Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Hát azt se tudom ki ö:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) KillBorn


KillBorn
senior tag

Ha nincs benne olyan szintű verekedés mint a Batmanban, esélye sincs. Márpedig sem az előtt, sem az után nem volt olyan verekedés játékokban mint abban van. Ebben sem lesz.
Amúgy a Rocksteady munkáját nem lehet "utánozni". Évente ha 2x van egy annyira profi játék.

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#3) Vinyard# válasza KillBorn (#2) üzenetére


Vinyard#
aktív tag

Deadpool nem is szokott verekedni, ő kaszabolni szokott. Eléggé fura lenne, ha ebben a játékban Batman módon elkezdeni ütlegelni mindenkit. :Y

(#4) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Hogy fogja az a pizzát elcsócsálni ? :DDD

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#5) vinibali


vinibali
őstag

ki van gyúrva az öreg az biztos, nem finomkodtak a szálkával :D

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#6) Ryder62 válasza AS (#1) üzenetére


Ryder62
őstag

Én sem hallottam még róla ezidáig :DDD

(#7) zola0306


zola0306
tag

Megmondjam:nem fogja lekörözni Batmant.
Miért?Activision.
Ugyan az lesz a motorja mint a Wolverine-nak,csak ebben DeadPool fog ugra bugrálni.

Ha megtisztellek hogy írok neked elvárom ezt fordítva is!

(#8) Shatterstar


Shatterstar
aktív tag

Amit érdemes tudni DP-ról: [link]

Lövésem sincs milyen az a Batman játék mivel eddig csak youtube-on láttam belőle ezt-azt, mindenesetre nekem egy DeadPool ne a lopakodásról,taktikázásról szóljon hanem az esztelen kaszabolás és a folyamatos oltások tömkelegéről! Ó és persze némi gore is legyen mert anélkül nem is nevezhetnénk Dögkútnak a bácsit :DDD

Szerk: Egyébként a 2009-es Wolverine filmben szerepelt ez a karakter is bár hozzáteszem én részemről azt nem nevezném Deadpool-nak hanem csak simán Ryan Reynolds által játszott förmedvénynek ;]

Why are you wearing that stupid man suit?

(#9) Chapel válasza KillBorn (#2) üzenetére


Chapel
addikt

"Márpedig sem az előtt, sem az után nem volt olyan verekedés játékokban mint abban van."

Sleeping Dogs ;) ott még a környezetet is használhatod és több a kombó, de ugyan ez a verekedés rendszer.

Mondom ezt úgy hogy mindkét Batman is ott figyel a polcon és egy szóval összefoglalva: zseniálisankmocskosjójátékok :D

A Rocksteady szintjét aprólékosságban és kivitelezésben (profizmusban) szerintem most senki nem übereli, nagyon fel kéne kötni a gatyót ezeknek ha Batmant akarják szorongatni.

Csak álmodozom milyen lenne egy Crysis rész a Rocksteady keze által.... :O

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#10) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Most hallok róla először, kíváncsi vagyok mi lesz belőle.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11) KillBorn válasza Vinyard# (#3) üzenetére


KillBorn
senior tag

"verekedés" alatt a mozgások valósághűségére, a koreográfia folyamatosságára, természetesnek tűnőségére gondoltam:D Ha megoldják így kardozást még jó is kisülhet belőle, ha meg még át tudják ültetni a Deadpool világát is, (ami csak nem a ruhában, hasonló helyszíneken, és az ellenségek szerepeltetésében merül ki) na az lenne a legjobb. A Batmant csak mint profi megvalósítás, a minőség mércéje hoztam fel. Remélem a Deadpool fejlesztői is szem előtt tartják, és nem gyorsan összedobnak valami budgetet. Bár erre szerintem kicsi az esély.

Nekünk, és nekik is az lenne a legjobb ha ismét érkezne egy kiváló szuperhősös játék.

Ja a Sleeping dogs már közelített csak ott nagyon kellett figyelni (nekem legalábbis) a jó kombózásra, hogy szép mozdulatsorokat hajtsak végre:D

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#12) Vinyard# válasza KillBorn (#11) üzenetére


Vinyard#
aktív tag

Szerintem a költségvetésük sem olyan, mint akár az Arkham Asylum-é volt, szóval nem biztos, hogy érdemes lesz összeméregetni a kettőt. De nyilván, szuperhősös játékokban a 2 Bőregér a mérce.

Igazából szerintem nem a mozgásokon, kombókon fog múlni a dolog, hanem a hangulaton. Ha vissza tudják adni Deadpool frenetikus "személyiségét", akkor minden játékos szarrá fogja röhögni magát, aztán a francot fogja érdekelni, hogy picit darabos a mozgás. :DDD

Deadpool for president.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.