Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #79335424


#79335424
törölt tag

Ha jól értem, akkor ez egy powerbank, egy 64GB -os flash, és egy "okosrouter" kombinációja, erős kompromisszumokkal. Hááát... Ha a háromból bármelyik rendelkezésre áll, akkor a másik kettő beszerzésével sokkal több szabadságot kapunk.

(#2) Keem1 válasza #79335424 (#1) üzenetére


Keem1
addikt

Nekem is kb. az volt az érzésem, mint a négy évszakos gumi. Jó télen is, jó nyáron is, de egyikre se az igazi.
A kezdeményezés jó, egy ilyen eszközre volna is igény, de - pláne a Kingstontól - ez kevéske így.

30 rongyért bele kéne férnie:
- fullosan konfigurálható routernek
- fullosan konfigurálható NAS-nak
- bármit az USB-re köthetsz (nyomtató, modem, fűnyíró, szakállnyíró, ...)
- net osztás bármiről bármire (wifiről wifire, ethernetről, usb modemről, telefonról)
- plusz legalább 1-2 LAN luk

Sokat akarok? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) #79335424 válasza Keem1 (#2) üzenetére


#79335424
törölt tag

Fogom a Tomato -s routeremet, rászigszalagozok egy 12V outputos powerbankot, meg egy SSD -t, USB - Sata adapterrel és ennyi. 4xGigabites Lan, 2,4 és 5GHz párhuzamos dual channel Wifi, Transmission, MiniDLNA, USB 4G modem támogatás, SMB, FTP, SSH, QOS támogatás stb, stb.

(#4) azbest


azbest
félisten

Nem túl kreatívak az elnevezésekkel, a korábbi generációs sd kártya olvasójuk is MobileLite G3 volt, csak nem wireless :)

(#5) -=MrLF=- válasza Keem1 (#2) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Ez nekem is bejönne! + belső 2,5" SSD hely, + belső 3G, esetleg LTE modem
Nincs több kívánságom ;]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#6) Akos1994


Akos1994
aktív tag

Régebben ebay-en láttam usb/sd card+wifi+powerbank funkciójú eszközt, 10k alatt kicsivel, most megint eszembe jutott, hogy kéne egy ilyen, csak nem ilyen horror áron, de hiába keresem, nem találom, vagy nem hordozható (nincs akksi) vagy usb/sd bemenet hiányzik..
Valaki nem tudja esetleg hogy keressek rá?

(#7) elszabi válasza Akos1994 (#6) üzenetére


elszabi
tag

pont ezekkel a szavakkal :) aztán, ha megvan a pontos típus, akkor lehet arra külön, hátha van jobb áron másnál.

sd reader wifi power bank

(#8) tvamos


tvamos
nagyúr

Nekem tetszik ez a cumo, csak a belso tarhely nagyon karcsu. (Plane ennyi penzert.) Jo lenne meg egy gomb, ami az SD tartalmat lementene a belso tarhelyre automatikusan.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#9) gergejly


gergejly
aktív tag

"Az élet mindig drága"

-Bruce Willis

:R

(#10) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Ez kezdeményezésnek még csak-csak, de már a harmadik gen. és még mindig hatalmas kompromisszumokat kell kötni, igen magas ár mellett.
Idő kell ennek is, hogy kiforrja magát de az ötlet jó. Csak várjuk ki, míg valami használhatót, használható áron a piacra dobnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.