Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Koczó93


Koczó93
őstag

Mint egy felnagyított iPhone5 :D

(#2) Entryy válasza Koczó93 (#1) üzenetére


Entryy
aktív tag

Ha annyira sérülékeny is lesz, akkor ezzel is mellé fognak...

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#5) madgie


madgie
titán

Várható volt, hogy a Mini külsejét örökli majd.

(#7) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Még egy éves sincs az iPad 3 amit vettem, erre itt az 5. Ez nem semmi. A régebbi iPadek is sérülékenyek az alu burkolat miatt, azonnal karcolódik, ha odaütöd valahová, pillanat alatt látszik rajta, erre edoxált feketében is kijön? Kíváncsi vagyok hogy fog kinézni annál aki tok nélkül hordja.

[ Szerkesztve ]

(#11) Rozzo


Rozzo
tag

Én nem láttok sok változást...

(#15) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Nekem ez a mini nagyon tetszett! kíváncsi vagyok hogy a nagy tesón hogy fog kinézni! :K

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#16) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

Jó ez az irányelv. Már az iPod Touch-nál is tetszett ez a forma. Valamint jól állnak neki a színek. Szerintem támogatandó. Hardveresen már nem nagyon van szükség előrelépésre, de a szoftverrel kezdhetnének valamit. Mondjuk etéren előrelépés talán az iPhone 5S-nél lesz. Sajnos még ez sem garantált persze. Ha továbbra is erőltetik az ikonokat, nem sokan maradnak a vásárlók közül...

(#17) HuMarc


HuMarc
addikt

Itt az ideje a dizájnváltásnak :K

(#18) Robertoq válasza zotyesz66 (#10) üzenetére


Robertoq
őstag

Ha tok ajánlott tabletre, akkor lehet akár "huppogós, csillogós műanyag" is, ugye? :U Úgysem érezni a különbséget.

Amúgy meg örökölje is megfele a mini vékony keretét, nem értem miért kell tableteknál még mindig ilyen vastag keret :(

[ Szerkesztve ]

(#19) MCGaiwer válasza Rozzo (#11) üzenetére


MCGaiwer
addikt

mert nem jó módon nézed.
remélem lecserélnek 1-2 ikont is, és akkor már bódottá van...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#20) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Internettabla? Ennek jobb jelzot nem birtatok ra aggatni? Ez minden csak nem internettabla...

(#21) vicze válasza zotyesz66 (#10) üzenetére


vicze
félisten

Nem mocskos mindegy, hogy miből van ha "gumibugyiba" rakod? (Legalább akkor a műanyag könnyebb, ami 100x jobban számít.)

Annyira unalmas és elcsépelt vita, hogy hihetetlen, One-nál és a S4-nél is ezen rugóznak több 100 kommenten keresztül.

(#22) adamssss


adamssss
veterán

Szerintem ez a dizájn sokkal jobb ergonómiailag, mert a sarkai nem fogják vágni a kezet.
A kérdés inkább az, hogy mennyire fog kopni...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#29) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Nekem egy fekete minim van 2 hónapja. Egy mezei smart cover-rel használom, eddig nincs rajta karc kopás persze 2 hónap nem idő, de hordom magammal minden nap és azóta az a HOS-t gyakorlatilag csak telefonálásra hasznáom, szóval nyúzom rendesen.
Komolyabb tokot nem teszek rá mert SZERINTEM így szép, vékony, nekem igy tetszik, használatra vettem nem eladásra.

Az oldalsó vékony káva szerintem ebben a méretnél/súlynál (mini) jó és abszolút kényelmes egykezes fogással is, de a normál Ipadnál már nem biztos hogy jó.

(#35) csokoládé13


csokoládé13
tag

Szerintem az oldalsó perem szélessége most pont ideális, nekem néha így is belecsúszik a hüvelykujjam. Ha ennél vékonyabb lesz, az már kényelmetlen.
Viszont az új Mini designja a lekerekített élek miatt valóban kényelmesebbé teheti a tablet fogását.

Amúgy minek új? A 4-et sem veszik annyira, a hármast is csak durva akciókkal tudják kiszórni, a Mini és a 2-es fogy igazán. Októberben ráérnének vele, nyáron meg jöhetne az új mini.

(#50) Telegdy


Telegdy
aktív tag

Várható volt, és nagyon jó is lesz ha megjelenik.
Lehet akkor most már nem is veszek Minit, inkább a nagyból majd egy ilyen újat.

Reméljük kicsit könnyebb is lesz ugyanilyen specifikációk mellett, mint a 4-es... :K

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.