Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) errorcode06


errorcode06
őstag

Ígéretes, nekem tetszik. Bár egy picit crysis szaga van, de összességében elég jó.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#2) aram01


aram01
nagyúr

nem jöttem lázba

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#3) Low Noise


Low Noise
senior tag

Nem készül túl gyorsan, már 2007-ben is voltak róla hírek és videok. Interstellar Marines: First Immersion 2007 (Official)

(#4) ricshard444


ricshard444
veterán

Akárhogy néztem ez egy Eztveddmeges kb 2006-s játék szintjén van a videó alapján :(

Vannak dolgok...

(#5) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Cím alapján azt hittem, hogy egy új warhammer FPS, de a videó egyből letörte a kedélyemet....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#6) Kirrr


Kirrr
aktív tag

ne akarjatok crysis 3 szintű grafikát. ha minden igaz a unity az böngészőben (is) fut...

(#7) imibogyo válasza Kirrr (#6) üzenetére


imibogyo
veterán

Így van futni fog, kisebb butításokkal, de futni fog. :K Radásul baromi rugalmas rendszer a Cryenginnel és az UDK-val szemben, így lényegében ami leprogramozható c, c++, js, vagy java nyelven, az beépíthető a játékba két kattintással.

Így várható, hogy ennél élettel telibb lesz a játék mire a polcokra kerül.

[ Szerkesztve ]

(#8) Exon


Exon
tag

Egész jól néz ki.

(#9) warriorguru válasza Kirrr (#6) üzenetére


warriorguru
tag

Böngészőbe pont jó lenne egy ilyen szerintem...Graf meg nem lényeg már akinek. ;]

Mi ez a csámcsogás a kocsiban, Jean? - Eszi a rozsda, uram.

(#10) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Tud valaki valamit erről?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.