Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Mé' nincs mATX?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#2) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nagyon futurisztikus lett.
Azzal a szálcsiszolt kinézettel... űberkirály lett. :C
csak marhadrága. :(((

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#3) Cifu


Cifu
nagyúr

450 EUR az ~140e Ft, plusz Áfa. Bocsánat, de ez már szerintem az a kategória, amikor nem azért választja valaki, mert szüksége van rá, hanem azért, mert ez a legdrágább... :Y

Még a szálcsiszolt alu sem indok erre az árra. Ez úgy anblokk túlárazott. Szó se róla, nem néz ki rosszul, de fele ennyiért is kapsz nagyon jó házat, ami szintén nagyon jól néz ki...

@Ł-IceRocK-Ł: Hát oké, ez mindent megmagyaráz... :U

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4) Ł-IceRocK-Ł válasza Cifu (#3) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Vagy a legszebb, az adott személynek :B

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#5) Jim Tonic válasza Cifu (#3) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

töröltem.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#6) korion


korion
senior tag

ne lovagoljunk az árakon!(nem a magyar fizetéshez szabták)

az,h mi mennyit ér,könyörgöm ne..

Nekem egy H Frame van és élőben állat,nagyon vagány!
ugyanott van,mint eddig az összes házam,mégis vki feljön meglátja és egyből megkérdezi,h az mi? "űrhajó?" "hát ez megelőzte a korát"stb.. (annyi,h havonta ki kell fújni,porolni)

a következő házam üveg-alu lesz,csak Lian Li,mert ők is elkezdték ezt és ők a legjobbak házépítésben!

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#7) #56573440 válasza Cifu (#3) üzenetére


#56573440
törölt tag

az a legdrágább? az inwin kínálatában sem, mondjuk egy erős közép kategória talán :D az s-frame az most is 800 dollár ahhoz képest ez igen baráti ajánlat ha úgy nézzük :D

[ Szerkesztve ]

(#8) Cifu


Cifu
nagyúr

Ezek alapján én vagyok csak teljesen eltévedve. Ezeknek is megvan a saját vevőköre, van olyan, aki kifizeti az árát... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#9) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

"Chopin, amit úgy hirdet a gyártó, hogy minden amire szükség van, de semmi amire nem."

Hát konkrétan így ilyen tápra semmi szükség egy ITX házba

(#10) Lacok


Lacok
őstag

Kifejezetten tetszik mindkét modell de ennek ellenére álló házat már nem vennék ennyiért meg pláne.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#11) davidsone


davidsone
addikt

Szép letisztúlt minőségi cucc...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#12) Dilikutya válasza korion (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem egy okádék az a H Frame :), de ugyebár ez erősen szubjektív, mint az is, megéri-e a cikkbeli ház az árát, vagy nem. Az árakon meg nyugodtan lovagolhatunk, mert a nagy gazdag kolbászkerítésű nyugaton sem hemzsegnek a félmilliós gépek, elég csak egy Steam statisztikát megnézni, játékra miket használnak.
Nyilván nem ér ennyit, de azért masszívnak masszív, a 4 milliméteres kasztninál már sejtettem, hogy nem lesz olcsó. 450$-t nagyon nem ér ez a ház, bár lottómilliomosként jó alternatíva lenne, mert szeretem az ennyire leegyszerűsített formákat, a Windows 8-10 desktop felülete is tetszik.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13) proci985


proci985
MODERÁTOR

hu, a 909en egy pillanatra elgondolkodtam. a 3.5osok hutese nem lesz az igazi, de azokat az ember mostanaban mar csak tarolni veszi, szoval nem kell tulhuteni oket. elore bemegy a 280as slim, alulra egy 240es slim, hatulra meg egy 360as normal. ez siman elegy csendben 800Wra, tobb meg jellemzoen nem kell (vagy arra vannak jofele Caselabs hazak).

melle szep, letisztult, massziv es egy hasonlo tudasu hazhoz kepest (900D, Cosmos2) nem is annyira draga.

----

a Phanteks Primo fele ennyi, de az minosegben ennel azert lejjebb van. a DS6 szinten az a kategoria, de minosegben szinten mas vilag.

egy temjin11/s-type sokkal dragabb.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#14) eventus


eventus
veterán

Ezekben temessenek el :))

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15) korion válasza Dilikutya (#12) üzenetére


korion
senior tag

Gondolom láttál H Frame házat élőben? :U
megértem,h nem tetszik,de messze van az okádéktól..

A H Frame ITX üveglappal nagyon szép,még pisztácia színben is..(olcsón vettem őket!)

de ott van a Bitfenix Colossus,nagyon nem tetszett,de megláttuk haverral(akivel tök más az ízlésünk) összenéztünk és egyszerre mondtuk,h "anyád de jól néz ki,nah nem anyád a ház"

ezt azért mondtam,mert ameddig ilyen erős jelzőkkel illeted,mikor nem is láttad,veszélyes.. ;]

Neked melyik a kedvenc házad?

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#16) Dilikutya válasza korion (#15) üzenetére


Dilikutya
félisten

Erősen kétlem, hogy élőben bármi megváltozna. A forma semmiképp, akkor meg az én szememben okádék. Nem lakberendezési tárgyként tekintek a számítógépemre, hanem munkaeszközként, de az nálam szempont, hogy minél egyszerűbben nézzen ki, hogy lehetőleg oda merjem tenni az asztalra. Ezt a szörnyet nem merném, ez rusnya.
Nincs kedvenc házam, ésszerű keretek között vásárolok. Az előzőt még fősulis koromban vettem, nem nézett ki rosszul amúgy, faék egyszerűségű volt, bár eljárt felette az idő, csak 8 centis ventilátort lehetett beletenni, ellenben 5000 Ft volt táppal a boltban, ahol ráadásul 2500-at visszaadtak, a tápot meg elpasszoltam, mert az így ár alapján már egy csóró főiskolás gépébe is nagyon gáznak tűnt. :)
Most egy Cooler Master Silencio 450 van, tágas, jól szerelhető, a hűtésre sincs panasz, és a kiszűrődő zajt is visszafogja, terheletlenül szinte nem is hallani. De kedvencnek nem mondanám, biztos van szebb, halkabb, még egyszerűbb külsejű, viszont 30-40 ezret egy házért nem adok, az a használhatósághoz már nem tud hozzátenni. Megtehetném, ez az összeg csak kb. 1,5-2 sörfesztivál költségvetése. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) #56573440 válasza Dilikutya (#16) üzenetére


#56573440
törölt tag

faterékhez az 551 került be, akkor 20 körül volt, annyit bőven megért, az tényleg letisztult és frankó ház, de bőven van aki komolyabb pénzeket is kiad egy kuckóra mert neki kell a "democskosuljólnézki" érzés :D

(#19) Dilikutya válasza #56573440 (#18) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezek az In Win-ek is nagyon jól néznek ki, én az ilyen futurisztikus gagyi külsejűeket tartom okádéknak. Lehet, hogy mocsok drága, de olyan bazári gagyi hatását kelti. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#20) Cifu válasza korion (#15) üzenetére


Cifu
nagyúr

Tudom, hogy az én véleményem aligha jelent bármit is számodra, de azért megjegyzem, hogy tetszeni nekem sem tetszik a H-Frame, vagyis én is "okádéknak" tartom.

Az poénos, hogy "transzformer" módszerrel szétnyílik, viszont a mozgása élőben korántsem olyan folyamatos, mint amennyire elvárnám (bakker ennyi pénzért ugyan már csinálják meg rendesen azokat a szervomotorokat és mechanikus karokat), és ami a lényeg: nem tartom szépnek csukott állapotban, és nyitott állapotban sem. Maga az ötlet, hogy így "átalakul" a ház, tényleg zseniális, de a kivitelezés... hát az kevésbé sikerüt.

De ahogy Dilikutya is említette, ez szubjektív dolog, valaki a vöröseket szereti, valaki a feketéket. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#21) bteebi


bteebi
veterán

Nagyon szép, de az hatalmas fail, hogy csak 4 darab 3,5"-os hely van benne. Inkább a 2,5"-os helyek számát kellett volna csökkenteniük, vagy adni a házhoz átalakítókat - még az lenne a leginkább életképes. Az árába is igazán beleférhetne, mert az egészen brutális :Y. Ennyiért már egész jó (monitor nélküli) konfigot lehetne venni normális házzal és táppal :U.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#22) korion válasza Cifu (#20) üzenetére


korion
senior tag

sziasztok!

Nekem ezek a házaim vannak!

Az ITX eladó és zsír új..

ami engem zavar a Ti megnyilvánulásotokban,h Te hiába a szőkét(mindenki szereti a szőkét) a másik a feketét szereti,akkor se mondunk ilyet,h okádék vmire ami mindenkinek szubjektív!

azzal,h hajtogatjátok,h okádék csak azt jelenti,h no IQ!(ilyenkor azt kell írni,h nem tetszik,nem az én világom)
ma is tanultatok vmit gyerekek ;)

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#23) #56573440 válasza Cifu (#20) üzenetére


#56573440
törölt tag

a h frame az ez és kizárt hogy motorikus legyen

ami mozog az h-tower és tényleg elég darabos, meg annyira nem szép szerintem se (mondjuk egyik se jön át nekem a kettő közül )

legalább próbálkoznak valamivel, ritkán látni manapság a házgyártóktól hogy szokatlant húznának ki a kalapból... régen a lian li is próbálkozott egy két szokatlan ötlettel, de azóta is elég nagy a csend, sok formabontó vagy új dolgot ők se villantanak. :(

[ Szerkesztve ]

(#24) Dilikutya válasza korion (#22) üzenetére


Dilikutya
félisten

Itt a hasonlat nem jó. Nem arról van szó, hogy szőke vagy barna, annak a kék és piros a párja. Itt a topmodell és a ragyás púpos fogszabályzós csúnya lány között kell választani. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#25) korion válasza Dilikutya (#24) üzenetére


korion
senior tag

Legyen úgy ahogy mondod-mondjátok.. :O :((( :N

de akkor is csak saját magadat égeted,ha ilyeneket írsz-írtok!

ha azt írod nem tetszik elfogadom,de manapság az okádék se okádék,hanem installáció! :P ;]

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#26) Cifu válasza korion (#22) üzenetére


Cifu
nagyúr

Bocsánat én tényleg a H-Tower-e gondoltam és nem a H-Frame-re. Maxima mea culpa... :U

(Mondjuk tetszeni a H-Frame sem tetszik, de ez már csak a margóra...)

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#27) shield válasza davidsone (#11) üzenetére


shield
őstag

Jaaa....mint egy kínai cipős doboz.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#28) Ł-IceRocK-Ł válasza korion (#22) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Úgy néz ki mint valami nagy diffúzor :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#29) Fred23


Fred23
nagyúr

Ez a Chopin gyönyörű, de mi van akkor, ha egy kicsivel nagyobbra szeretném cserélni a tápot? Tippre bukta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.