Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Giovan! válasza Pingüino (#36) üzenetére


Giovan!
addikt

Inkább te ne túlozz. Van másnak is Store-ja, meg ökoszisztémája, és nagyon jól fenn tudják tartani kevesebb pénzből, úgy, hogy hasznuk is van rajta. Semmi, azaz semmi nem indokolja a felárat.

Nézz akkor utána, mennyit kér a Valve, a Google, a MS vagy a Sony a saját boltjaiban. Egyszerűen az indokolja ezt az árat, hogy a fejlesztők döntő többsége elfogadta ezt a helyzetet, mert még így is megéri nekik (tudod, kereslet-kínálat), kivéve persze az Epicet és a vele sorsközösséget vállaló cégeket. Ha nem lenne elfogadható a fejlesztőknek és nem fejlesztenének ezekbe a boltokba, akkor levinnék a sápot, mint azt az Apple is megtette a kis fejlesztőcégek esetén.

Az okokat meg leírtam már nem egyszer, ha nem fogod fel, nem leszek papagáj, hogy ismételjem magam.

Igen, arra mondtam én, hogy nevetséges arra hivatkozva aggódni az Apple szabályai miatt, hogy nem lesz majd a termékeire alternatíva az okostelefon-piacon, mert semmiféle adat nem támasztja alá ezeket a félelmeket. Szóval akkor van egyébb is, vagy ez ennyi volt?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.