Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Hopkins95

Hopkins95
(őstag)

Inkább az XMG Fusion 15-ről lehetne hír meg teszt, amiről kb. 4 nap múlva lehullik a lepel. :U

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955

(#2) horppc

horppc
(tag)

Ezeket a cuccokat úgy tudom elképzelni, hogy mondjuk 14 col 5k felbontás, és adnak mellé egy usb3-as cintányérozó majmot, amit csak bedugsz, és 50% prociterhelés felett elkezd vadul cintányérozni.
És amig a vonaton a 3 cellás akku birja 25 percig, addig nagyon vadul cintányérozna.
Majd visszatennéd a hátizsákba.

Más értelmét nem látom.
mondjuk amióta van NV 10XX széria, azóta tényleg alkalmas játékra, de ki az az önnyomorító aki ilyenen játszik? Amikor pénze van annyi, hogy 2 helyen lehetne normális gépe.(otthon meg a vidéki nyaralóban)
Megy a munkába, aztán vezetés közben? Vagy bkv-n ? Vagy egyszerüen olyan az életkörülménye, hogy minden vagyona egy hálózsák, és csak ezt tudja benne kinyitni? 25 colos monitortól már nem tudna kijönni a hálózsákból.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=Ec486jU2Jn0

(#3) Medocsabi válasza horppc (#2) üzenetére

Medocsabi
(őstag)

Ezesetben nem neked készült.

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#4) Pugna válasza horppc (#2) üzenetére

Pugna
(kezdő)

A saját példámból kiindulva. Sokat utazok külföldre 1-2 heteket, de havi szinten. Szeretek pihenés képpen játszani. Nagy tv van minden hotelszobában, a kontroller meg elfér a táskában a laptop mellett. Miért ne vennék ilyen gépet? Ritka hogy 2 hétnél tovább vagyok 1 városban.

[ Szerkesztve ]

(#5) Szemétláda válasza Pugna (#4) üzenetére

Szemétláda
(junior tag)

Például mert a 144hz-es IPS, meg a 2070 is erős overkill a hotelekben lévő 1080p 60hz képernyők mellé. Ami alapvetően nem egy tragédia, de ilyen árért már az. Én például így oldom meg a hotelezéseket, kimaxolt ár/értékkel👇 ;]
:DDD

Ferrari, és Arsenal-drukker vagyok. Ugyanitt a bolti ár százszorosáért átvennék akár több kiló benzodiazepin-t.

(#6) cyberwarfare válasza Pugna (#4) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

Ez milyen munka? Érdekelne. :DD

(#7) horppc válasza Medocsabi (#3) üzenetére

horppc
(tag)

Az tuti :D

Mondjuk igen, meg mondjuk kamionvezető halálig, és a játékszenvedély az megvan stb. Jogos.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=Ec486jU2Jn0

(#8) Predatorr

Predatorr
(tag)

A Max-Q után már meg sem néztem a cikket. :) Biztos van, aki elhiszi, hogy gamer.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#9) Akula

Akula
(senior tag)

úgy néz ki, mint valami military rakétakilövő kontrollere

(#10) cyberwarfare válasza Predatorr (#8) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

Core 885-1080 - 1185-1305 (Boost) MHz 1215 - 1440 (Boost) MHz
Memory 12000 MHz 14000 MHz

Jelentős a különbség. De ha már szakértő vagy, akkor gondolom nem kell elmondanom melyik a max-q. Az is tetőzi, hogy nem fog annyira melegedni.

How knows? :U

(#11) MeszesKPT

MeszesKPT
(aktív tag)

Lapi? Nagyon cuki. :U

Kíváncsi leszek, hogy mennyire fog ez throttlingolni valós használat kozben.

(#12) Gabor tm válasza MeszesKPT (#11) üzenetére

Gabor tm
(tag)

Throttlestop majd segít :) Mondjuk ennyiért vegyen laptopot más... :D

Áldás, békesség, Túró Rudi mindenkinek!

(#13) nexplo válasza Szemétláda (#5) üzenetére

nexplo
(senior tag)

Ez már függőség :DDD

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#14) Dr. Akula

Dr. Akula
(nagyúr)

Miért batár 15.6"? Miért nem legalább 14, ha már a 12-t nem ismerik?

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#15) Dr. Akula válasza cyberwarfare (#6) üzenetére

Dr. Akula
(nagyúr)

És ez? :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#16) Prof válasza Dr. Akula (#14) üzenetére

Prof
(addikt)

viccelsz 15 colon jatszani nagyon kicsi, 17 col minimum nekem :K

"Yesterday is gone, tomorrow is not yet come. We have only today. Let us begin"

(#17) Dr. Akula válasza Prof (#16) üzenetére

Dr. Akula
(nagyúr)

Notebooknak meg a 15" a nagyon nagy. :)

(#18) andy19770128

andy19770128
(aktív tag)

2070 max q?????? inkább 1660ti az asus scar III ban

[ Szerkesztve ]

(#19) Predatorr válasza cyberwarfare (#10) üzenetére

Predatorr
(tag)

Max-Q jelentése: közelébe sem megy a gyárilag megadott értékeknek.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#20) Medocsabi válasza Predatorr (#19) üzenetére

Medocsabi
(őstag)

De jobban hangzik mint a "Minimum-Z" :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#21) buherka válasza horppc (#2) üzenetére

buherka
(addikt)

Ezeket a cuccokat úgy tudom elképzelni....

Itt abba is kellett volna hagynod a mondandód. :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#22) M@cika

M@cika
(őstag)

Láttam már ennél drágább laposokat is. :-) Amúgy én nem vagyok célközönség, gondolom ezért is az a véleményem, hogy laptop és játék viszonya pontosan ugyanaz, mint a feltartóztathatatlan ágyúgolyó és a ledönthetetlen oszlop esete.

Nasit a kis fehér medvének!

(#23) erer1000

erer1000
(őstag)

Csak szerintem fog cseszett gyorsan throttlingolni?

I7 + egy elég éhes GPU , és mellé az egyéb köret. Mindezt egy kb 1,8kg-os laptopba?

Nekem a HP Pavilon 15 laposomban az i5-8300H + 1050 , együtt nincs 100W se, de 2,2kg laptop , és bár nem throttol, de egy teljes terhelés alatt majdnem base clock-ig megy le

Sony Ericsson W200i->Tmobile Vairy Touch->Alcatel OT 806->Huawei ascend Y200->Nokia Asha 302->HTC ChaCha->Blackberry Q10->Blackberry Priv

(#24) Hopkins95 válasza erer1000 (#23) üzenetére

Hopkins95
(őstag)

De ennél az Intel közreműködött a tervezésben. A HP laptopoknak meg közismerten szar hűtésük van, szóval én nem abból indulnák ki.:U

[ Szerkesztve ]

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955

(#25) Prof válasza erer1000 (#23) üzenetére

Prof
(addikt)

Persze hogy fog a vekony notikat eleve igy tervezik, eladjak a draga hardvert aztan a par perces benchmarkon kivul loszart se er. Gari idot kell kinirja aztan nem erdekli oket hogy megfott benne minden.

"Yesterday is gone, tomorrow is not yet come. We have only today. Let us begin"

(#26) nexplo válasza Prof (#25) üzenetére

nexplo
(senior tag)

Azért azt sem mondanám hogy 100ból 90 meg fog halni gari után egyből. Van igazság abban amit írsz de picit túlzásnak érzem. Sajnos a vékonyság nem kedvez a bele pakolt cuccoknak, ez is tény :(

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.