pad. Sajnos az elemtartója nem illeszkedik már rendesen, így gyakran jelez lemerülést, és el is dobja magát. Viszont most már megvárom a One controllerjét.

(#12) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

A Steam Controller megjelenéséig kihúzom a kopott 360 félével, utána meg értelmét fogja veszteni ezek a régi módi controllereknek a használata, hihetetlen hogy 10+ év alatt semmit nem tudtak rajtuk fejleszteni a dpad csiszolásán kívül.

[ Szerkesztve ]

/s

(#13) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ez az, csiszolgassák csak még szépen és a végén dobják ki PC-re is!

Egyébként a ONE contoller-ének nem kellett volna már megjelennie PC-re, vagy csak wireless nincs még?

(Nekem PC-s wireless 360-as van és eddig a legjobb amit eddig használtam.)

(#14) oriic válasza SunMount3r (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kábellal már jó ideje lehet használni PC-n is a One kontrollerét.

Live-Die-Respawn

(#15) Dexar007


Dexar007
veterán

A ps4 is kaphatna egy ujat,mert a jelenlegi kb hulladek kategoria. Nalam eddig 3/3 ami hibas es/vagy hasznalhatatlan lett. Az,hogy mindegyiken elszakad a gumi,nem ujdonsag,de amikor az egyiken ragad az r1 a masikon az r2 a harmadikon az l1,az mar kezd vicces lenni.

Give me your cum,bull!

(#16) szarvasbogár válasza Dexar007 (#15) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Jól kifogtad őket:D

(#17) falijja válasza Dexar007 (#15) üzenetére


falijja
őstag

Nekem is ragadt az r2....hulladék kategória és a formája sem az igazi..egyik lényeges pont ami miatt váltottam one ra... :K

(#18) szarvasbogár válasza falijja (#17) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Nekem is a kényelem miatt szimpibb(ps). így volt az előző gennél is igaz az elég kicsi volt de még mindíg jobban kézbe esett mint a 360 recsegős buflákja:D haver meg pont az ellenkezőjét érezte, jót röhögtünk egymás nyűgén:)

[ Szerkesztve ]

(#19) oriic válasza Dexar007 (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A PS 4 joy-nál nekem a legbrutálisabban szánalmas dolog az a szó szerint szétporladó analógok...Ezt hogy engedhették legyártani?

Live-Die-Respawn

(#20) szarvasbogár válasza oriic (#19) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Ez mondjuk tényleg igaz:(

(#21) tDr1v3r válasza oriic (#19) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Gondolom hasonló rubber anyag is ugyanígy kopna. Sima designbeli rossz döntés.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#22) oriic válasza tDr1v3r (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a 4. asztali PS konzol, ennyi idő alatt kitalálhattak volna már valamit. ( mondjuk korábbi PS-eknél nem nagyon hallottam ilyen gondokról.)

Live-Die-Respawn

(#23) TazLeacher válasza oriic (#22) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A PS3-as nem kopott, cserébe sok visszajelzés volt vele, hogy "kemény". De inkább legyen kemény, mint rohadjon le 3 hónap alatt...két dolgot várok az E3-tól: bejelentik a Slim PS4-et, és bejelentik, hogy hozzá már olyan kontrollert adnak, ami nem rohadt. A többi nem érdekel...ha a MS képes egy dugó miatt kiadni új kontrollert, akkor a Sonynak is illene a rohadás miatt.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#24) tDr1v3r válasza oriic (#22) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Más anyaghasználat volt az előző kontrollereknél.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#25) lmno válasza wjbhbdux (#12) üzenetére


lmno
őstag

És ez miért is lesz jó? Egy touchpadet simogatni :)
Az enyhe túlzás hogy nem fejlesztettek, lásd a One kontrollerét.

(#26) tDr1v3r válasza lmno (#25) üzenetére


tDr1v3r
veterán

justmasterracethings, meg buzi konzolosok

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#27) big-J


big-J
őstag

Na ne már, sikerült továbbfejleszteni a $100milkó kontrollert? Mennyi lehetett? :C

(#28) Televan74


Televan74
nagyúr

Én ma kaptam meg a XO kontrolleremet(PC -hez). És ma jön a hír hogy lesz új! :Y

Elemmel mennyit bír? Aksit és töltőt lehet és érdemes venni hozzá? :U

Szerk.:
Vagy olcsóbb egy garnitúra aksis elem. ;]

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#29) oriic válasza Televan74 (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC-nél lényegtelen lesz az újítás amúgy is.

Live-Die-Respawn

(#30) Televan74 válasza oriic (#29) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nekem bőven megérte 11990 Ft ért.Nem panaszkodom. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#31) alevan válasza wjbhbdux (#12) üzenetére


alevan
őstag

Mégis miért jobb a Steam kontroller? Tükrözték az XBOX kontrollert (már ami az analóg karokat és D-Padot illeti), az egyik analóg kar érintésérzékeny (majd meglátjuk mennyire lessz használható). Ja, a D-Pad valszeg annyira használható lessz, mint az X360 kontrolleré. Vagyis nem nagyon. Illetve jól néz ki képeken. Várom érvelésed.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#32) lmno válasza Televan74 (#28) üzenetére


lmno
őstag

Van hozzá play & charge kit 6-7 ezerért talán.
Amúgy pc-hez szerintem nem nagyon kell, mert elég egy usb kábellel összekötni, úgyis közel ülsz hozzá.

(#33) Def26


Def26
félisten

Állítólag ez egy tökéletes kontroller. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34) gianni85 válasza Def26 (#33) üzenetére


gianni85
veterán

Egyébként az, csak drága (play&charge kittel és headset adapterrel)

(#35) oriic válasza Def26 (#33) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem jobban bejön amúgy a One kontrollere mint az Xbox 360-é. Az Xbox Classicéról nem is beszélve. :D

Live-Die-Respawn

(#36) Def26 válasza oriic (#35) üzenetére


Def26
félisten

Nekem nem. A téma alapján az a kép illetve cikk jutott eszembe, amikor majornelson fényezte a makkot one kontrollerre. :DDD Mennyi pénz és idő illetve több mint 500db prototípus kellett ehhez, ehhez, ami a kezemben nyeklik-nyaklik. Olyan érzésem volt, mintha semmi "anyag" nem lenne benne.

Remélem ősszel mire megveszem a forza 6 bundle gépemet már az új kontrollert kapom hozzá. ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37) oriic válasza Def26 (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hányadik Xbox One-od lesz ez már? :DDD

Live-Die-Respawn

(#38) Def26 válasza oriic (#37) üzenetére


Def26
félisten

Harmadik. Egyébként egyikkel sem volt bajom (kopp-kopp), csak ez a kontroller.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#39) lmno válasza Def26 (#38) üzenetére


lmno
őstag

Pontosan mi a bajod vele?

(#40) Def26 válasza lmno (#39) üzenetére


Def26
félisten

"a kezemben nyeklik-nyaklik. Olyan érzésem volt, mintha semmi "anyag" nem lenne benne." [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41) falijja válasza Def26 (#40) üzenetére


falijja
őstag

Pedig a ps4 joya után rendes isten megváltása... :K

(#42) Def26 válasza falijja (#41) üzenetére


Def26
félisten

Örülök, hogy tetszik. :) Érdekes amúgy, hogy a Te kontrolleredről semmilyen mértékben sem jön le a gumi.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43) Dexar007 válasza Def26 (#42) üzenetére


Dexar007
veterán

Majd le fog. ;]
En is azt hittem,hogy az enyem nem lesz erintett,mert egy ideig nagyon jol birta,aztan: ,,hopp egy kicsit fenyes lett." ,,hopp,most mar nagyon fenyes" ,,hopp mintha elengedett volna alatta a ragaszto" es vegül ,,hopp van rajta egy kis lyuk" ami szep nagy lyukka valtozik idovel. :DDD

Give me your cum,bull!

(#44) falijja válasza Def26 (#42) üzenetére


falijja
őstag

Igen mert én a kezdetektől freak-al használtam...pont az analógok formája miatt.. :) egyébként ragadt is az egyik ravasz még mikor új volt de egy kis WD40 megoldotta, és utána egyszer sem ragadt... :)

[ Szerkesztve ]

(#45) KisDre válasza tDr1v3r (#8) üzenetére


KisDre
senior tag

" PS4 túl gamer nekem"

Hogy nézzen ki egy game konzol ha nem gameresen :) Persze az MS VHS-e tökéletesen megfelel ilyen (multimédiásabb) szempontból mint amit le is írtál. De amennyire tudom nem ez a gyakoribb

[ Szerkesztve ]

KisDre.artstation.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.