Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

Számomra az év egyik legjobban várt játéka.

Anno bejelentéskor bújtam a netet, hogy ki ez a Cuphead, egyszerűen annyira emlékeztetett egy régi mesekarakterre. Mostmár értem, miért :D

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) oriic válasza alevan (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mire gondolsz pontosan a hasonlosagnal.

Live-Die-Respawn

(#3) wolfman


wolfman
veterán

Egy Tom and Jerry játékot is el tudnék képelni ebben a köntösben

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#4) alevan válasza oriic (#2) üzenetére


alevan
őstag

A mondat végén kérdőjelet akartál írni? Ha igen, akkor:

Anno első trailernér annyira deja vu érzésem volt a karaktert és a bossokat meglátva. Mintha láttam volna már valahol őket.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#5) oriic válasza alevan (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyértelműen a Disney 1920-as, 1930-as éveihez kötődik stílusában a játék. Legalábbis én így gondolom:

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) pigster válasza oriic (#5) üzenetére


pigster
senior tag

Az interjúban ez el is hangzik.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#7) oriic válasza pigster (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Így még egyértelműbb a dolog. Én nem néztem végig az interjút... Köszi infót.

Live-Die-Respawn

(#8) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

A retro-rajzfilmes grafika (és animáció) mindenképpen egyedivé teszi, csodálkozom, hogy eddig ez másnak nem jutott eszébe, pedig kiváló alapanyag egy platform játékhoz. Ahogy elnézem marha nehéz lesz és főleg a bossfight-okra van kihegyezve, pedig egy Rayman stílusú pörgős ugra-bugra is jól illene hozzá.
Maga a címszereplő karakter nekem nem annyira jön be, szimpatikusabb ötletet is el tudtam volna képzelni rá mint ez a 'csészefejű izé'... :D De azért várós.

(Szívesen látnék ilyen platformerben mást is mondjuk a Kisvakond vagy a Kockás Fülű Nyúl stílusában tuti menő lenne nálam. :U )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.