Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Infernohun


Infernohun
tag

Dragon's Dogma online jöjjön már EU-ba plss.....:)

(#2) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nem kekeckedésből, de a tweetet és úgy értelmezem, hogy be szeretne jelenteni egy játékot idén, azt ettől függetlenül nem biztos, hogy idén meg is kapjuk.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3) oriic válasza Bad Pritt (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A félreértések elkerülése végett módosítottam a címet. :) Btw ettől függetlenül simán lehet hogy idén jön majd az új játék. Kérdés, hogy már több hónapja/éve dolgoznak rajta, vagy csak most kezdik el?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) Bad Pritt válasza oriic (#3) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Persze, pont ezért írtam, mert én pl nagyon megörültem neki, aztán láttam, hogy még csak bejelenteni akarja. :D
Van egy sanda gyanúm, hogy nincs még olyan anyaguk, amit megmutathatnának, mert akkor valami kis rövid teasert is csatolt volna mellé... :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) oriic válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez csak az ilyenkor szokásos teaser-elgetés (de szíp mágyár szó :D ). Bejelentem, hogy majd bejelentek valamit. ;] Aztán lehet hogy több tucat gameplay videó van már kész az elkövetkező hónapokra.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) james001


james001
veterán

Hát igen én jobban örültem volna egy olyan címnek hogy "Új Devil May Cry játék érkezik (nem az emós Dante-val)" ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7) sagem válasza oriic (#5) üzenetére


sagem
addikt

Aztán bejelentem, hogy elcsúsztatom a bejelentését annak amit be akartam jelenteni, mert még nem áll készen a bejelentésre, de addig is újból adok egy kis előzetes a majdani bejelentésből :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#8) rdt89


rdt89
addikt

Ha lesz új DMC örömkönnyekben fogok táncolni a főtéren meztelenül, vagy legalábbis nagyon fogok neki örülni! :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.