Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Valamint a képen igaz csak hátulról és egy bekapott ütés után oldalról, de Gon is megtekinthető a Hunter x Hunter animeből. :) Nagyon jó lesz már alig várom. :))

[ Szerkesztve ]

(#2) oriic válasza rdt89 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gon, Killua és Kurapica már szeptemberben bemutatkozott a játékban.

Live-Die-Respawn

(#3) rdt89 válasza oriic (#2) üzenetére


rdt89
addikt

Igaz, de akkor még én nem tudtam, hogy támogató karakter lesz, vagy válaszható harcos (Victory VS+-nál sok karakter csak segédként volt használható), de ezen a két képen egyértelművé vált. :R

(#4) oriic válasza rdt89 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem hittem volna hogy kihagyják mint választható karakter, ahhoz túl közkedvelt. :D Kíváncsi vagyok hogy az Ultimate/Rage formáját beleteszik-e. Pitou elleni végső harca talán az anime legepicebb része volt.

Live-Die-Respawn

(#5) rdt89 válasza oriic (#4) üzenetére


rdt89
addikt

Az biztos, hogy nagyon durva volt az a jelent és én is bízok benne, hogy belekerül az a forma, valamint a Dragon Ball karakterek Super részének formáit se vetném meg, nagyon érdekelne egy Goku Ultra Instinct forma és Cell mellett egy Jiren se lenne rossz. :D

(#6) oriic válasza rdt89 (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van potenciál a játékban, de egyelőre nem tudom hogy miben lesz annyira más mint anno a Victory VS+.

Live-Die-Respawn

(#7) rdt89 válasza oriic (#6) üzenetére


rdt89
addikt

Gondolom a költségvetését növelték ezért nem maradt exclusive, hogy megtérüljön az ára. A VS+ szerintem marha jó volt a rombolható környezetével és az eredeti japán szinkron hangokkal és ha ez a játék azon a recepten finomít akkor már első napos vásárlás. Titkon reménykedek a Boku no Hero karakterek felbukkanásában is akár DLC formában is.

(#8) Csozi


Csozi
csendes tag

Nagyon várom én is!

Kíváncsi vagyok, hogy kik lesznek még benne.
Nagyon sok kedvenc van, de Natsu még köztük lehetne!!
A FT tagok közül sok mindenki bele kerülhetne.

Nem csak a borítóképen néznének ki jól az “5-ök“

Luffy, Ichi, Natsu, Goku, Naru! :D Y

[ Szerkesztve ]

(#9) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Lesz open beta xbox-on?

(#10) saelin válasza oriic (#4) üzenetére


saelin
veterán

Nem mondod? :U :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#11) oriic válasza saelin (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hinnye ki jelent meg! #gonforever ;]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.