Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolfman


wolfman
veterán

A hitman első (az igazi első) részét tisztelhetnék meg egy remake kiadással, de PC-re is.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#2) petison válasza wolfman (#1) üzenetére


petison
tag

Jaja. + A silent assassin-t is.

Ha egyszer sok pénzem lesz, felülök a biciklire....

(#3) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Az Absolution sok szempontból az egyik legjobb rész szerintem a sorozatban, ráadásul szépen öregedett minden téren, technikailag is (ez utóbbi mondjuk azt is jól mutatja, hogy mekkorát lassult a fejlődés az elmúlt években), tökre nem kell felújítani szerintem. A Blood Money viszont már tényleg alaposan benne van a korban, abból jöhet egy felújított kiadás ezzel az új motorral.

[ Szerkesztve ]

(#4) kikikirly válasza Fitzgerald (#3) üzenetére


kikikirly
senior tag

Igazat szóltál,Szívemből szóltál.Absolutionbe állatira bejön hogy a lopakodás is király,és az akció is baromi látványos.És a harcrendszer is működik használd bármelyik módszert is,sőt simán lehet kombinálni a kettőt.Ez egy hatalmas plusz pont a játéknak.Egyébként ugyanezt tudja a sokat szidott Mafia 3.Tény hogy nem lett tökéletes, viszont a harcrendszert ott is sikerült királyul megcsinálni.

GHR Wildlands-el pont ez a bajom, amíg lopakodsz nagyszerűen működik a system, viszont ha átváltasz akcióba,mintha büntetné a játék, szinte másodpercenként eltalálnak, csinálhatsz akármit. :O

[ Szerkesztve ]

(#5) macskabenzin


macskabenzin
csendes újonc

Ez remek hir, remenykedtem regota abban, hogy kiadjak ps4-re is az Absolution-t, mert ez pont kimaradt az elozo generaciobol. Cool!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.